Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana

ryska 19:55, 25 lip 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11623
Czy będą jeszcze dziś fotki? Miałam kilka stron do nadrabiania ale to przyjemność, bo uwielbiam Twoje spojrzenie na ogród. Pozdrowionka
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Anda 20:13, 25 lip 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33474
ryska napisał(a)
Czy będą jeszcze dziś fotki? Miałam kilka stron do nadrabiania ale to przyjemność, bo uwielbiam Twoje spojrzenie na ogród. Pozdrowionka


To dla Ciebie

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
ryska 20:15, 25 lip 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11623
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Katkak 20:34, 25 lip 2016


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Ewunia jak dobrze, że komp masz już naprawiony. Tak kocham patrzeć na Twój piękny ogród. Wyczytałam, że pisałaś u Madzi, że młode róże często łapią czarną plamistość, a z wiekiem się uodparniają. Pociesza mnie to, bo moje młodziaki też ją złapały. Najbiedniejsza jest Ascit, już prawie łysa mimo pryskania. Ale pocieszam się, że w następnym roku będzie lepiej. Buziak.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Anda 20:42, 25 lip 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33474
Katkak napisał(a)
Ewunia jak dobrze, że komp masz już naprawiony. Tak kocham patrzeć na Twój piękny ogród. Wyczytałam, że pisałaś u Madzi, że młode róże często łapią czarną plamistość, a z wiekiem się uodparniają. Pociesza mnie to, bo moje młodziaki też ją złapały. Najbiedniejsza jest Ascit, już prawie łysa mimo pryskania. Ale pocieszam się, że w następnym roku będzie lepiej. Buziak.


Kasiu, będzie lepiej, zobaczysz. Jeśli masz, to zrób gnojówkę ze skrzypu i pryskaj ją właśnie taką rozcieńczoną gnojówką. Ona wzmacnia tkanki rośliny i grzyby mają utrudnione dojście :*

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Madzenka 21:06, 25 lip 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Dzięki za Brothera, to przepiękna róża i dlatego poczekam cieprliwie aż dojrzeje u mnie
Jakie trawki masz przy BC? Owies czy coś innego? Świetnie to wyglada
Żarówiastą Young Lucidas wkleiłam przed chwilą u mnie
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Makao_J 21:33, 25 lip 2016


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Super że komp już działa. Brakowało mi tych fot.

Może kiedyś i ja się zbiorę by oddać do formatowania komp bo czasem muli niemiłosiernie albo zrywa połączenia ale jeszcze puki co działa i uczy cierpliwości
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Anda 16:21, 26 lip 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33474
Madzenka napisał(a)
Dzięki za Brothera, to przepiękna róża i dlatego poczekam cieprliwie aż dojrzeje u mnie
Jakie trawki masz przy BC? Owies czy coś innego? Świetnie to wyglada
Żarówiastą Young Lucidas wkleiłam przed chwilą u mnie


Bardzo lubię kwiaty BC. Przepięknie pachnie a kwiat jak piwonia. Warto na niego czekać Trawka przy nim to Stipa capillata. Sadzona wiosną i jeszcze bardzo rzadka.

Na fotki YL zaraz lecę
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 16:23, 26 lip 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33474
Makao_J napisał(a)
Super że komp już działa. Brakowało mi tych fot.

Może kiedyś i ja się zbiorę by oddać do formatowania komp bo czasem muli niemiłosiernie albo zrywa połączenia ale jeszcze puki co działa i uczy cierpliwości


Aniu Cieszę się, że wpadasz.

W kompie jak się okazało był zepsuty procesor i coś jeszcze. Mam nadzieję, że teraz będzie działał przez lata
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Milka 16:35, 26 lip 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Ale te czosnki pieknie pokazałaś czy masz je na patelni, pokładają się u ciebie?? u mnie leżą, wykopię, wyschną i na jesień dam inne miejsce.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies