Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Handmade by Elka

Pokaż wątki Pokaż posty

Handmade by Elka

ryska 09:54, 08 lip 2017


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11601
Pięknie! Nareszcie wiem o jakiej przestrzeni mówiłaś no masz ogrom i do podziwiania i do pracy. Warzywniak dla pułku wojska. Najbardziej podoba mi się Twoja rabata podokienna w moich ulubionych kolorach. Mocno czerwone róże, lawenda, perovskia...zjawiskowo to wygląda. Pozdrawiam
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
dominika_ 11:52, 08 lip 2017


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
Dokładnie, dopiero teraz widać jaką masz powierzchnię ogrodu. Warzywniak pierwsza liga
____________________
Dominika - Nadchodzi wiosna-czas na ogród
Makao_J 17:46, 08 lip 2017


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Kurcze nawet nie wiedziałam że masz tak rozrośnięte rośliny. Bardzo pasują mi te szpalery różnych roślin. Róż, hortensji i turzyc. To jednak fajne rozwiązanie.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
AsiaK_Z 08:09, 09 lip 2017


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Elka, jakie hektaaaaryyy wszystkiego To lubię
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
chelll 08:26, 09 lip 2017


Dołączył: 27 lut 2015
Posty: 930
AsiaK_Z napisał(a)
Elka, jakie hektaaaaryyy wszystkiego To lubię


Ja też do chwili, gdy mam to pielić, a czasu brak Teraz chwastów już nie widać. Rosliny dały radę. Czasem mam jednak myśl, że to nie ogród, a kołchoz
____________________
Handmade by Elka
chelll 08:28, 09 lip 2017


Dołączył: 27 lut 2015
Posty: 930
ryska napisał(a)
Pięknie! Nareszcie wiem o jakiej przestrzeni mówiłaś no masz ogrom i do podziwiania i do pracy. Warzywniak dla pułku wojska. Najbardziej podoba mi się Twoja rabata podokienna w moich ulubionych kolorach. Mocno czerwone róże, lawenda, perovskia...zjawiskowo to wygląda. Pozdrawiam


Naprawdę trudno uwierzyć, że właśnie ta rabata się podoba. Wyszła przypadkiem. Przysłano mi czerwone róże zamiast różowych. Gdy zakwitły był misz masz, potem przesadzanie i porządkowanie. Teraz jest lepiej, ale wciąż się wahałam, czy czerwony może być z filetowym. Rozwiałaś moje wątpliwości, Rysko.
____________________
Handmade by Elka
chelll 08:34, 09 lip 2017


Dołączył: 27 lut 2015
Posty: 930
Makao_J napisał(a)
Kurcze nawet nie wiedziałam że masz tak rozrośnięte rośliny. Bardzo pasują mi te szpalery różnych roślin. Róż, hortensji i turzyc. To jednak fajne rozwiązanie.


Makao, rosną jak szalone. Mój ogródek ma czwarty rok. To szmat czasu, a i tak jeszcze sporo do poprawki
____________________
Handmade by Elka
chelll 08:35, 09 lip 2017


Dołączył: 27 lut 2015
Posty: 930
dominika_ napisał(a)
Dokładnie, dopiero teraz widać jaką masz powierzchnię ogrodu. Warzywniak pierwsza liga


Mam sporo, do pielenia i tak zbyt wiele. Ale oko kwiotki już cieszą
____________________
Handmade by Elka
Makao_J 15:47, 09 lip 2017


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
chelll napisał(a)


Makao, rosną jak szalone. Mój ogródek ma czwarty rok. To szmat czasu, a i tak jeszcze sporo do poprawki

Poprawki to nieodłączna część życia uczącego się ogrodnika.
Ja rok temu poprawiałam cienistą i mówię dziś eMowi że muszą ją poprawić na co on spojrzał na mnie dziwnym wzorkiem i oznajmił że rok temu przy niej biegałam i znowu chcę coś zmieniać?
No tak to już jest. Część roślin się nie sprawdziła więc trzeba je wymienić. Normalka
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
chelll 14:18, 13 lip 2017


Dołączył: 27 lut 2015
Posty: 930
U mnie dziś leje, więc z kołchozu ogrodowego przeniosłam się do kołchozu domowego. Kiedy ta robota się skończy? Jestem zmęczona... A jak u Was?
____________________
Handmade by Elka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies