Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Handmade by Elka

Pokaż wątki Pokaż posty

Handmade by Elka

chelll 14:18, 21 lip 2017


Dołączył: 27 lut 2015
Posty: 930
Milka napisał(a)
Dawno nic nie pokazywałaś Elu, ale jak już pokazałaś, to jest na czym oko zawiesić Ogromny ogród, piękne rabaty, na bogato, warzywnik, jak dla połowy wsi, szczerze podziwiam i nie dziwię się, że masz dość plewienia i dopada cię zmęczenie i marazm, znam to z autopsji, pozdrawiam serdecznie


Milko, kochana jesteś. Miłe słowa zawsze budują. Dziękuję
____________________
Handmade by Elka
chelll 18:29, 21 lip 2017


Dołączył: 27 lut 2015
Posty: 930
KUrna, znowu pada od 15.00. Zostawiłam robotę w trakcie, czyli wykopane funkie, monardy... Teraz muszą czekać do jutra. I co, bok sobie wyrwę???
____________________
Handmade by Elka
anka_ 19:24, 21 lip 2017


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
chelll napisał(a)
... Ja tez mam staw ...
Skąd jesteś? Daleko Ci do mnie?


Elu znalazłam tylko jedno zdjęcie. O tym pisałaś czy masz jeszcze jakąś wodę w ogrodzie ukrytą. To murowane oczko? Co to jest na środku- fontanna?


Elu ja mieszkam dokładnie po drugiej stronie Warszawy, jakieś 150 km w lini prostej.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
chelll 22:45, 21 lip 2017


Dołączył: 27 lut 2015
Posty: 930
Anula, tak , taka fontanna domowej roboty Używamy jej, by napełnić oczko lub w suche dni zmienić mikroklimat rodkom, które tam posadzone.

Staw mam za domem, potężny, można kajakiem albo rowerkiem pływać. Nie pokazywałam jeszcze, bo wciąż koparka tam jeszcze zaparkowana.
____________________
Handmade by Elka
anka_ 00:22, 22 lip 2017


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Oj tam koparka.... cyknij fotkę. Nie chowaj takich rarytasów.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
chelll 00:29, 22 lip 2017


Dołączył: 27 lut 2015
Posty: 930
anka_ napisał(a)
Oj tam koparka.... cyknij fotkę. Nie chowaj takich rarytasów.


Postaram się
____________________
Handmade by Elka
Milka 10:35, 22 lip 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
chelll napisał(a)
Anula, tak , taka fontanna domowej roboty Używamy jej, by napełnić oczko lub w suche dni zmienić mikroklimat rodkom, które tam posadzone.

Staw mam za domem, potężny, można kajakiem albo rowerkiem pływać. Nie pokazywałam jeszcze, bo wciąż koparka tam jeszcze zaparkowana.

To w takim razie u Ciebie park, lub ogromna agroturystka, miec staw, to nie byle co
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
chelll 21:56, 22 lip 2017


Dołączył: 27 lut 2015
Posty: 930
Milka napisał(a)

To w takim razie u Ciebie park, lub ogromna agroturystka, miec staw, to nie byle co


Milko, myślę o agroturystyce właśnie w połączeniu z jogą, która jest kolejną moja pasją I to na poważnie. Teraz mam małe dzieci, więc chcę im dać maks czasu (choć to i tak wychodzi niewiele), ale za kilka lat... Do stolicy 75 kilometrów, rzeka 5 kilometrów, a tam plaża, spływy kajakowe. Warunki idealne. Czekam na przypływ czasu i pieniędzy Trzymajcie kciuki
____________________
Handmade by Elka
dominika_ 11:03, 23 lip 2017


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
I to jest świetny pomysł.
____________________
Dominika - Nadchodzi wiosna-czas na ogród
syli_a 11:23, 23 lip 2017


Dołączył: 11 cze 2017
Posty: 34
dziękuję Elu, własnie z wątku trawy ozdobne do Ciebie przyszłam , bo też mam proso i byłam ciekawa jak się uprawia, piękne to Twoje jest, moje jeszcze malutkie. pozdrawiam
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies