Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina

roma2 22:23, 08 lut 2016


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Zostawiłam, nie ścinałam, może wylezą
____________________
Komendówka
Katkak 22:26, 08 lut 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Sylwia olśnienia doznałam . Kapitalne miejsce wymyśliłam dla naparstnic u siebie . ZAraz zobaczysz, lecę szukać foty
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Gardener27 22:27, 08 lut 2016


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Nasiona stipy jak rzucą do sklepów rozchodzą się jak świeże bułeczki Nasi wszędzie są Ja w tamtym roku sprowadzałem za pośrednictwem Agnieszki z Poznania Potem pojawiły się w Krakowie w OBI Sam wziąłem połowę tego co mieli
W tamtym sezonie zebrałem sobie nasiona w ogrodzie Ciekaw jestem jak będą kiełkować ? Za tydzień sieję Trzymajcie kciuki
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
sylwia_slomc... 22:28, 08 lut 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82124
Roma na bank wyjdą , one raz posiane jak cudny chwast wschodzą trzeba tylko zostawić przy pieleniu , ale trudno je pomylić
Katka dawaj bo mnie ciekawość zeżre
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 22:29, 08 lut 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82124
Gardener27 napisał(a)
Nasiona stipy jak rzucą do sklepów rozchodzą się jak świeże bułeczki Nasi wszędzie są Ja w tamtym roku sprowadzałem za pośrednictwem Agnieszki z Poznania Potem pojawiły się w Krakowie w OBI Sam wziąłem połowę tego co mieli
W tamtym sezonie zebrałem sobie nasiona w ogrodzie Ciekaw jestem jak będą kiełkować ? Za tydzień sieję Trzymajcie kciuki

No trzymam , że , aż mi kostki zbielały
Może uda mi się dla Kasi upolować gdzieś
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Marga 22:30, 08 lut 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Hej Sylwia! Chciałam pochwalić mostek, bo bardzo ładny Już nie mogę sie doczekać kiedy Ci te wszystkie kwiatuchy zakwitną, to dopiero będzie spektakl do podziwiania
____________________
Ogród dla moich synków
roma2 22:31, 08 lut 2016


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Która to szuka nasionek stipy? Dawać mi adres. Mąż kupił mi dwie paczuszki, to jedną mogę posłać w ogrodową brać

____________________
Komendówka
sylwia_slomc... 22:32, 08 lut 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82124
Marguś sama czekam jak na zbawienie bo jak oglądam fotki z poprzedniego sezonu to akurat wiosnę i lato fociłam tylko telefonem i sama widzisz jakie marne te zdjęcia były.
Teraz jak zakwitnie to będę szaleć
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Katkak 22:33, 08 lut 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Eureka! Patrz co wymyśliłam . Mam tu między hortami ogrodowymi, a płotem takie poletko i za cholerę nie wiedziałam co tam dać, bo jak klon ma liście to jest dość zacienione . No i tak gadałyśmy dziś o tych naparstnicach, że wymyśliłam, że za tymi hortensjami ogrodowymi posadzę naparstnice właśnie w połączeniu z paprociami . Ale będzie super, co? . Tylko wiesz - wal prawdą między oczy .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
sylwia_slomc... 22:33, 08 lut 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82124
roma2 napisał(a)
Która to szuka nasionek stipy? Dawać mi adres. Mąż kupił mi dwie paczuszki, to jedną mogę posłać w ogrodową brać


Romeczko Kasia z "Mojej bajki" zaraz Jej napiszę , żeby Ci adres dała . Buziak
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies