Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Od nowa ... na przekór wszystkim

Pokaż wątki Pokaż posty

Od nowa ... na przekór wszystkim

kamila66 13:49, 18 sie 2016


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Miło Cię widzieć Iwonko
Rabaty piękne
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
iwka 13:58, 18 sie 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
no to wszystko się wyjaśniło, mi przy dwóch chyba pomagał mąż, wsadzaliśmy bez rozluźniania, tak jak było, z tą gliną, matę tylko zdjęłam. Jak okazało się że drugi za głęboko wsadzony i kazałam mu wyciągać to machnął ręką i powiedział żebym sobie sama wsadzała Więc zostałam sama na placu boju, tarmosiłam je na różne strony i może trochę ta bryła się zruszyła. Tak patrząc to ten pierwszy właśnie wsadzany najbrzydszy jest.

a jakby tak teraz podziobał w korzeniach tymi widłami na kochanki, może trochę się poluzuje ta bryła.
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
iwka 14:07, 18 sie 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
malkul napisał(a)
ulalalalala jakaś ty śliczna fajnie zobaczyć twa buźkę
tak ulalala, ale dziękuję
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
iwka 14:08, 18 sie 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
kamila66 napisał(a)
Miło Cię widzieć Iwonko
Rabaty piękne
Dzięki Kamilko
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
anbu 14:09, 18 sie 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Iwonko nie wiem co Toszka powie, bo wiadomo ona cisowa Guru i nie tylko

Ale ja Ci powiem na swoim przykładzie. Ja głupia baba, nieświadoma tego co może się wydarzyć, w lipcu robiłam rabatę (najniższą swoja kaskadę) . No i polazłam na przechowalnik zapolować na kulkę cisową Był straszny upał, upatrzyłam swoją ofiarę i targałam ją, tą biedną kulkę, przez cały ogród
Żar lał się z nieba, kulka miała pewno dość
Wsadziłam na miejsce, dalej nieświadoma niebezpieczeństwa. Zanim wsadziłam obstukałam bryłę korzenną. Przy okazji zobaczyłam jak wyglądają białe korzonki cisa, który właśnie się korzeni
Rozkazałam rosnąc i tyle
Efekt: kluka ma się bardzo dobrze, ma dużo nowych przyrostów Mam nawet wrażenie, że ma się lepiej niż na przechowalniku



A pamiętam, że sadziłaś swoje cisy chyba zimową porą? Czy tak?
____________________
Ania Ogród Ani :)
iwka 14:09, 18 sie 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
tak sobie rysuję





co o tym sądzicie ?
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
iwka 14:12, 18 sie 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
anbu napisał(a)
Iwonko nie wiem co Toszka powie, bo wiadomo ona cisowa Guru i nie tylko

Ale ja Ci powiem na swoim przykładzie. Ja głupia baba, nieświadoma tego co może się wydarzyć, w lipcu robiłam rabatę (najniższą swoja kaskadę) . No i polazłam na przechowalnik zapolować na kulkę cisową Był straszny upał, upatrzyłam swoją ofiarę i targałam ją, tą biedną kulkę, przez cały ogród
Żar lał się z nieba, kulka miała pewno dość
Wsadziłam na miejsce, dalej nieświadoma niebezpieczeństwa, zanim wsadziłam obstukałam bryłę korzenną. Przy okazji zobaczyłam jak wyglądają białe korzonki cisa, który właśnie się korzeni
Rozkazałam rosnąc i tyle
Efekt: kluka ma się bardzo dobrze, ma dużo nowych przyrostów Mam nawet wrażenie, że ma się lepiej niż na przechowalniku



A pamiętam, że sadziłaś swoje cisy chyba zimową porą? Czy tak?
no coś w połowie listopada chyba nawet, dokładnie nie pamiętam ale zimno było.

Jak trzeba będzie to nawet gotowa jestem je wykopać i porządnie wytrzepać
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Kawa 14:15, 18 sie 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
a jak sadziłam moje to się bałam że je tak starmosiłam jak wyciągałam z doniczek
cieszę się że krzywdy im nie zrobiłam

drugi obrazek jakoś bardziej mi się podoba
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Kawa 14:15, 18 sie 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
oczywiscie jeżeli chodzi o kształt rabat
o nasadzeniach nie mówię
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
amelia_b 14:26, 18 sie 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
mi się podoba pomysł nr 1
____________________
Pogubiłam się po drodze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies