Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana

Ewik 17:16, 22 lip 2016


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Pewnie że tak , wiele czynników się na to składa ale w dużej mierze to kwestia sadzonki, chociażby moja pashmina , totalna sierotka a u większości dziewczyn super.
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Anda 17:46, 22 lip 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
No właśnie, wszystko zależy Mój Young Lycidas też malutki na razie. Zobaczymy co z niego będzie.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Ewik 17:53, 22 lip 2016


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Anda napisał(a)
No właśnie, wszystko zależy Mój Young Lycidas też malutki na razie. Zobaczymy co z niego będzie.


Kwitł już, mocno zwiesza kwiaty ?
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Anda 18:22, 22 lip 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Ewik napisał(a)


Kwitł już, mocno zwiesza kwiaty ?


Kwitł dwoma kwiatkami, zwieszał trochę, ale najgorsze jest to, że liście miał cały czas przebarwione. Niedobór pierwiastków. Teraz wypuszcza nowe gałązki i te wyglądają już lepiej. Są bardzo wiotkie, ale bez przebarwień. Chyba wreszcie się trochę bardziej ukorzenił.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Iwk4 19:10, 22 lip 2016


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Ewuniu, trzymam kciuki za naprawę komputera. Ja już dziecku odpuściłam. Fakt, sama wpisuję hasło, ale pozwalam siedzieć, jeśli ja siedzę przy kompie
____________________
Ogródek Iwony II
21:30, 22 lip 2016
oglądałam dziś moja Gertrudę ...duzo nowych liscie wypusciła ...ale kwiatów jeszcze nie zobaczyłam ...zreszta u mnie aktualnie róze spią ....tylko ostanie kwiatki ma cherzogin sa i zaczyna 2 raz Aphrodite ...reszta pocieciu i deszczach sie regeneruje ...wszystkie plagi u mnie w tym roku róze maja ..nisko pociełam zeby wyzbyc sie chorych lisci .....dłuzej na kwiotki pewnie poczekam
Gardener27 10:54, 23 lip 2016


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Przyszedłem na zdjęcia a tu problem techniczny No nic, trochę podczytałem o różach i obserwacjach z nimi związanymi Macie rację, ta sama odmiana zachowuje się zupełnie inaczej u każdego z nas w ogrodzie Ma na to wpływ uwarunkowanie topograficzne i pogoda Cały czas czekam by Louise Odier powtórzył kwitnienie Przyciąłem, zasiliłem i nic
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
jolanka 23:32, 23 lip 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Ewuniu, widzę, że dalej problemy Ale za to jak już będziesz miała sprawny komputerek ale będą widoki

U Przemka LO nie chce kwitnąć - mój Louisek a i owszem pieknie wypuścił nowe kwiaty, aż milo Zdjęć co prawda mu jeszcze nie zrobiłam ale jutro musze to nadrobić
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Anda 16:42, 24 lip 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Ludziska, dziękuję za miłe wpisy Komputer działa! Tak się cieszę

Z tej okazji Black Saturday and Wet Sweet Dreams dla Was

https://www.youtube.com/watch?v=UwbQq07M-_g

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Madzenka 17:42, 24 lip 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
O to może doczekamy się fotek ?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies