Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Od nowa ... na przekór wszystkim

Pokaż wątki Pokaż posty

Od nowa ... na przekór wszystkim

ag_zie 14:47, 27 lip 2016


Dołączył: 07 sie 2014
Posty: 3579
A ja chyba teraz spróbuję rozchodnika rozmnożyć - tylko muszę poszukać gałązki bez kwiatka
Iwka, a nasiona kłosownicy to może masz?
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka U Agi czyli słońce i piach
iwka 16:36, 27 lip 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
ag_zie napisał(a)
A ja chyba teraz spróbuję rozchodnika rozmnożyć - tylko muszę poszukać gałązki bez kwiatka
Iwka, a nasiona kłosownicy to może masz?
właśnie patrzyłam na swój biały ale mi go szkoda. Taki mały jeszcze.

Chcesz się bawić w sianie klosownicy? Nie chcesz sadzonek?

____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
iwka 16:38, 27 lip 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
asiak napisał(a)
Przyszłam się przywitać I znowu piękny ogród Dopiero sam początek zobaczyłam, ale wszystko przede mną
Mam wrażenie, że wszyscy na ogrodowisku maja piękne ogrody. Mam nadzieję, że za jakiś czas, moja działeczka tez będzie piękna
Pozdrawiam
witaj Asiu pewnie ze będziesz miała pieknie widzialam twoje pokazowe cięcie, muszę wpaść na dłużej do Ciebie
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
ag_zie 18:30, 27 lip 2016


Dołączył: 07 sie 2014
Posty: 3579
iwka napisał(a)
właśnie patrzyłam na swój biały ale mi go szkoda. Taki mały jeszcze.

Chcesz się bawić w sianie klosownicy? Nie chcesz sadzonek?

Nieśmiałam prosić a jak masz coś nadmiar to z chęcią bym przygarnęła ciut
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka U Agi czyli słońce i piach
szi 22:37, 27 lip 2016


Dołączył: 11 maj 2015
Posty: 160
hej, przybywam od jazzy
niestety musiałam zniknąć z wątkiem bo czasem niestety tak trzeba Danusia zrozumiała. Tutaj jestem, podglądam, tylko czasu brak na odzywanie się. Ciężko też pracuje w swoim ogródku tylko chwalić się postępami nie mam gdzie. Zawsze to jakoś motywowało jak się czytało miłe słowa na temat swojej pracy. Ostatnio 60 metrów kancika trawnikowego po raz pierwszy powstało i donice ostatecznie doczekały się swoich nasadzeń itd, itd. Teraz czas na drzewa na pierwszy ogień 3 szczepione śliwy wiśniowe a pod nimi hortki.
Co do betonów to jeśli tylko będziesz potrzebowała rady to pisz na priw. Chętnie doradzę. I pamiętaj większy format choć mniej popularny wygląda lepiej.
Pozdrawiam i oczywiście pięknie u Ciebie.
____________________
Szi
polinka 11:54, 28 lip 2016


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
O rdzy jest również u Katiax. A u mnie Mazan dał podpowiedz dlaczego takie straty były w trasach.
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
amelia_b 13:03, 29 lip 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
co Iwonko porabiasz w tak piękny deszczowo słoneczny piątkowy dzionek?
____________________
Pogubiłam się po drodze
iwka 13:42, 29 lip 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
amelia_b napisał(a)
co Iwonko porabiasz w tak piękny deszczowo słoneczny piątkowy dzionek?
no co ja mogę robić? podczytuję cały czas zmagania w planowaniu u mnie się przejaśnia
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
iwka 13:46, 29 lip 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
polinka napisał(a)
O rdzy jest również u Katiax. A u mnie Mazan dał podpowiedz dlaczego takie straty były w trasach.
czytałam właśnie, niestety u mnie rdza atakuje beatlesy, overdama, molinie tak się zastanawiam czy ze szkółki jej nie przytargałam, kupując trzcinnika, od niego zaczęły się problemy
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
iwka 13:52, 29 lip 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
szi napisał(a)
hej, przybywam od jazzy
niestety musiałam zniknąć z wątkiem bo czasem niestety tak trzeba Danusia zrozumiała. Tutaj jestem, podglądam, tylko czasu brak na odzywanie się. Ciężko też pracuje w swoim ogródku tylko chwalić się postępami nie mam gdzie. Zawsze to jakoś motywowało jak się czytało miłe słowa na temat swojej pracy. Ostatnio 60 metrów kancika trawnikowego po raz pierwszy powstało i donice ostatecznie doczekały się swoich nasadzeń itd, itd. Teraz czas na drzewa na pierwszy ogień 3 szczepione śliwy wiśniowe a pod nimi hortki.
Co do betonów to jeśli tylko będziesz potrzebowała rady to pisz na priw. Chętnie doradzę. I pamiętaj większy format choć mniej popularny wygląda lepiej.
Pozdrawiam i oczywiście pięknie u Ciebie.


szkoda że musiałaś zamknąć wątek chętnie to Ciebie zaglądałam jeżeli będziesz miała chęć lub będziesz potrzebowała rady to możesz u mnie zdjęcia wstawić, żaden problem
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies