Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Anna i Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Anna i Ogród

Sylvana 10:11, 17 sty 2017


Dołączył: 29 wrz 2015
Posty: 3428
Wcześniej było o pomidorach więc się nie odzywałam, teraz o różach i znów przemilczę, bo się nie znam...macham
____________________
Sylwia - Kamienny ogród patykiem malowany
Makao_J 10:15, 17 sty 2017


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
jolanka napisał(a)


Lavender Flower Circus fajna

Tak ładna jest. Na pewno kiedyś ją kupię.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Makao_J 10:16, 17 sty 2017


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Sylvana napisał(a)
Wcześniej było o pomidorach więc się nie odzywałam, teraz o różach i znów przemilczę, bo się nie znam...macham

Szkoda ale odmachuję
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
MirellaB 10:23, 17 sty 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Ładnie te bukiety kolorystycznie zestawione. Tak będziesz miała na rabacie jak na drugim zdjęciu?

Lavender znam, ale ona jest niska. Zresztą mam nn o tym samym kolorze i wysokości.
Bardziej podoba mi się Novalis ze względu na zdecydowany kolor, ale też za niska na miejsce gdzie szukam. Chociaż jest u mnie na liście zakupów jaj tylko znajdę dodatkowe miejsce
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Makao_J 10:39, 17 sty 2017


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
MirellaB napisał(a)
Ładnie te bukiety kolorystycznie zestawione. Tak będziesz miała na rabacie jak na drugim zdjęciu?

Lavender znam, ale ona jest niska. Zresztą mam nn o tym samym kolorze i wysokości.
Bardziej podoba mi się Novalis ze względu na zdecydowany kolor, ale też za niska na miejsce gdzie szukam. Chociaż jest u mnie na liście zakupów jaj tylko znajdę dodatkowe miejsce

Tak bym chciała ale nie wiem czy Soul i Big Purple nie będą zbyt zbliżone kolorami. Najwyżej dokupię coś jeszcze ale może nie koniecznie już róże.

Novalis faktycznie też w jasnej tonacji. A jakiej wielkości szukasz? Może Meilanein by Ci pasowała?
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
anna_t 11:04, 17 sty 2017


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Makao_J napisał(a)
Chcę kupić róże:
- Soul
- Pastella
- Lavender Flower Cirsus

- Artemis
- Louis Odier.

Te 3 pierwsze chcę wsadzić razem. Czy ktoś zna tą róże Soul bo to jakaś nowość?

kurcze od paru dni zagladam do ciebie i justyny i niewiem co pisać bo wciąż o pomidorach mielicie a tu wkońcu mój ulubiony temat
soul to róża pnąca, tyle wiem. prawie ją kupilam juz miałam w koszyku ale jak przetłumaczyłam jej niemiecki opis ze pnąca to nie potrzebowalam i nie kupiłam.

Pastelle mam od jesieni, mam nadzieję że przezimuje..
artmies piekna, bujna ale smieciuch
louis odier mam 5szt i licze na to ze okalajac moj taras niedługo tylko po wyjściu na niego bede pachnieć cały dzień
czytam dalej bo tu pewnie kolejna skarbnica wiedzy różanej juz popłynęła
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Iwk4 11:04, 17 sty 2017


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Z bylinowego raju kupuje Łuki. Stacjonarnie, bo ma blisko. Wystawiali się tez na targach. Wiosna jeżówka dopiero wystaje z ziemi, to nie ma się co dziwić, ze male sadzonki. Cudnie wyglądaly jezowki w raju na targach ogrodowych w Starym Polu. Najladniejsze stanowisko

____________________
Ogródek Iwony II
olga80 11:35, 17 sty 2017


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Iwk4 napisał(a)
Z bylinowego raju kupuje Łuki. Stacjonarnie, bo ma blisko. Wystawiali się tez na targach. Wiosna jeżówka dopiero wystaje z ziemi, to nie ma się co dziwić, ze male sadzonki. Cudnie wyglądaly jezowki w raju na targach ogrodowych w Starym Polu. Najladniejsze stanowisko



Iwonko Stare Pole gdzie to jest ? czy to jest to za Tczewem?
____________________
Teresa Moje małe królestwo
Makao_J 15:35, 17 sty 2017


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
anna_t napisał(a)

kurcze od paru dni zagladam do ciebie i justyny i niewiem co pisać bo wciąż o pomidorach mielicie a tu wkońcu mój ulubiony temat
soul to róża pnąca, tyle wiem. prawie ją kupilam juz miałam w koszyku ale jak przetłumaczyłam jej niemiecki opis ze pnąca to nie potrzebowalam i nie kupiłam.

Pastelle mam od jesieni, mam nadzieję że przezimuje..
artmies piekna, bujna ale smieciuch
louis odier mam 5szt i licze na to ze okalajac moj taras niedługo tylko po wyjściu na niego bede pachnieć cały dzień
czytam dalej bo tu pewnie kolejna skarbnica wiedzy różanej juz popłynęła

Na pewno mówimy o tej samej Soul? Na ogół wszędzie napisane jest że parkowa albo krzaczasta. Że pnąca to pierwsze słyszę. Ma być spora 150cm więc może jakieś podpory się przydadzą.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Makao_J 15:36, 17 sty 2017


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Iwk4 napisał(a)
Z bylinowego raju kupuje Łuki. Stacjonarnie, bo ma blisko. Wystawiali się tez na targach. Wiosna jeżówka dopiero wystaje z ziemi, to nie ma się co dziwić, ze male sadzonki. Cudnie wyglądaly jezowki w raju na targach ogrodowych w Starym Polu. Najladniejsze stanowisko


To fajnie ma. Ja raczej też zamówię nawet jeśli będą mikrusie sadzonki. Kiedyś się rozrosną.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies