Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana

Anda 13:12, 21 lip 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33832
kasia_w napisał(a)


Tak Rosengarten Zweibrücken fajnie się rozrasta, potwierdzam
Co do kwiatów- wypowiem się za jakiś czas- obsypana pąkami, na pierwsze kwitnienie się nie załapałam.

Mam nadzieję że to nie będzie gigant


Myśle, że będziesz zadowolona Na dodatek bardzo ładnie pachnie Mam nadzieję, że nie przepuszczę fotek. Dasz znać jak jakieś pokażesz?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
13:58, 21 lip 2016
Anda napisał(a)


Właśnie to czytałam o Gertrudzie, że jest trochę leniwa jesli chodzi o powtarzanie. Wiele osób posiadających zarówno ją i jej "mamę" pisze, że matka kwitnie częściej i chętniej. Dlatego zdecydowałam się na Mme Boll (znana też jako Comte de Chambord), a nie na jej "córkę".



mam 2szt obok siebie ...w zeszłym roku nie powtarzały ..ale sadziłam wiosna wiec rozumiesz w tym roku kwitła obficie jak na tak mały krzaczek ..bo to ma byc wersja pnaca niby ...zobaczymy czy drugie kwitninie bedzie ...kupiłam w wariancie "powtarza kwitninie" ...troche jestem zaskoczona tym co przeczytałam..

dla mnie jest atrakcyjna ta r óza jeszcze
Anda 14:05, 21 lip 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33832
eee_taam napisał(a)


mam 2szt obok siebie ...w zeszłym roku nie powtarzały ..ale sadziłam wiosna wiec rozumiesz w tym roku kwitła obficie jak na tak mały krzaczek ..bo to ma byc wersja pnaca niby ...zobaczymy czy drugie kwitninie bedzie ...kupiłam w wariancie "powtarza kwitninie" ...troche jestem zaskoczona tym co przeczytałam..

dla mnie jest atrakcyjna ta r óza jeszcze


Justi, ale wiesz jak to jest z różami, dużo zależy tez od miejsca, gleby, klimatu, podkładki itp.itd. Tu na forum gdzies czytałam, że ktos jest bardzo zadowolony, wiec nie ma reguł bez wyjątków Może w D używana jest inna podkładka niż w PL i róża będzie obficie powtarzała.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Milka 14:09, 21 lip 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Anda napisał(a)


Aniu, no katastrofa, mowię Ci



Ja tez tak odczuwam, a kiedyś do dzieci dziamałam, po co ciągle na kompie wiszą
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
14:18, 21 lip 2016
Anda napisał(a)


Justi, ale wiesz jak to jest z różami, dużo zależy tez od miejsca, gleby, klimatu, podkładki itp.itd. Tu na forum gdzies czytałam, że ktos jest bardzo zadowolony, wiec nie ma reguł bez wyjątków Może w D używana jest inna podkładka niż w PL i róża będzie obficie powtarzała.



nawet jedno kwitnienie mnie zadawala ...choć wiadomo jakie my jesteśmy pazerne na te kwiotki ...żeby nie napisać chytre!

Anda 14:27, 21 lip 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33832
Milka napisał(a)


Ja tez tak odczuwam, a kiedyś do dzieci dziamałam, po co ciągle na kompie wiszą


No właśnie I jak tu dawać dobry przykład dziecku, jak sie samemu z nosem w ekranie wisi
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 14:29, 21 lip 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33832
eee_taam napisał(a)



nawet jedno kwitnienie mnie zadawala ...choć wiadomo jakie my jesteśmy pazerne na te kwiotki ...żeby nie napisać chytre!



Jedno kwitnienie by mnie nie zadowalało
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Ewik 14:44, 21 lip 2016


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Anda napisał(a)


Jedno kwitnienie by mnie nie zadowalało


Moja powtarza , fakt nie jest tak obsypana kwiatem jak w czerwcu.
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Gruszka_na_w... 22:05, 21 lip 2016


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22345
Anda napisał(a)


Dlatego zdecydowałam się na Mme Boll (znana też jako Comte de Chambord), a nie na jej "córkę".



Mam ją od tej wiosny przy tarasie. Liczę na jej zapach.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
jolanka 22:41, 21 lip 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16499
Ewa, szkoda, że dalej masz problemy z komputerem Czekam na Twoje zdjęcia
Przytargałam znowu kilka róż z Końskowoli i okolic Czy wiesz może jak sprawuje się Darcey Bussel i Souvenir de William Wood? Muszę im miejscówkę zrobić Kupiłam też Voyage i Winchester Cathedral i trochę innych
Skoro sama nie mozesz wysyłać - dla Ciebie

____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies