Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek pachnący różami i lawendą...w budowie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek pachnący różami i lawendą...w budowie

katel 19:20, 08 maj 2016


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Ja jeszcze trzy lata temu byłam pewna że lilii u mnie nie będzie, no i oczywiście już mam - kupiłam żeby mieć do wazonu ale szkoda mi ścinać bo mam mało a w ogrodzie też zapach potrzebny - tylko mam zupełnie inne odmiany niż kupowałam .
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
Bogdzia 20:37, 08 maj 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
U mnie jeszcze niektóre lilie tegoroczne nie wykiełkowały choc cebule są w porzadku ale w ziemi siedza a ze starych dużo straciłam zgniły w ziemi pewnie przemarzły wczesna wiosna.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Gocha 10:58, 09 maj 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Ja kupiłam w tym roku około 50 szt. lilii i część jeszcze nie pokazała się z ziemi i zastanawiam się jaka jest tego przyczyna. A moje lilie szt. 4 z poprzednich lat - przeżyła tylko jedna niestety a tamtą zimę przezyły wszystkie. Ale chyba będę co roku dokupować po trochę nowych lilii bo je zaczynam lubić choćby dlatego że można do wazonu do domu i długo stoją. Amanogawę masz cudna- ja kupiłam 3 szt. niedawno ale nie kwitnące i boję się czy one nie jakieś fałszywki.Pozdrawiam
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
anka_ 13:30, 09 maj 2016


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Kasya napisał(a)
a zachwycona jestem jablonka royality, bo nie dosc ze kolor piekny to jeszcze pachnie
A wiesz, że ja dopiero po twoim poście poszłam ją wąchać.... Kurczę, mam ją już jakiś czas i dopiero teraz .... Ale jabłoni u mnie wkoło dużo i ogólny zapach się unosi.... Berberyski to Green Carpet?
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Kasya 15:05, 09 maj 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42272
katel napisał(a)
Ja jeszcze trzy lata temu byłam pewna że lilii u mnie nie będzie, no i oczywiście już mam - kupiłam żeby mieć do wazonu ale szkoda mi ścinać bo mam mało a w ogrodzie też zapach potrzebny - tylko mam zupełnie inne odmiany niż kupowałam .

A ja tak jakos z rozpedu kupiłam bo mi się np kolor spodobal 


Bogdzia napisał(a)
U mnie jeszcze niektóre lilie tegoroczne nie wykiełkowały choc cebule są w porzadku ale w ziemi siedza a ze starych dużo straciłam zgniły w ziemi pewnie przemarzły wczesna wiosna.


U mnie tez jakies nie wyszly w tym roku…ciekawe czemu
A te co teraz sadzilam to były już od jakiegos czasu w doniczkach wiec rosly 

Gocha napisał(a)
Ja kupiłam w tym roku około 50 szt. lilii i część jeszcze nie pokazała się z ziemi i zastanawiam się jaka jest tego przyczyna. A moje lilie szt. 4 z poprzednich lat - przeżyła tylko jedna niestety a tamtą zimę przezyły wszystkie. Ale chyba będę co roku dokupować po trochę nowych lilii bo je zaczynam lubić choćby dlatego że można do wazonu do domu i długo stoją. Amanogawę masz cudna- ja kupiłam 3 szt. niedawno ale nie kwitnące i boję się czy one nie jakieś fałszywki.Pozdrawiam


50 szt to sporo 
U mnie niektóre stare SA takie ledwo ledwo, to może twoje tez wyjda jeszcze
Amanogawa nawet mala powinna zakwitnąć, może zle odzywiona ? pokazywałaś u siebie ?
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Kasya 15:06, 09 maj 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42272
anka_ napisał(a)
A wiesz, że ja dopiero po twoim poście poszłam ją wąchać.... Kurczę, mam ją już jakiś czas i dopiero teraz .... Ale jabłoni u mnie wkoło dużo i ogólny zapach się unosi.... Berberyski to Green Carpet?


ale nie wszystkie pachną
tak, green carpet...ale one chyba duze rosna...
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Bogdzia 19:46, 09 maj 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Kasiu czytam że była u Ciebie Renia, nie mogłas z nia uzgodnic żeby zabrala magnolię?????
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
MAD 21:32, 09 maj 2016


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Kasya napisał(a)


prosze bardzo

Green carpet? Ogniście będzie jesienią. Mniam!
____________________
Pozdrawiam! To tu…
Kasya 21:44, 09 maj 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42272
Bogdzia napisał(a)
Kasiu czytam że była u Ciebie Renia, nie mogłas z nia uzgodnic żeby zabrala magnolię?????


pytalam ale mowila ze sie z toba nie bedzie widziala
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Kasya 21:44, 09 maj 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42272
MAD napisał(a)

Green carpet? Ogniście będzie jesienią. Mniam!



odkrywam berberysy
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies