Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Od nowa ... na przekór wszystkim

Pokaż wątki Pokaż posty

Od nowa ... na przekór wszystkim

Dominika11 21:34, 08 paź 2015


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
rozbraja mnie ta uśmiechnięta buźka, to chyba trzmielina jak pamiętam Bardzo fajnie to wygląda a po lewej nie brakuje czegoś w bordo ???
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
iwka 21:40, 08 paź 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Dominika11 napisał(a)
rozbraja mnie ta uśmiechnięta buźka, to chyba trzmielina jak pamiętam Bardzo fajnie to wygląda a po lewej nie brakuje czegoś w bordo ???


no teraz widzę, że brakuje, tylko czy musi być sliwa, mam miłorzęba, tak jak Iwcia radziła, tylko mały jeszcze
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Dominika11 21:52, 08 paź 2015


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
iwka napisał(a)


no teraz widzę, że brakuje, tylko czy musi być sliwa, mam miłorzęba, tak jak Iwcia radziła, tylko mały jeszcze
no to kiedyś urośnie a już będzie lepiej wyglądać
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
kasia_w 21:52, 08 paź 2015


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
iwka napisał(a)


plan jest taki


po bokach zielone to świerki, potem tuje, panel drewniany i na środku ekran z cisa. tą nigrę miałam przenieść całkiem w prawo, bardziej przy świerkach i wysunąć do przodu, tutaj gdzie tuje nie mogę bardzo się wysuwać do przodu bo tu jest przejazd na drugą część podwórka

edit. a tu gdzie biała plama to tujek mi zabrakowało

tuje chciałam tak do dwóch metrów w górę, nawet mniej trochę, i chodzi bardziej o to żeby trochę wyciszyć się niż zasłonić widoki



Ahaaaa
to teraz widać, o co chodzi. Ładny planik.Czyli ten pas tuj po prawej jest sporo dłuższy od tego po lewej, tak? No to dwie nigry w takim razie, przed tujami po prawej i jedna przed tujami po lewej.
Jeśli będzie tylko jedna i to przy świerkach, chyba wtedy będzie brakowało drzewka w środku tej długiej ściany.Jedna mała (nawet uśmiechnięta)trzmielinka to wydaje się za mało.

Ale, jak nie można drzewek wysunąć wcale do przodu to ja już nie wiem
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
iwka 21:57, 08 paź 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
z prawej jest dwa razy dłużej do świerków niż z lewej, muszę szmaragdów dokupić, drzewo może być trochę wysunięte, aby korona nie bardzo wyłaziła do środka, no i do sąsiada, bo od siatki to tak 1,5 metra mogę maksymalnie
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Magda70 21:58, 08 paź 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
A miłorząb szczepiony??
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
kasia_w 22:03, 08 paź 2015


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
iwka napisał(a)
z prawej jest dwa razy dłużej do świerków niż z lewej, muszę szmaragdów dokupić, drzewo może być trochę wysunięte, aby korona nie bardzo wyłaziła do środka, no i do sąsiada, bo od siatki to tak 1,5 metra mogę maksymalnie


Ja bym upychała . Swoje possardi sadziłam 1,20 m od parkanu z sąsiadem. Ale jego też mi przełażą. oko za oko
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
Dominika11 22:08, 08 paź 2015


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
ale będziesz je prowadzić czy będą rosły w samopas ????
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
kasia_w 22:13, 08 paź 2015


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
to są szczepione wysoko drzewka i będą przycinane oczywiście
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
AnnaCh 08:39, 09 paź 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Macham cieplutko, bo zimno na dworze
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies