Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W poszukiwaniu stylu

Pokaż wątki Pokaż posty

W poszukiwaniu stylu

Efffa 21:52, 22 kwi 2015


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
hexa napisał(a)
Ewelina, to zapraszam! Na kawkę, może wtedy zobaczysz na żywca moje poczynania i coś doradzisz?

Dziekuje za zaproszenie, kiedys napewno, ale teraz jade z dziećmi w te strony i pewnie nie byliby zadowoleni, ale chetnie i ja tez zapraszam.Czekamy na fotki!
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
MartaB 22:19, 22 kwi 2015

Dołączył: 04 kwi 2015
Posty: 25
Hej Pokaż fotki Pewnie niejedno z nas marzy by mieć już zagospodarowany ogród w jakikolwiek sposób, a studentka na pewno pomogła Czekam z niecierpliwością
____________________
Marta - http://www.ogrodowisko.pl/watek/5595-stary-ogrod-z-nowym-domem
hexa 22:41, 22 kwi 2015

Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 20
zdjęcia z frontu domu , tego chol... kawałka z którym nie mogę dać sobie rady jest w wątku "Trudny teren - wokół domu i od południa". Natomiast tył ogrodu nie jest obfotografowany, roślinki są maleńkie, bo wsadzałam je 2 lata temu, a kupowałam malizny, wiec zero efektu. Poza tym mam przewagę liściastych, które o tej porze jeszcze nie są atrakcyjne. Tak zastanawiam się, czy nie można byłoby wpleść gdzie - niegdzie iglastych. Myślę, ze studentce za dużo mówiłam, że mam ograniczone możliwości finansowe, nie miałam żadnych, ale to kompletnie żadnych koncepcji i wszystkie style mi się podobały. Dałam jej wolna rękę, ona postawiła na liściaste i bezproblemowe. Na "Ogrodowisku" jest elegancko, schludnie, z gracją, a u mnie ...? sama nie wiem... Jak tylko roślinki pobudza się do życia, to wstawię zdjęcia, może coś jeszcze podpowiecie.
____________________
Hexa - "w poszukiwaniu stylu"
Efffa 22:58, 22 kwi 2015


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
aha teraz widzę dopiero ze to powitania, to przepraszam za rozpisywanie sie tu.
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Tess 18:45, 23 kwi 2015


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Zrób "cytuj" a potem w całości skopiuj i wklej w swoim profilu (tam, gdzi zakładałaś wątek)

W poszukiwaniu stylu
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
agaott 21:48, 23 kwi 2015


Dołączył: 03 maj 2014
Posty: 238
Hej myślałam, że na Ogrodowisku jest mało osób ze Sląska a tu się silna grupa szykuje Pocieszę Cię u mnie też jest mata na skarpie. Wiem, że to tutaj jest karygodne, ale czasami się innaczej nie da A co do stylu ogrodu - to nie jesteś jedyna - większość z nas ma problem z określeniem co byśmy chcieli. Zawsze za dużo i wszystko
Pokazuj zdjęcia - jak najwięcej
____________________
Aga-http://www.ogrodowisko.pl/watek/5573-sielsko-anielsko
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies