Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana

Anda 12:56, 27 lis 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Zana napisał(a)
Dawno mnie nie było a u Ciebie zasadnicze zmiany! Najpierw napiszę, że piękny avatarek. Okularki to mamy całkiem podobne hi, hi, hi.
A wizytówka cudna, kocham Twoje zdjęcia. I mam, podobnie jak inni zdecydowanie ich niedosyt w wizytówce! Limitom zdjęć w wizytówkach mówię zdecydowane nie!!


No witam zgubę Fajnie, że wracasz na łono ogrodomaniaków Ino się tak nie gub więcej (tutaj grożę palcem i przybieram srogą minę )
Dziękuje pięknie, a okularki Twoje też na zdjątku zauważyłam
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 12:57, 27 lis 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Jana napisał(a)
wizytówka śliczna zresztą Ty na awatarku też


Jano, jak fajnie że wpadłaś, dziękuję serdecznie
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 13:00, 27 lis 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Pola napisał(a)
Piękny ogród, cudnie robisz zdjęcia, przybiegłem bo masz długi i wąski ogród. Niestety nie da rady wszystko przejrzeć, szukałam zdjęcie z szerszej perspektywy nie znalazłam. Będę zaglądać, masz talent do fotek


Witam serdecznie Twój ogród już dojrzały, masz piękne pokoje utworzone. Szersze kadry pokazałam na stronie 615. U mnie królują jeszcze huśtawki Zapraszam do zaglądania
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 13:03, 27 lis 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
MirellaB napisał(a)
Ewa, a może zdjęcia teraźniejszych ujęć ogrodu pokażesz?


Zdjęć teraźniejszych nie mam, ale fotnę coś w tygodniu, jak trochę choć słoneczko wyjdzie. Tylko że pokazywać za bardzo nie ma co. Zdjęcia moich bylinowych rabat zimą nie zachwycają. Dzisiaj mokro i buro, i nigdzie się nie ruszam
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 13:16, 27 lis 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Jeśli kogoś interesuje, jak przyginać róże na pniu przed zimą, aby je dobrze zabezpieczyć przed mrozem:
https://m.youtube.com/watch?v=nv62_-fBNIQ
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 13:22, 27 lis 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Teraz apropos małych ogródków Coraz więcej ludzi, coraz mniej miejsca, a potem to wygląda tak:
http://www.spiegel.de/fotostrecke/neubausiedlungen-aus-der-luft-individuell-in-masse-fotostrecke-129597.html

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
mira 13:47, 27 lis 2016


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Anda napisał(a)
Jeśli kogoś interesuje, jak przyginać róże na pniu przed zimą, aby je dobrze zabezpieczyć przed mrozem:
https://m.youtube.com/watch?v=nv62_-fBNIQ


Dzięki za namiar na Landhaus, jak będę się wybierać do Holandii co mam obiecane hehe to wiem z kim się będę konsultować .
Teraz już wiem dlaczego masz tak piękne róże.

O różach pooglądałam - nie mam na pniu ale Tuscany wypusciła tak długi bat na jakies 1.80 i na czubku kępkę gałązek - wygląda jak na pniu - musze tak zrobić tylko tej łopaty tak nie wbiję - ciekawa jestem co wyjdzie.

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Warmia 13:50, 27 lis 2016


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Anda napisał(a)
Teraz apropos małych ogródków Coraz więcej ludzi, coraz mniej miejsca, a potem to wygląda tak:
http://www.spiegel.de/fotostrecke/neubausiedlungen-aus-der-luft-individuell-in-masse-fotostrecke-129597.html



Ewcia, nie mów, że Ty mieszkasz w takim miejscu
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
Anda 13:58, 27 lis 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
mira napisał(a)


Dzięki za namiar na Landhaus, jak będę się wybierać do Holandii co mam obiecane hehe to wiem z kim się będę konsultować .
Teraz już wiem dlaczego masz tak piękne róże.

O różach pooglądałam - nie mam na pniu ale Tuscany wypusciła tak długi bat na jakies 1.80 i na czubku kępkę gałązek - wygląda jak na pniu - musze tak zrobić tylko tej łopaty tak nie wbiję - ciekawa jestem co wyjdzie.

pozdrawiam


O fajnie, to czekam
Roza sama zdecydowala, jaki pokroj jej pasuje A czemu nie wbijesz tak lopaty? Nie masz miejsca?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 14:03, 27 lis 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Warmia napisał(a)


Ewcia, nie mów, że Ty mieszkasz w takim miejscu


Nie, no tak zle jeszcze nie mam. Wiekszosc tych fotek jest robionych na Bawarii. Pierwsze trzy w miasteczkach-satelitach Monachium. I pomysl, ze tam taki domek ze skrawkiem trawnika kosztuje od! 600 tys. euro wzwyz.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies