Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Od nowa ... na przekór wszystkim

Pokaż wątki Pokaż posty

Od nowa ... na przekór wszystkim

iwka 17:49, 26 lip 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
amelia_b napisał(a)
Iwonka tobie tez miłego tygodnia życzę Kosmosy piękne maszzaglądam do ciebie ale się nie odzywam za często
ja też jakoś ostatnio nie mam weny do gadulstwa jakaś rozleniwiona jestem i ta pogoda, dzisiaj już odczuwałam a teraz tak przyjemnie deszczyk pada
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
iwka 17:49, 26 lip 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
siakowa napisał(a)
to żaba zawładnęła moją uwagą w takim razie
ooo to muszę się pilnować
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
iwka 17:49, 26 lip 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
blyxa napisał(a)

6 taczek - to faktycznie się strasznie narobiłaś
eee no nie na raz, przez tydzień sobie dłubałam
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
iwka 17:49, 26 lip 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Basilikum napisał(a)
a juz wiem, zabia mysl zauwazylas

zabciu ja na raty, wiec nie mam pojecia na taczki ile chwastow ale duzo tego mam, za duzo. A czesci z dalszych czesci ogrodu wcale nie ruszam
hehe to tak jak ja, dam daleko nie ruszam, ale wzrokiem sięgam i widzę, brrr kiedy ja tam dotrę
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
iwka 17:49, 26 lip 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Marga napisał(a)
Iwka, ślicznie u Ciebie Nie pamiętam czy Ci pisałam, że w szoku jestem odkąd zobaczył porównanie z rozchodnikami. Moje nie mają prawie żadnych przyrostów.
ja normalnie byłam w szoku jak je sadziłam, jechał mój znajomy rowerem. Zatrzymał się i gadka, a on mówi że jak chcę mieć szpaler to trzeba młodych nawsadzać. Normalnie takie kilkucentymetrowe gałązki urywał i wsadzał, bez zbędnego pieszczenia. Poszłam za ciosem i dosadziłam rządeczek.

A Ty potrzebujesz konkretnego koloru? bo jak nie to na wiosnę mogę się podzielić
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
iwka 17:49, 26 lip 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
ag_zie napisał(a)
Ufff...nadrobiłam i piękne widoki oglądałam a las rozchodników jest świetny
A i jeszcze młode kłosownice świetne muszę się o nich czegoś więcej dowiedzieć bo fajnie wyglądają. Szybko wiosną startują? Nadają się na słońce?
kłosownica to chyba pierwsza trawa która startuje wiosną, bardzo wcześnie

moja stara rośnie na słońcu
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
iwka 17:50, 26 lip 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
ren133 napisał(a)


Iwonko
Twoja zaklimatyzowała się u mnie całkiem nieźle A powiedz mi jeszcze czy ona da radę w pełnym słońcu?
Tak jak pisałam Adze, stara rośnie na patelni, wcale o nią nie dbam bo jest to miejsce gdzie jeszcze z rewolucją nie dotarłam i nie lubię tej rabaty u siebie, więc rośnie bo musi ale powiem szczerze, że ta którą posadziłam w cieniu jest o wiele ładniejsza, bardziej zielona, na słońcu jaśniejsze te listki jednak są no i wcześniej dojrzewa. Idę zaraz ją ciąć właśnie, powinnam to już jakieś dwa tygodnie temu zrobić
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Anda 17:55, 26 lip 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33363
Pooglądałam foty i jestem pod wrażeniem. Ślicznie. Wymuskany masz ogród mimo długiego niebycia Te rozchodniki są odjazdowe. Normalnie kokochy Wiesz, po niemiecku mówi się na nie "tłusta kura"
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
elka_ 19:25, 26 lip 2016


Dołączył: 30 maj 2016
Posty: 1494
iwka napisał(a)


Piękne zdjęcia, pięknego ogrodu, uwielbiam takie szerokie kadry, a dodatkowo ten światłocień
____________________
Ela W zgodzie z naturą Wizytówka Keukenhof 2018
iwka 09:06, 27 lip 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Anda napisał(a)
Pooglądałam foty i jestem pod wrażeniem. Ślicznie. Wymuskany masz ogród mimo długiego niebycia Te rozchodniki są odjazdowe. Normalnie kokochy Wiesz, po niemiecku mówi się na nie "tłusta kura"
Ewciu bardzo dziękuję za miłe słowa hehe fajnie mówicie o rozchodnikach, chyba tak do swoich zacznę mówić
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies