Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Moje małe wielkie marzenie

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje małe wielkie marzenie

inka74 21:33, 18 lip 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Begoniowa jak zwykle piękna. W białej odsłonie bardziej do mnie przemawia.

Mam Phantoma w wersji normalnej. To moja ulubiona hortka. Bardziej niż limka choć tą mam właśnie w wersji na pniu. Phantom ma ogromne kwiaty. Sztywne łodygi. Wersję na pniu widziałam i niską i bardzo wysoką, obie ładne. Na marginesie i Limka i Phantom nawet na pniu spore rosną. Moja Limka ma ponad metr średnicy i z 1.3 m wysokości od szczepienia a jeszcze kwiatów nie ma otwartych. 4 lata u mnie jest.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
lindsay80 23:15, 18 lip 2018


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Śliczne masz hortki, swietnie się komponują z tym berberysami I stipą
____________________
Tu ma być ogród :)
paulina_ns 23:24, 18 lip 2018


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
alis napisał(a)
Paula, najbardziej pasowałby mi tam Limelight na pniu, ale pojeżdżę trochę po szkółkach, może znajdę 3 pienne.
Dziękuję


Będę zerkała jaką podejmiesz decyzję
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Toszka 09:06, 19 lip 2018


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Nózki sama wyprowadzisz, vide u Anbu. To łatwiejsze niz sie wydaje. Ważne by sadzonka miała jedną nasadę od ziemi. Gdybyś kupowała to zwróć uwagę na grubość gałązek. Czym grubsza to tym lepsza.
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
gosika67 10:24, 19 lip 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Alu hortensje masz piękne, a co z tym placykiem?
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
kaz742011 22:09, 19 lip 2018


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
Zaglądałam już kiedyś do Ciebie ale po cichutku . Utwierdziłam się w przekonaniu że trzmieliny plus brązowe trawki to strzał w dziesiątkę. Piękny ogród stworzyłaś.
____________________
Kasia - Miejski ogród w wersji mini
Wiolka5_7 22:17, 19 lip 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20725
kaz742011 napisał(a)
Zaglądałam już kiedyś do Ciebie ale po cichutku . Utwierdziłam się w przekonaniu że trzmieliny plus brązowe trawki to strzał w dziesiątkę. Piękny ogród stworzyłaś.

Też bardzo lubię trzmielinki i brązowe trawki tyle,ze ja mam Buchananii...ale Bronze form też super wyglądają

Wysadziłam z nich różowe jeżówki a zamówiłam białe, bo obok miałam też w podobnym kolorze różu i za dużo tego różu się zrobiło
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
alis 22:24, 19 lip 2018


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
kaz742011 napisał(a)
Zaglądałam już kiedyś do Ciebie ale po cichutku . Utwierdziłam się w przekonaniu że trzmieliny plus brązowe trawki to strzał w dziesiątkę. Piękny ogród stworzyłaś.

Dziękuję, ciągle tworzę i końca mam wrażenie nie widać
Ten zestaw zauroczył mnie bodajże u Madżenki? Już nie pamiętam, która z dziewczyn tak miała, jestem wierna brązowym trawkom chociaż czasem kusi mnie żeby coś zmienić
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
alis 22:40, 19 lip 2018


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
Wiolka5_7 napisał(a)

Też bardzo lubię trzmielinki i brązowe trawki tyle,ze ja mam Buchananii...ale Bronze form też super wyglądają

Wysadziłam z nich różowe jeżówki a zamówiłam białe, bo obok miałam też w podobnym kolorze różu i za dużo tego różu się zrobiło


Wiola, ja też mam Buchananii Rozrosły się bardzo a zaczynałam od 1 i siewek już też się dorobiłam
U mnie też są białe jeżówki w trzmielinach z 1 pomyloną w kolorze różowym
Ale już czeka na posadzenie biała, może jutro bez deszczu będzie i uda się dosadzić.



____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
alis 22:43, 19 lip 2018


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
gosika67 napisał(a)
Alu hortensje masz piękne, a co z tym placykiem?


Dziękuję Gosiu, co do placyku, to plan mniej więcej mam, szukam hortensji na nóżce i czekam na odpowiednią pogodę żeby coś podziałać
W końcu urlop mam
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies