Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Działeczka, moje małe miejsce na ziemi

Pokaż wątki Pokaż posty

Działeczka, moje małe miejsce na ziemi

Basilikum 20:21, 05 wrz 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
o wlasnie Hania madrze prawi
super nam fotki przygotowalas. Pani marchewka najlepsza.
Pracus jestes na medal
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Kasiek 20:33, 09 wrz 2017


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
I ja po cichu podpatruje co u naszej Wioli sie dzieje i pochwale i pracowitosc i krolewne Marchewkowa Pozdrowienia Wiolus

Twoj watek powinnien byc przykladem, tu rzeczywiscie sie cos robi, zmiany sa niesamowite, pedzisz i piekne nam to pokazujesz. Dwie rece i checi i ilez mozna w krotkim czasie zrobic, brawo
____________________
Bawarka
hankaandrus_44 21:03, 09 wrz 2017


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7205
A co to?Przy weekendzie żadnego wpisu? Może jutro? Wiem, wiem, czasu mało, a sił jeszcze mniej, trzymam kciuki za Wasze inwestycje!

Całuski dla młodych!
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Radziu2013 14:37, 10 wrz 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Vila, zaglądam Kawał roboty odwaliliście z tym sprzątaniem gruzowiska Powtórzę więc za Hanią
Brawo, brawo, brawissimo

W sumie to taki wgłębnik się zrobił
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
boguslawa_ma... 17:29, 10 wrz 2017


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Pracujecie na nowej działce?
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
violka171 22:05, 12 wrz 2017


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
Kasiek napisał(a)
I ja po cichu podpatruje co u naszej Wioli sie dzieje i pochwale i pracowitosc i krolewne Marchewkowa Pozdrowienia Wiolus

Twoj watek powinnien byc przykladem, tu rzeczywiscie sie cos robi, zmiany sa niesamowite, pedzisz i piekne nam to pokazujesz. Dwie rece i checi i ilez mozna w krotkim czasie zrobic, brawo

Kasiu również pozdrawiam cieplutko,ubolewam że tak mało czasu poświęcam na O,jak widzisz mamy trudny okres w sensie czasu,nagonka za nagonką-jesień za pasem druga działeczka zaczyna zarastać lecz musze skończyć teren pod warzywnik na nowej działeczce obok,mało tego zaczął się rok szkolny i suma sumarą brakuje mi dnia .Nigdy nie marzyłam o zimie mając działkę teraz jest to moim marzeniem mając dwie bo nie będę mieć wyrzutów że nie pracuję a i czas na odpoczynek od łopaty się przyda.
Czasem zastanawiam się po co ja tak gnam-mam wrażenie że czasu mam mało i próbuję wszelkimi siłami nadgonić naturę
PS.Moje Rubensy padły mi nie mam pojęcia dlaczego,miały piękne skrzynki zrobione z drewna w ziemi-aż płakałam widząc ich powolną śmierć ;-(
Buziolki Kochana :-*
____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
violka171 22:20, 12 wrz 2017


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
hankaandrus_44 napisał(a)
A co to?Przy weekendzie żadnego wpisu? Może jutro? Wiem, wiem, czasu mało, a sił jeszcze mniej, trzymam kciuki za Wasze inwestycje!

Całuski dla młodych!

Haniu wybyliśmy na działkę ogarniać dalej,dużo tego jeszcze jest,rok szkolny się zaczął więc mamy i tak mniej czasu ,Bogdan pracuje od trzech tyg 13 h więc dzieci spoczywają na moich barkach a nie mówiłam wcześniej o sąsiedzie z działki na przeciw,Pan Edek ma 75 lat -sympatyczny samotnik ogródkowy,podupadł na zdrowiu i nie chciał za żadne skarby iść do szpitala,wreszcie pod koniec wakacji zdobyłam się na odwagę i sama zadzwoniłam po pogotowie,bo by sam sobie tu grób zrobił a ja już nie mogłam patrzeć na tak opłakany stan człowieka bez sił i pomocy,dalej jest w szpitalu no i wspieramy go ,o tyle fajnie że doszło do niego że musi mieć opiekę lekarską,i tak co jakiś czas staram się też zaglądać do P.Edzia
W ten piątek podpisujemy umowę z notariuszem na drugą działkę tą odgruzowaną-ja prosić trzymać kciuki
____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
violka171 22:25, 12 wrz 2017


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
Radziu2013 napisał(a)
Vila, zaglądam Kawał roboty odwaliliście z tym sprzątaniem gruzowiska Powtórzę więc za Hanią
Brawo, brawo, brawissimo

W sumie to taki wgłębnik się zrobił

Radziu tak wgłębnik się zrobił,ale o tyle lepiej wygląda niż skupisko gruzu i wszelakich śmieci-to jak bomba zegarowa
Kiedyś tam był basen 40 lat temu to było coś,puki co trzymamy to bo są kamienie granitowe do odzyskania,ma lepszy wygląd a tymczasem są pilniejsze rzeczy do ogarnięcia jak domek remontować i ziemia by pozbyc się korzeni chwastów
POZDRAWIAM CIEPŁO
____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
violka171 22:30, 12 wrz 2017


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
boguslawa_madejska napisał(a)
Pracujecie na nowej działce?

Cały czas Bogusiu ,druga juz mi zarasta ,wrzesień się zaczął Krasnalki do szkoły ,dopilnować edukację
czy zdążę przed zimą ogarnąc dwie działki?-to jest moje pragnienie,lecz czas jakby działał mi na przekór
Pozdrawiam
____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
violka171 23:21, 12 wrz 2017


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
Chciałam się podzielić długo mi zajęło by dać foty takie inne gdzie pracuję,zdradzę ze robiony jest z tego film przez odpowiednie osoby-
Akademia sztuk pięknych
wszystko z modeliny,za jakość zdjęć przepraszam,jak zwykle robione w przelocie
zdjecia będą nie za długo bo nie moje prace,proszę tylko obejrzeć i nie komentować bo zostaną skasowane
stara bateria a wyżej spłuczka do wc
umywalka z wypływającą pastą do zębów
prysznic
stara taksówka




____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies