Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » W samym słońcu

Pokaż wątki Pokaż posty

W samym słońcu

sarenka 18:36, 08 kwi 2021


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
eda napisał(a)



To fajnie cieszę się ale z migreny to się nie cieszę współczuję ...
Owocowe to trzeba pamiętać że dość sporo miejsca potrzebuje chyba że karłowate ,szczepione tak zwane na paliku to korona nie będzie duża i liście jesienią opadają ...cczyli bardziej na boku ogrodu..warto wydzielić część ogrodu na owocowe bo i zapylanie ...żeby owocowały
Zapraszam do mnie

Mamy obsadzone owocowymi na działce obok,ale chyab mu za mało...
Mamy borówki, truskawki. Owocowe drzewa miały iść wzdłuż ogrodzenia i może wrócimy do tej koncepcji choć chciałam brzozy tam posadzić...
____________________
Magda W samym sloncu
sarenka 18:37, 08 kwi 2021


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
A tu wejdą albo 3 kolumnowe drzewa albo 2 z nieregularna koroną, ewentualnie dla świętego spokoju niech te owocowe będą...
____________________
Magda W samym sloncu
eda 18:41, 08 kwi 2021


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
jak pytasz o cisa to teraz ciąć czyli wyrównać do jednego poziomu teraz jest deszczowo ja w takim przypadku to maluję obcięte gałązki farbą z środkiem grzybobójczym jak nie mam to gęstą farbą plakatową wtedy też nic nie zaszkodzi

____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
eda 18:45, 08 kwi 2021


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
sarenka napisał(a)

Mamy obsadzone owocowymi na działce obok,ale chyab mu za mało...
Mamy borówki, truskawki. Owocowe drzewa miały iść wzdłuż ogrodzenia i może wrócimy do tej koncepcji choć chciałam brzozy tam posadzić...


a widzisz haa pewnie co swoje to swoje my też na początku mieliśmy tylko jabłonkę a teraz doszła wiśnia czereśnia śliwka także spoko
truskawki słoneczne miejsce i będzie oki nie martw się zawsze można przenieść jak zmienisz zdanie że nie tu
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
sarenka 18:49, 08 kwi 2021


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Tam na działce mamy chyba 6-7 drzew, u nas 2 owocowe. Pewnie jeszcze że 2-3 dojdą na naszej działce...tylko ja bym chciała wiedzieć co wybrał,żeby się zorientowac ile miejsca będzie docelowo potrzeba ...
W sumie to i przy tarasie można posadzić z każdej strony po 1 owocowym...bo jednak środka podwórka to nie chce obsadzać narazie
____________________
Magda W samym sloncu
eda 18:55, 08 kwi 2021


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
sarenka napisał(a)
Tam na działce mamy chyba 6-7 drzew, u nas 2 owocowe. Pewnie jeszcze że 2-3 dojdą na naszej działce...tylko ja bym chciała wiedzieć co wybrał,żeby się zorientowac ile miejsca będzie docelowo potrzeba ...
W sumie to i przy tarasie można posadzić z każdej strony po 1 owocowym...bo jednak środka podwórka to nie chce obsadzać narazie


jasne rozumiem
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
mrokasia 19:06, 08 kwi 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18136
Megi a te cisy to jaka to odmiana?
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
sarenka 19:27, 08 kwi 2021


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
mrokasia napisał(a)
Megi a te cisy to jaka to odmiana?

Baccata
____________________
Magda W samym sloncu
kasia1 07:02, 09 kwi 2021


Dołączył: 13 sie 2017
Posty: 970
Też kupiłam takie cisy :/ Na razie tnę od góry przyrosty i to, co nadmiernie wystaje. Moje są malutkie z 20-30cm. Kiedyś Danusia pisała, że na stożki, to gałązki powinny się układać bardziej poziomo. Trzeba się przyjrzeć. Ja z moich raczej kulki zrobię.
____________________
Kasia - Duże pole do popisu
sarenka 07:53, 09 kwi 2021


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Z moich to nie wiem co da się zrobić

Pytanko mam- werbene patagońska to można wysiewać jeszcze? Bo najpierw musiała hm zamówić nasiona i nie wiem czy jest sens jeszcze...
____________________
Magda W samym sloncu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies