Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Ani :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Ani :)

Makusia 15:57, 06 wrz 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
No wielki dzień się zbliża! Będą! Już mentalne przygotowania pełną parą, dom wysprzątany, dywan czerwony wytrzepany, popiół w wiadereczku coby Miśkom pod "nogi sypnąć"- jest, chleb- obecny, sól- jest

Też już niecierpliwie podglądam, kiedy będą zdjęcia
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
hindsight 19:14, 06 wrz 2016


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 794
O kurczę, co ja czytam... Miśki będą!

____________________
Dominika Ogród do przeróbki
jolanka 22:11, 06 wrz 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Czwartek? A listę kolejkową kto prowadzi
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Zana 23:00, 06 wrz 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Anusia, Złotko Kochane! 45 (słownie: czterdzieści pięć) stron przeczytałam i prawie żadnych zdjęć z Twojego ogrodu nie ma!!! To jest Moja Droga skandal skandaliczny wręcz. Upraszam zatem nader uprzejmie o nadrobienie tego niedociągnięcia. Aczkolwiek dla równowagi wiele interesujących tematów we wątku poczytałam: o kupie, o cyckach, o handlu narządami, o bohaterskim eMie (o i tam były przynajmniej fotki!), o super imprezie u prababci (niechaj długo w zdrowiu jeszcze żyje i takie imprezki Wam funduje), merytorycznie o OW, RH, ANHK (cokolwiek to jest???) itp., itd. A i o pigułkach jeszcze poczytałam, to ja też proszę, w moim wieku to już mi tylko pomóc mogą.
Buziam i całuskam
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
gierczusia 07:11, 07 wrz 2016


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Anulka buziole śle jak se plecy nadwyrężyłaś przy cisku to oddam gratis numer na mongolską akupunkturę działa i dla styranych ogrodniczek w sam raz
Czekam na Twoje miśki z niecierpliwością , a sama zamówiłam ffszytskie te paskudztwa typu hemoglobiny i mączki bazaltowe będę się bawić i jeszcze raz dziękuję
Buuuzioleee
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Nett 08:13, 07 wrz 2016


Dołączył: 24 lut 2016
Posty: 2392
gierczusia napisał(a)
Anulka buziole śle jak se plecy nadwyrężyłaś przy cisku to oddam gratis numer na mongolską akupunkturę działa i dla styranych ogrodniczek w sam raz
Czekam na Twoje miśki z niecierpliwością , a sama zamówiłam ffszytskie te paskudztwa typu hemoglobiny i mączki bazaltowe będę się bawić i jeszcze raz dziękuję
Buuuzioleee


Ha, ja też zamówiłam. Znowu ceny podskoczą po zamówieniech z O.
____________________
Aneta-Ogród Nety- moje marzenie
Konieczki 13:50, 07 wrz 2016


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
Jeju a ja mam urlop w piątek (dali mi dali YUPIYUPIYAA) a o co chodzi z czwartkiem?

Anka klapsa dostanie zdjęcie proszę dać i Toszka dostanie rózwnież bo nie ma wątku to niech tu wstawia

CMOKAM kobiety
____________________
Zielonym do góry... :)
Toszka 14:03, 07 wrz 2016


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Konieczki napisał(a)
Jeju a ja mam urlop w piątek (dali mi dali YUPIYUPIYAA) a o co chodzi z czwartkiem?

Anka klapsa dostanie zdjęcie proszę dać i Toszka dostanie rózwnież bo nie ma wątku to niech tu wstawia

CMOKAM kobiety


ja nie mam co wstawiać ogród zaniedbany, bo rozbudowa domu... a dom za ogrodem (no przecież u mnie nie może być normalnie i standardowo), czyli ogród to teraz składowisko materiałów budowlanych...Chlip, chlip
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
UrsaMaior 14:05, 07 wrz 2016


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8324
Nie smutaj Stożka dziewczynom pokaż, niech też im się śni po nocach, jak mnie
____________________
ogród pod lasem
Constans 14:11, 07 wrz 2016


Dołączył: 02 wrz 2016
Posty: 735
Toszka napisał(a)


ja nie mam co wstawiać ogród zaniedbany, bo rozbudowa domu... a dom za ogrodem (no przecież u mnie nie może być normalnie i standardowo), czyli ogród to teraz składowisko materiałów budowlanych...Chlip, chlip


Toszka, a starych foci nie masz jakiś? Też bym chętnie pooglądała

PS. ja Ciebie nie śledzę, jak bum cyk cyk
____________________
Ania Z motyką na słońce
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies