Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana

mira 14:07, 27 lis 2016


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Anda napisał(a)


O fajnie, to czekam
Roza sama zdecydowala, jaki pokroj jej pasuje A czemu nie wbijesz tak lopaty? Nie masz miejsca?


mam ale to jest cały krzak i boję się zaszkodzić całości - jak to sfocę to pokażę.
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Warmia 14:22, 27 lis 2016


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Anda napisał(a)


Nie, no tak zle jeszcze nie mam. Wiekszosc tych fotek jest robionych na Bawarii. Pierwsze trzy w miasteczkach-satelitach Monachium. I pomysl, ze tam taki domek ze skrawkiem trawnika kosztuje od! 600 tys. euro wzwyz.


To całe szczęście A ceny tych domków to jakaś masakra
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
Anda 14:25, 27 lis 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33637
Warmia napisał(a)


To całe szczęście A ceny tych domków to jakaś masakra


Blizej Kolonii albo Bonn (moje okolice) takie domki tez kosztuja ok. 500 tys. euro. Cena za bliskosc duzych miast.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Kasiek 18:32, 27 lis 2016


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Mieszkam w okolicach.... Narazie jeszcze mam miejsce i prywatnosc, zobaczymy jak dlugo. Ceny juz nas objely wysokie. Za jakis czas wyprowadzamy sie stad, kupilismy kawal ziemi i bedziemy uciekac przed taka masa
____________________
Bawarka
abiko 19:04, 27 lis 2016


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
Fajny filmik, zawsze się zastanawiam jak róży nie złamać, a tutaj trzeba wbić łopatę jakie to proste..
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Kawa 09:19, 28 lis 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Ewunia macham
moja róża jedna jedyna na pniu doczekała się kaptura - przeżyje albo nie jakoś bardzo płakać nei będę


wizytówka cuuuuuuudna

u ciebie jeszcze ładnie?
u mnie zima
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
rozark 10:04, 28 lis 2016


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
miałam jedna Exelsę na pniu i spore z nią problemy, jakoś do róż piennych mnie nie ciągnie

ty się nie wykręcaj, S to twój pomysł
____________________
pozdrowionka
Anda 12:00, 29 lis 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33637
mira napisał(a)


mam ale to jest cały krzak i boję się zaszkodzić całości - jak to sfocę to pokażę.


Rozumiem, nie musisz nic focić
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 12:04, 29 lis 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33637
Kasiek napisał(a)
Mieszkam w okolicach.... Narazie jeszcze mam miejsce i prywatnosc, zobaczymy jak dlugo. Ceny juz nas objely wysokie. Za jakis czas wyprowadzamy sie stad, kupilismy kawal ziemi i bedziemy uciekac przed taka masa


Kawał ziemi brzmi bardzo pociągająco Dalej Bawaria?

Mam nadzieję, że tu u mnie nie będzie tak źle.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 12:04, 29 lis 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33637
abiko napisał(a)
Fajny filmik, zawsze się zastanawiam jak róży nie złamać, a tutaj trzeba wbić łopatę jakie to proste..


Prawda? Aż dziwne że człowiek sam na takie rzeczy nie wpada
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies