Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana

katel 22:51, 21 paź 2016


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Cisy wyglądają wspaniale! Już się nie mogę doczekać jak będą wyglądały z kocimiętką . Summer Song jeszcze u Ciebie szaleje i kolor ma taki piękny, teraz chyba bardziej czerwony niż pomarańczowy.
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
Anda 11:09, 23 paź 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33620
inka74 napisał(a)
Summer Song ci szaleje. Fajnie, że szerszą perspektywę pokazujesz. Twoja działka absolutnie na 7 metrów szerokości nie wygląda. Podziwiam cię za ograniczenie z wyborem roślin. Ja po sobie widzę, że jeszcze tyle roślin (czytaj róż) bym chciała mieć. Minimum jeszcze jedna różanka by się przydała taka w wersji romantycznej. Ja ogólnie typ zbieracza jestem


Tak Summer nadal kwitnie i ma pączki. To najwyraźniej róża jesienna
Ograniczać się muszę, nie mam wyjścia. I tak sadzę wszystko bardzo ciasno, co niestety nie zawsze dobrze wygląda. Też chciałabym jeszcze więcej, zwłaszcza róż, ale niestety nie mam gdzie
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 12:05, 23 paź 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33620
Malgosik napisał(a)


Ładne są, smukłe. Zastanawiałam się nad Fastigiata Robusta, ale kupiłam fastigiata. No i rozczochrane są, każdy inny. W końcu chyba powstanie z nich żywopłot a nie każda kolumna z osobna.


Skoro każdy inny, to może nie Fastigiata. Bo one też raczej smukłe są, a dopiero z wiekiem pęcznieją.


Mysza napisał(a)
Ewa, śliczne dekoracje jesienne
Cisy pasują idealnie w tym miejscu.


Dzięki Cisy w tym miejscu też mi się podobają


jolanka napisał(a)


Podobno cisy nie lubią "dotykaczy" ale poza tym krzaczek się rozrósł i za bardzo wchodzi pod cis, nie ma tego efektu, jakby znikał - będę przesadzać te kilkanaście centymetrów


No to zobaczę. Jeśli zauważę, że kocimiętka zbytnio dominuje, to ją wywalę.


Kawa napisał(a)
macham Ewunia
donice z wrzosami śliczne
róże też no...
ale ta niska kocimiętka też śliczna , ta wielka jakoś do mnie nie przemawia


Hej Kamilko, odmachuję Niską kocimiętkę polecam. Jest bardzo wytrwała i taka poduszkowa


Dominika11 napisał(a)
pięknie to wygląda


Dzięki Domi

Kasiek napisał(a)
Gdzie kupilas cisy? Piekne sooom....


Kupiłam w szkółce niedaleko, tu na miejscu


Iwk4 napisał(a)

Piękna jesień

Twoja Summer Song wygląda na zdrowiutką różyczkę


Dzieki Summer miała trochę plamistości, ale zrzuciła te liście a nowe nic nie mają. Kwitnie dalej, cały czas

Johanka77 napisał(a)
Piękna jesień u Ciebie. A cisów zazdroszczę. Marzą mi się


Asiu, jeśli tylko masz na nie miejsce to sadź

Milka napisał(a)
Dekoracje jesienne super i te donice, jak moje, tylko mniejsze, a u mnie nadal lato w donicach i nie wiem czy zmienię, lenia mam


Jeśli Ty masz lenia, taka pracowita kobieta, to pewnie organizm sam się dopomina odpoczynku. Nic na siłę

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 12:07, 23 paź 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33620
katel napisał(a)
Cisy wyglądają wspaniale! Już się nie mogę doczekać jak będą wyglądały z kocimiętką . Summer Song jeszcze u Ciebie szaleje i kolor ma taki piękny, teraz chyba bardziej czerwony niż pomarańczowy.


Dzięki Też jestem ciekawa, czy mój ich obraz w głowie z tą kocimiętką będzie taki jak w rzeczywistości Summer daje czadu, cały czas kwitnie i w tych temperaturach nawet długo jak na jej możliwości trzyma kwiat Teraz kwiaty są trochę inne niż latem.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
mar_za 12:28, 23 paź 2016


Dołączył: 03 sie 2013
Posty: 740
Nie będę oryginalna jak napisze, że przecudne zdjęcia robisz
Z tymi cisami to mnie też zainspirowałaś. Chyba posadzę sobie jeszcze.
____________________
Marzena- Mus owocowy w miejskiej dżungli
Gruszka_na_w... 16:30, 23 paź 2016


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Niezwykle wysublimowane te jesienne dekoracje. Do ogrodu pasują jak ulał.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
lojalna_ 21:09, 23 paź 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
piekny roz , donice wymiataja u Ciebie jak zawsze zreszta )))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Ewik 21:23, 23 paź 2016


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Donice wyszły superowo
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Ewa777 22:01, 23 paź 2016


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18513
Piękna dekoracja przed domem Takiego rozchodnika bym przygarnęła
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Madzenka 06:25, 25 paź 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Poczekam, na fotki Summer Song, już kwitnie ?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies