Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana

Anda 15:23, 25 lip 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33476
iwka napisał(a)
kłosowce mam i ja całe dwie sztuki Jak się je rozmnaża? z nasion, czy trzeba dzielić?


A jakie masz? Niektore sa sterylne, ale powinny sie rozsiewac, jesli stanowisko im sie podoba. Poza tym mozna je wiosna dzielic lub rozmnazac przez patyczki, tez wiosna. Najlepiej w maju, jak sa jeszcze niskie i miekkie.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 15:24, 25 lip 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33476
Basilikum napisał(a)
Sliczne rozyczki wybralas do swojego ogrodu


Iza, a skad Ty wiesz, ze roze zamowilam? Nigdzie nie pisalam
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Gabisia 15:30, 25 lip 2016


Dołączył: 14 sie 2012
Posty: 3919
Ewo,

wpadam z rewizytą i podziwiam cudne zdjęcia!
Duet jeżówki i agastache - rewelacyjny.
Czy agastache u Ciebie już zimowała? Jak się sprawuje?
____________________
Ogród Gabisi - tylko dla roślin o mocnych nerwach ***** Wizytówka 2014
Anda 15:45, 25 lip 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33476
Gabisiu, dziekuje Agastache zimowala i ta ktora ma wiecej slonca (na rabacie zachodniej) jest zdecydowanie ladniejsza. Na rabacie wschodniej mam jeszcze dwie, ktore rosna w polcieniu tlamszone przez roze pnaca i piwonie, i one sa co prawda wysokie, ale mniej rozgalezione.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Madzenka 18:28, 25 lip 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ewo ile lat ma Twój Brother Cadfael. Mój ma 3 sezony i wciąż bardzo słabo kwitnie a tak czekam na jego piekne kwiaty. Cały krzak w czasie pierwszego kwitnienia miał zaledwie 5 kwiatów
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
jolanka 19:19, 25 lip 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16465
Anda napisał(a)


Jolanko, a o co chodzi z tymi różami?



Ewuniu, mialam na mysli to, że pieknie dobierasz do siebie róże a ja dumam i dumam jak te , które kupilam połączyć ze sobą i z tymi, które juz mam Nie mam jeszcze rozeznania co do ich wyglądu "dorosłego" więc zażartowałam sobie delikatnie sie uśmiechając do Ciebie o pomoc w ich "sparowaniu" "strójkowaniu" "sczwórkowaniu" na rabatach
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
anna_t 19:27, 25 lip 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Anda napisał(a)


Anna_t Aniu, teraz już nie zasilamy róż. Przed zimą muszą okrzepnąć

aha ok, tak głosno myślałam ;p dzięki
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Anda 19:38, 25 lip 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33476
Madzenka napisał(a)
Ewo ile lat ma Twój Brother Cadfael. Mój ma 3 sezony i wciąż bardzo słabo kwitnie a tak czekam na jego piekne kwiaty. Cały krzak w czasie pierwszego kwitnienia miał zaledwie 5 kwiatów


Mój ma teraz trzeci sezon. Kwitnie ładnie, ale nie tak obficie jak chociażby St. Cecilia. Teraz ma pączki. Wg mnie trochę słabo się rozkrzewia. Przyginanie pędów nic nie daje.

Parę nowych fotek BC

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 19:40, 25 lip 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33476
Tak wyglądał BC podczas pierwszego kwitnienia

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 19:43, 25 lip 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33476
jolanka napisał(a)


Ewuniu, mialam na mysli to, że pieknie dobierasz do siebie róże a ja dumam i dumam jak te , które kupilam połączyć ze sobą i z tymi, które juz mam Nie mam jeszcze rozeznania co do ich wyglądu "dorosłego" więc zażartowałam sobie delikatnie sie uśmiechając do Ciebie o pomoc w ich "sparowaniu" "strójkowaniu" "sczwórkowaniu" na rabatach


Ach, dziękuję Nie wiem, czy aż tak pięknie je dobieram, ale cieszę się, że się Tobie podoba Jeśli tylko będę mogła to pomogę
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies