Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina

sylwia_slomc... 13:49, 27 lis 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82150
Gabriela napisał(a)
Obejrzałam wizytówkę, teraz dobrze widać Twój ogród i to, że masz trochę leśnie, cieniście, trochę słonecznie, wiejsko, dbasz o gadżety ogrodowe, tworzysz zakątki "specjalnego przeznaczenia'. No i to jest właśnie ogród.


Dziękuję Gabrysiu, z Twoich ust to duży komplement
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 13:51, 27 lis 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82150
jona napisał(a)


Zdjęcia wybrałaś ładne . Jakość ich jest do przyjęcia . Wiosnę i lato pokażesz w następnym roku. Wizytówka też będzie niezwykła, bo ogród będzie rosnąć i się zmieniać. Zobaczymy więc zmiany, a nie tylko efekt końcowy
Mam nadzieję, że byłaś grzeczna i Mikołaj przyniesie Ci aparat fotograficzny . Z oglądania zdjęć radość jest tylko trochę mniejsza niż z jego uprawiania


Asia szczerze wątpię czy to będzie aparatmoże za rok ,albo na urodzinki, obecny niestety psuje się coraz mocniej a wiesz, że złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy - taki ze mnie fotograf od siedmiu boleści
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 13:53, 27 lis 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82150
Milka napisał(a)
Fajna wizytówka, widać twój indywidualny styl


Dzięki Irenko.....o to chodzi prawda, żeby ogród stał się nie powtarzalny i wyjątkowy


Ale to Wy Wszyscy jesteście naszym napędem i motorem Dziękuję Wszystkim i każdemu z osobna
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Milka 13:55, 27 lis 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Moim zdaniem o to chodzi, bo wtedy jest od razu rozpoznawalny i wyjątkowy, mimo czasami błędów i poprawek, ale te nieustannie robimy, ja najlepszy przykład
chcesz zieloną liriope, kwitnie na biało???
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
sylwia_slomc... 14:01, 27 lis 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82150
Milka napisał(a)
Moim zdaniem o to chodzi, bo wtedy jest od razu rozpoznawalny i wyjątkowy, mimo czasami błędów i poprawek, ale te nieustannie robimy, ja najlepszy przykład
chcesz zieloną liriope, kwitnie na biało???

Pewnie , że chcę ja mam tylko fioletową Fajnie, że o mnie pomyślałaś......a ja będę myśleć gdzie ją dać Budlejki okryte ściętymi kosaćcami i osypane trocinami bo posadzone w trocinowej pomiędzy starą bylinową , a dawnym przechowalnikiem....będą rosły przed szmaragdami i dwiema brzozami purpurowymi.....ciekawe czy im się spodoba
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
jona 14:38, 27 lis 2015


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 3164
sylwia_slomczewska napisał(a)


Asia szczerze wątpię czy to będzie aparatmoże za rok ,albo na urodzinki, obecny niestety psuje się coraz mocniej a wiesz, że złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy - taki ze mnie fotograf od siedmiu boleści


Szkoda z tym aparatem. Raty też nie wchodzą w grę?
Z oceną siebie jako fotografa przesadzasz. Dobrze komponujesz zdjęcia, tylko czasem niewyraźne są i to już wina aparatu.
____________________
Joanna-Tysiąc radości i utrapień
MUZA 15:18, 27 lis 2015


Dołączył: 21 gru 2012
Posty: 604
Super wizytówka i ogród bardzo mi sie podoba
____________________
Agnieszka - Ogród MUZY
sylwia_slomc... 15:19, 27 lis 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82150
jona napisał(a)


Szkoda z tym aparatem. Raty też nie wchodzą w grę?
Z oceną siebie jako fotografa przesadzasz. Dobrze komponujesz zdjęcia, tylko czasem niewyraźne są i to już wina aparatu.


Albo mojej trzęsącej się rękia o komponowaniu Asiu nie mam bladego pojęcia, zresztą prawdę powiedziawszy nie mam tez pojęcia jakie są teraz ceny sprzętu fotograficznego, ale podejrzewam , że nie małe
Nigdy do tej pory nie kupowałam na raty bo obiecaliśmy sobie , że albo nas na coś stać albo nie i trzeba się bez tego obyć
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 15:23, 27 lis 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82150
MUZA napisał(a)
Super wizytówka i ogród bardzo mi sie podoba

Witam Cię u mnie na włóściach, rozgość się i doradzaj bo Twoim ogrodem ja jestem oczarowana
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
jona 15:27, 27 lis 2015


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 3164
sylwia_slomczewska napisał(a)


Albo mojej trzęsącej się rękia o komponowaniu Asiu nie mam bladego pojęcia, zresztą prawdę powiedziawszy nie mam tez pojęcia jakie są teraz ceny sprzętu fotograficznego, ale podejrzewam , że nie małe
Nigdy do tej pory nie kupowałam na raty bo obiecaliśmy sobie , że albo nas na coś stać albo nie i trzeba się bez tego obyć


Może i nie masz pojęcia o komponowaniu, ale intuicyjnie dobrze Ci to wychodzi
No tak, z filozofią trudno dyskutować. Też nie lubię na raty, ale czasem to wyjście. Kiedyś padł mi komputer i trzeba było nowy na już.
____________________
Joanna-Tysiąc radości i utrapień
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies