Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Anna i Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Anna i Ogród

BasiaLT 14:08, 16 sty 2017


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
No właśnie Aniu, też się podpinam pod pytanie Olgi w sprawie bylinowego raju. U kogoś na wątku widziałam wpisy zachwalające ale u kogo to nie pamiętam.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Filemon24 14:12, 16 sty 2017


Dołączył: 29 maj 2015
Posty: 1914
Zamawiałam róże w floribundzie i było wszystko ok
z jeżówek które zamawiałaś mam green jewel
mam też białą jarzmiankę którą zamówiłaś
____________________
Filemon24 14:14, 16 sty 2017


Dołączył: 29 maj 2015
Posty: 1914
Jeśli chodzi o sadzonki z bylinowego to np sadzonki jarzmianek dostałam raczej małe i sadzonki green jewel też nie były zbyt dorodne.
____________________
14:20, 16 sty 2017
Filemon24 napisał(a)
Jeśli chodzi o sadzonki z bylinowego to np sadzonki jarzmianek dostałam raczej małe i sadzonki green jewel też nie były zbyt dorodne.


generalnie jezówki z netu sa gorsze niz w szkółkach ...choc bylinowy raj jest popularny na forum ...ja nie zamawialam u nich nic
Makao_J 14:21, 16 sty 2017


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
olga80 napisał(a)
Aniu a zamawiałaś już coś z bylinowego raju ? Przejrzałam ofertę i jest kilka roślinek,które chętnie bym przygarnęła

BasiaLT napisał(a)
No właśnie Aniu, też się podpinam pod pytanie Olgi w sprawie bylinowego raju. U kogoś na wątku widziałam wpisy zachwalające ale u kogo to nie pamiętam.


Nie zamawiałam. I nie wiem czy są solidni. Ale wiem że niektórzy zamawiają.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
14:22, 16 sty 2017
jezówki fajne zamówiłas ..jak sie zakochasz to przepadniesz ...podobnie działaj jak róze i tulipany ...wszystkie sie chce miec i duzo
Makao_J 14:23, 16 sty 2017


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Filemon24 napisał(a)
Zamawiałam róże w floribundzie i było wszystko ok
z jeżówek które zamawiałaś mam green jewel
mam też białą jarzmiankę którą zamówiłaś

Anitko jeszcze nie zamawiałam z bylinoweg. Pokazałam tylko to co mnie interesuje.
Czytam że mikrusy przyszły do Ciebie ale do końca sezonu może trochę urosły, co?
Może w takim razie poczekam kolejny sezon na Twoją opinię.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Makao_J 14:24, 16 sty 2017


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
eee_taam napisał(a)
jezówki fajne zamówiłas ..jak sie zakochasz to przepadniesz ...podobnie działaj jak róze i tulipany ...wszystkie sie chce miec i duzo

Justyś jeszcze nie zamawiałam jeżówek i jarzmianek. Poczekam trochę bo i tak już sporo zamówiłam.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
JoannA 17:43, 16 sty 2017


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Soul obserwowałam od lata w ogrodzie koleżanki. Jej opinia na temat tej róży była tak dobra, że zamówiłam tę różę jesienią i modlę się żeby nie zmarzła.
W różanej szkółce na F. robiłam w ubiegłym roku zakupy wiosną i jesienią. Ogólnie wszystko w porządku, wszystkie róże sadzone wiosną ładnie się przyjęły i kwitły. Czekam teraz do wiosny żeby zobaczyć jak jesienne golaski sobie poradziły.
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Makao_J 18:19, 16 sty 2017


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Jak się cieszę w takim razie że zdecydowałam się na tą Soul. Aż mi się skakać chce ale muszę poczekać na dostawę a to dopiero marzec - kwiecień.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies