Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina

sylwia_slomc... 23:21, 27 maj 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82129
jolanka napisał(a)
Preriowy krajobraz Tylko konika i kowboja brak Cudna przestrzeń.

A baran by nie wystarczył??? Bo jak dziś nie miałam siły wracać to eMchciał mnie na barana transportować do domu
Jak kapelusz ubiorę( a mam) byłby kowboj na baranie


Dobrze, że eM już kimie i nie czyta
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Katkak 09:50, 28 maj 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Sylwinko jestesmy u Gosi. Poszalalam zakupowo .za roslinki pieknie dziekuje, kofana jestes.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
sylwia_slomc... 22:28, 28 maj 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82129
Cieszę się , że odebrałaś
Ciekawe co zakupiłaś?
Wpadnę do Ciebie , ale pewnie dopiero jutro bo teraz dopiero z ogrodu wróciłamSprzątaliśmy jeszcze chociaż trochę w warsztacie bo jutro goście , a myśmy ten remont rozgrzebali
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Anusia 23:17, 28 maj 2016


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Coraz ładniejsze zdjęcia Ci wychodzą. Super. Róże okrywowe sporą połać zagarniają. To i ja za jakieś dwa lata mogę liczyć na gąszcz na swoim murku. Pozdrawiam póżnym wieczorem
____________________
Skandynawia po krzyżacku
sylwia_slomc... 23:26, 28 maj 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82129
O jak miło , że wpadłaś Ja niestety w tej chwili nie u Wszystkich piszę , choć staram się do każdego zajrzeć co jakiś czas......Sama widzisz o , której wracam to z czasem krucho u mnie. Ale udało się ogród jako tako odgarnąć na jutro
Pozdrawiam i obiecuję, że znowu zaglądnę tylko nie wiem jeszcze kiedy teraz mykam jeszcze jakiś deser na jutro machnąć
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Katkak 23:36, 28 maj 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
sylwia_slomczewska napisał(a)
Cieszę się , że odebrałaś
Ciekawe co zakupiłaś?
Wpadnę do Ciebie , ale pewnie dopiero jutro bo teraz dopiero z ogrodu wróciłamSprzątaliśmy jeszcze chociaż trochę w warsztacie bo jutro goście , a myśmy ten remont rozgrzebali

Sylwu€ kupilam 4rh, 4 azalue i troszke bylin. Z azalek Chanel, Soir the Paris, Jack A. SAnd, Orlice. Nazwy zadnego rh nie zapamietalam, a sa u Gosi wiec teraz nie powiem. Jutro odbiore to napisze jak wrocimy. Paprocke ozdobne, ktore u mnie sa po 30zl, u Gosi sa po 10 .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
sylwia_slomc... 00:13, 29 maj 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82129
Czyli zakupy tak okazałe, że w bagażnik na raz się nie zmieściłyA ktoś mi wmawiał że ma mały ogródek i nie ma miejsca Gdzie Ty tyle dobra upchasz?
Ile razem masz już tych rh i azalek???
Cieszę się razem z Tobą bo będzie bajecznie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Anusia 08:44, 29 maj 2016


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
sylwia_slomczewska napisał(a)
O jak miło , że wpadłaś Ja niestety w tej chwili nie u Wszystkich piszę , choć staram się do każdego zajrzeć co jakiś czas......Sama widzisz o , której wracam to z czasem krucho u mnie. Ale udało się ogród jako tako odgarnąć na jutro
Pozdrawiam i obiecuję, że znowu zaglądnę tylko nie wiem jeszcze kiedy teraz mykam jeszcze jakiś deser na jutro machnąć


Ja też nie zawsze zaglądam do Wszystkich bo się nie da. Wybieram kilka wątków na wieczór by dokładniej przejżeć. Miłej niedzieli
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Katkak 08:54, 29 maj 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
sylwia_slomczewska napisał(a)
Czyli zakupy tak okazałe, że w bagażnik na raz się nie zmieściłyA ktoś mi wmawiał że ma mały ogródek i nie ma miejsca Gdzie Ty tyle dobra upchasz?
Ile razem masz już tych rh i azalek???
Cieszę się razem z Tobą bo będzie bajecznie

Musza sie zmiescic, nie ma opcji. Zmiesci sie jeszcze sporo roslin. Azalki japonskie jeszcze potrzebuje, a nie kupilam, bo auto w przeciwienstwie do ogrodu nie jest z gumy
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
07_Rene 09:00, 29 maj 2016


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Macham niedzielnie
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies