Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z koniczynką

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z koniczynką

Rumianka 12:38, 05 lut 2024


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10342
GorAna napisał(a)

Elisko, oplułam ekran
Jesteś niemożliwa
Mnie tylko wiatr kaptur z głowy zrywał, paszczę miałam zamkniętą

Aniu, Ty byłaś bardziej ostrożna i opłaciło się, dlatego Twój dentysta nie zarobi...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
sylwia_slomc... 13:31, 05 lut 2024


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82341
Rumianka napisał(a)
W czasie przeglądu ciemierników wiatr był tak szaleńczo rozzuchwalony, że w momencie mojego zachwytu nad pąkami kwiatowymi, chyba wyrwał mi plombę z zęba...

Musiałam się mocno pilnować (bo w poczekalni do lekarza czekam)żeby na całe gardło nie buchnąć śmiechem, choć wiem , że tobie do śmiechu nie było. Wybacz nie umiem się powstrzymać po Twoim wpisie. Na szczęście maseczka mój śmiech ciut ukrywa, ale już mnie mięśnie twarzy bolą od powstrzymywania tego rechotu
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Rumianka 21:37, 05 lut 2024


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10342

Sylwia, śmiech to zdrowie... Z każdej sytuacji, jak widać, trzeba wyciągać pozytywne wnioski, inaczej ciężko znosić niedogodności życiowe. A tych ostatnio mamy coraz więcej, miejmy nadzieję, że to się wkrótce zmieni na lepsze. Pozytywnych myśli, po wizycie lekarskiej...
Dziś nie padało, ale czuprynę urywało i to fest.
U nas mokro wszędzie i jeszcze nic nie działam w ogrodzie ale w pierwszej kolejności mam zamiar przesadzić złotlin i trzmielinę oskrzydloną. Chcę zamienić je miejscami, by trzmielina miała więcej słońca do wybarwiania jesiennego. Złotlinowi jest wszystko jedno, tak mi mówił...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 12:42, 06 lut 2024


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10342
U mnie od rana (a właściwie już od nocy) biało, w mazistej postaci, bo teraz już i deszcz dołączył do tego niechlubnego towarzystwa...strach się bać. Wyszłam ze śmieciami i mało brakowało, a byłby niekontrolowany szpagat...
Na żadne prace ogrodowe w najbliższym czasie nie ma szans... pozostaje tylko jeść, pić i lulki palić...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Basieksp 18:12, 06 lut 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10447
No, dobrze, że tego szpagatu nie zrobiłaś. Trzeba uważać i się pilnować, zbierać siły na nowy sezon, który za chwilę się zacznie Ja zbieram siły, chociaż jakoś mało ich mam, a dziś w taki ponury dzień, to już w ogóle, nic się nie chce.
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Rumianka 21:03, 06 lut 2024


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10342
Basiu, zbieram, zbieram siły...i mam wrażenie, że już tyle ich zebrałam by wszystkie wykorzystać w czasie prac ogrodowych...ale gdyby się jednak okazało, że mam ich nawet w nadmiarze, to polecę do lasu powyrywać wszystkie pnie, które zostały po wyrębie drzew, a jest co rwać... puste są całe połacie leśne. Zostawione tylko "grzywki" przy drogach. Zgroza!
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Rumianka 14:32, 08 lut 2024


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10342

Znowu bialo
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Basieksp 14:46, 08 lut 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10447
Rumianka napisał(a)

Znowu bialo


No nie
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Rumianka 15:36, 08 lut 2024


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10342
I jak tu sprztać w ogrodzie, skoro pogoda ciągle nie taka jak by się chciało...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Joku 20:10, 08 lut 2024


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12245
Nie da się póki co. Za zimno, za duży wiatr, a teraz jeszcze śnieg i mróz na dodatek. Na szczęście jedno i drugie w umiarkowanych ilościach.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies