Gdzie jesteś » Forum » Przyjmę » Chętnie przyjmę różne bylinki itrawy

Pokaż wątki Pokaż posty

Chętnie przyjmę różne bylinki itrawy

Mathildis 21:16, 28 cze 2015


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
Ponieważ w tym roku wyczerpałam już finanse na ogród - mam tylko odłożone pieniążki na 5 serbów z gruntu, a pojemność mojego ogrodu jest dość duża będę wdzięczna za sadzonki, siewki poniższych roślin:
turzyca evergold (mam 5 podzielonych na 15 sztuk , ale jeszcze drugie tyle brakuje)
stipa
funkie- chodziłoby mi raczej o te większe odmiany,
firletka,
naparstnica najchętniej biała i jasny róż,
ostrogowiec,
rozchodnik okazały,
żurawka Gunsmoke (ależ wymagająca jestem )
przylaszczka
kopytnik
tawułki
jeżówki
przetacznik kłosowy
ciemierniki
bodziszki
dzwonek

Za przesyłkę oczywiście pieniążki zwrócę.

Jeśli ktoś chciałby się wymienić to mogę oddać siewki berberysa, starą odmianę funkii, śnieguliczkę, wiosną podesłać patyczki hortensji Phantom i Vanile Fraise, odnóżki żurawek, bluszcz (hedera helix), sadzonki irgi, sadzonki malin, tojeść rozesłaną.

____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
Kapibara 22:40, 28 cze 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 519
Chętnie się podzielę rozchodnikiem, funkie niebieska Sebolda, naparstnice. Tylko zastanawiam się czy nie lepiej wczesną wiosną, jak wszystko wychodzi i ślady demolki szybciej zarosną
____________________
Agnieszka Drzewulcowo
Mathildis 10:08, 29 cze 2015


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
Świetnie, dziękuję za odzew... jak nie zapomnisz mogę poczekać do wiosny ewentualnie hostę może późniejszą jesienią, gdy będzie można przyciąć liście...
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
Kapibara 22:59, 03 lip 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 519
nie zapomnę, tylko przypomnij na moim wątku
____________________
Agnieszka Drzewulcowo
kachat 14:39, 05 lip 2015


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 2244
Kapibaro, a masz może takie bardzo jasnoróżowe naparstnice? U mnie same białe i ciemnoróżowe rosną, a najbardziej na tych w kolorze jasny róż mi zależy.. Jak tak, to może miałabyś nasionka na zbyciu? Mogę w zamian wysłać z tych moich, ale za kolor ostateczny nie ręczę
____________________
Mój chaos leśny, czyli pomoc potrzebna!
Kapibara 22:08, 05 lip 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 519
Mam tylko takie, jak na zdjęciach, to raczej ciemny róż jest One same się sieją od kilku lat.
____________________
Agnieszka Drzewulcowo
kachat 10:11, 07 lip 2015


Dołączył: 15 cze 2012
Posty: 2244
Ja miałam właśnie same takie ciemnoróżowe, a tu nagle wyskoczyły mi w tym roku w większości białe sieweczki... Tego ciemnego różu prawie nie widać w moim lesie, za ciemny jest. A białe choć bardzo ładne, to jednak białe - nastawiałam się na róż No nic, jakby ktoś miał nasionka od jasnoróżowych, to bym była wdzięczna za info - chętnie oddam w zamian ten mój miks kolorów
____________________
Mój chaos leśny, czyli pomoc potrzebna!
Kapibara 18:36, 07 lip 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 519
Przypadkiem zauważyłam bardzo ładne naparstnice u Marty_d, może można popytać o nasionka
____________________
Agnieszka Drzewulcowo
Milka 13:39, 09 lip 2015


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Aniu, jeśli chcesz, to firletki dam, bodziszki kwitnące na różowo, jeżówki nasiona, rozplenica Black nasiona, to jesienią
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
gosiaczek 22:17, 09 lip 2015

Dołączył: 11 sty 2015
Posty: 107
Witaj, Ja także coś tam mogę ci podesłać ale dopiero jesienią.


Pozdrawiam. Gosia.
____________________
Kolorowy raj Gosi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies