Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Anna i Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Anna i Ogród

Rosa 20:07, 14 sty 2017


Dołączył: 30 gru 2016
Posty: 1341
Makao_J napisał(a)
Dla mnie to problem bo lubię być zorganizowana. Nie lubię spontaniczności.




oj tam oj tam
spontaniczność to motor napędowy i pozwala tworzyć i nie ma nic wspanialszego niż wyzwalanie procesów twórczych bo one nadają sens życiu, wyzwalają pozytywną energię i wtedy rodzą się najlepsze pomysły. A zorganizowanie wpycha w rutynę a rutyna nie jest twórcza, rutyna zabija pomysły. Odpuść sobie a będziesz szczęśliwsza
Rosa 20:10, 14 sty 2017


Dołączył: 30 gru 2016
Posty: 1341
MirellaB napisał(a)
Ja od ponad 4 lat nie przestałam całej nocy



i dobrze bo w nocy się nie stoi tylko leży i słodko śpi i stanie w nocy nie przystoi. Spać na stojąco? Kto to słyszał?
Makao_J 20:10, 14 sty 2017


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Wiem Mirella. Pamiętam.
Mój wuj od wieeeelu lat cierpi na bezsenność taką jak Ty. Po nocach kiedyś rzeźbił w drewnie. Cała rodzina ma jakąś rzecz zrobioną przez niego.
W ciągu całego życia kilka razy zmieniał miejsce zamieszkania i nic się w tej sprawie nie zmieniło.
Moja chwilowa dolegliwość to nie to samo co Twoja. To tylko chwilowy stres życia codziennego. Standard.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Makao_J 20:13, 14 sty 2017


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Rosa napisał(a)




oj tam oj tam
spontaniczność to motor napędowy i pozwala tworzyć i nie ma nic wspanialszego niż wyzwalanie procesów twórczych bo one nadają sens życiu, wyzwalają pozytywną energię i wtedy rodzą się najlepsze pomysły. A zorganizowanie wpycha w rutynę a rutyna nie jest twórcza, rutyna zabija pomysły. Odpuść sobie a będziesz szczęśliwsza

Jestem szczęśliwa jak mam wszystko zaplanowane. Taka już jestem i zawsze byłam Spontan nie jest dla mnie.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Warmia 21:23, 14 sty 2017


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Makao_J napisał(a)

Jestem szczęśliwa jak mam wszystko zaplanowane. Taka już jestem i zawsze byłam Spontan nie jest dla mnie.


Hej Aniu, to my chyba pokrewne dusze. Też nie przepadam za spontanem. Wolę mieć zaplanowane i wtedy jestem spokojniejsza. Bez planu jestem jak człowiek chaos.
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
margaretka3 22:07, 14 sty 2017


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Przyszłam na rozmowy o pomidorkach, ale się spóźniłam niestety, bo czytam, że zamówiłaś. Z typów znam Malachitową i Ałtajski. I bardzo dobrze, że je zamówiłaś. Chciałam Cię jeszcze co najmniej na Green Zebrę i Chocolate Stipes namówić, ale wtedy miałabyś więcej dylematów przy wyborze.
Śliczną masz sypialnię.
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
Mary 23:51, 14 sty 2017


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3515
Ania, Marta
Ja też pokrewna dusza.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
MirellaB 01:39, 15 sty 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Ja już się przeprowadzałam 7 razy, a w ciągu ostatnich 12 lat 4 razy. Kto wie może znowu eM zechce się budować i zmienimy miejsce. W każdym razie zmiana miejsca zamieszkania podobnie jak Twojemu wujowi na bezsenność nie pomogła.

Ciekawa jestem Twoich pomidorów z własnego wysiewu. Podziwiam wszystkich, którzy w wysiewy się bawią. Ja w tym roku chyba nawet stipy nie będę wysiewała. Zastanawiam się jedynie nad smagliczką

Szukam Twojego wianka z pomponów. Pamiętasz na jakiej był stronie pokazany?
Edit. Znalazłam str.370 Przyozdobisz go jeszcze?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
MirellaB 02:00, 15 sty 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Znalazłam wianek świąteczny w sweterku. Ile cm szaliki na wianek musiałaś wydziergać? Jaki duży jest ten wianek?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Madzenka 08:35, 15 sty 2017


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Lubię spontaniczność zwłaszcza w ogrodzie
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies