Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Anulajda w raju

Pokaż wątki Pokaż posty

Anulajda w raju

anulajda 21:54, 06 lut 2017


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3779
asiak napisał(a)
Aniu, zachwycasz tymi różami
Ja się cieszę na te swoje parę krzaczków, a Ty masz takie ilości i jeszcze wszystkie znasz z nazwy... podziwiam


A ja z Tobą,cieszę się
Ha, nazwy znam, bo "kapownik" mam bo tak prościej - a o to przecież w życiu chodzi
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
anulajda 22:23, 06 lut 2017


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3779
kamila66 napisał(a)
Ania ale chyba najbardziej lubisz różowe róże pomponella śliczna

Masz rację po ilości różowych u mnie to już widać
a... Pomponella śliczna jak zawsze,ale troszku zapomniana przeze mnie ostatnio
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
anulajda 22:41, 06 lut 2017


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3779
Mon Petit Chou
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
Kokesz 22:43, 06 lut 2017


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6691
anulajda napisał(a)


A ja z Tobą,cieszę się
Ha, nazwy znam, bo "kapownik" mam bo tak prościej - a o to przecież w życiu chodzi

Ha, ha, właśnie stworzyłam swój "kapownik" z różowymi różami, mam spisanych i opisanych 15 różowych odmian (prawie wszystkie od Ciebie) i teraz pytanie, którą wybrać?
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Kokesz 22:47, 06 lut 2017


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6691
Szkoda, że mieszkasz tak daleko ode mnie, normalnie wprosiłabym się na kawę i wtedy obejrzała i obwąchała wszystkie różyczki w realu
Albo cichaczem przez dziurę w płocie, hi, hi
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
anulajda 23:00, 06 lut 2017


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3779
Bailando
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
anulajda 23:07, 06 lut 2017


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3779
Kokesz napisał(a)
Szkoda, że mieszkasz tak daleko ode mnie, normalnie wprosiłabym się na kawę i wtedy obejrzała i obwąchała wszystkie różyczki w realu
Albo cichaczem przez dziurę w płocie, hi, hi

Cichaczem nie musisz, u mnie furtka otwarta jest
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
Iwk4 23:14, 06 lut 2017


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Aniu, jak działa twój "kapownik"?
kiedy latem wróciłam z ogrodu z fotkami róż, nie umiałam ich rozpoznać na zdjęciu i do dziś nie wiem, która jest która ?
Masz cudowną kolekcję
____________________
Ogródek Iwony II
anulajda 23:27, 06 lut 2017


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3779
Kokesz napisał(a)

Ha, ha, właśnie stworzyłam swój "kapownik" z różowymi różami, mam spisanych i opisanych 15 różowych odmian (prawie wszystkie od Ciebie) i teraz pytanie, którą wybrać?

No na które masz czas się systematycznie nimi zajmować,przycinać no chyba że wolisz mieć przywiędłe kwiaty i śmieci płatków opadłych pod krzakiem .Róża jaką byś nie wybrałla i która ma systematycznie usuwane przekwitłe kwiaty to będzie piękna i zadbana
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
anulajda 23:59, 06 lut 2017


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3779
Iwk4 napisał(a)
Aniu, jak działa twój "kapownik"?
kiedy latem wróciłam z ogrodu z fotkami róż, nie umiałam ich rozpoznać na zdjęciu i do dziś nie wiem, która jest która ?
Masz cudowną kolekcję

Mój "kapownik" ma wszystko co w moim ogrodzie jest i rośnie i jest ze mną od początku,jest pojemny jak mój ogród, alfabetycznie wklejam metki z roślin, wszystkie trawy daję pod "T" róże pod "R" a inne rośliny już wg alfabetu lecą : cis pod "C" magnolia i wszystkie na M pod eM itd..a przy metkach pisze "koniecznie" ołówkiem gdzie posadziłam przy czym, ewentualnie jaka strona ogrodu tak żeby zlokalizować a jak robię zdjęcia to zawsze zaczynam o tej samej strony i w jednym kierunku idę i kończę łatwo wtedy jest
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies