Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z Pszenicznej ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Z Pszenicznej ...

ren133 19:43, 15 maj 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
AgataP napisał(a)
podjazd skończony, powoli zbliża się decyzja o myciu elewacji








Ładnie ... tak swojsko
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
AgataP 19:45, 15 maj 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Kasya napisał(a)


widze kwiatek z 5 platkami, to prawie jak czterolistna koniczyna


kurcze też go widzę hahah
____________________
Z Pszenicznej...
AgataP 19:47, 15 maj 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Wendy79 napisał(a)
Uściski dla Twojej Zosi , pogodowa Zośka daje czadu, aż się zastanawiam czy szklarenkę z sadzonkami wnieść do domu...


Zośka już śpi, wczoraj poszła spać o 21 ej i stała o 4.55 i tak jest prawie codziennie, wyjątek gdy idzie spać o 19 z minutami.
Mam wrażenie że jestem wciąż niewyspana hahah

dziś pracowałam na rabacie grabowo-hortensjowej, ale jak skończę zrobię zdjęcia, dziś od rana zimno było i spieszyłam sie z robotą
____________________
Z Pszenicznej...
AgataP 19:56, 15 maj 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
ren133 napisał(a)


Ładnie ... tak swojsko


Renatka, moje otoczenie jest chyba taką odpowiedzią na wspomnienia lat dzieciństwa, wakacje u babci, zapachy z ogródka... wspaniałe jedzenie, jajka, warzywa prosto z pola, maliny za domem, truskawki pod ręką... mnóstwo pięknych chwil, chyba chcę by moje dzieci też miały takie dobre wspomnienia z dzieciństwa.. by pamiętały zapach bzów i konwalii, smak ciasta drożdżowego z rabarbarem i wiele wiele innych... dlatego teraz pora przenieść się z frontem robót dalej, w stronę przyszłego warzywnika
____________________
Z Pszenicznej...
Wendy79 19:56, 15 maj 2016


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
AgataP napisał(a)


Zośka już śpi, wczoraj poszła spać o 21 ej i stała o 4.55 i tak jest prawie codziennie, wyjątek gdy idzie spać o 19 z minutami.
Mam wrażenie że jestem wciąż niewyspana hahah

dziś pracowałam na rabacie grabowo-hortensjowej, ale jak skończę zrobię zdjęcia, dziś od rana zimno było i spieszyłam sie z robotą


ooo, jak jadę rano do pracy, to wstaję 4.15 (jutro niestety ), ale jak nie muszę wstawać, to moja pieruńska kotka Lolka, też mnie budzi o 5-tej. Zaduszę kiedyś "gada"...
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
AgataP 19:58, 15 maj 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Wendy79 napisał(a)


ooo, jak jadę rano do pracy, to wstaję 4.15 (jutro niestety ), ale jak nie muszę wstawać, to moja pieruńska kotka Lolka, też mnie budzi o 5-tej. Zaduszę kiedyś "gada"...


Wendy jak możesz napisz mi coś o siatce cieniującej i jeśli możesz zdjęcia wrzuć, możesz u mnie. Desperacja zagląda mi w oczy z powodu chwastów za siatką
____________________
Z Pszenicznej...
anna_t 21:07, 15 maj 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Agata bardzo fajnie wyszło, równiutko, czyściutko pewnie napatrzeć się nie możecie
zasłużyliście na wypoczynek
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
AnnaCh 22:17, 15 maj 2016


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Agata podjazd wyszedł super
Zdrówka dla Zośki, a ciepełka dla nas, bo tegoroczna Zośka bardzo zimna
____________________
Ania - Malutki pod lasem
AgataP 09:05, 16 maj 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
anna_t napisał(a)
Agata bardzo fajnie wyszło, równiutko, czyściutko pewnie napatrzeć się nie możecie
zasłużyliście na wypoczynek


Ania, masz rację - nie możemy się napatrzeć A wypoczynek i owszem - w ten weekend jedziemy z Mamą do Krakowa - to taki prezent na urodziny dla Niej, nigdy nie była w tym mieście, a kilka dni później z mężem na 4 dni na wycieczkę m.in do Kromlau.

Ale jeszcze w maju chcemy zakupić palety no i gąbkę. W czerwcu dalsza robota, bo taras czeka Zobaczymy jak to pójdzie
____________________
Z Pszenicznej...
AgataP 09:06, 16 maj 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
AnnaCh napisał(a)
Agata podjazd wyszedł super
Zdrówka dla Zośki, a ciepełka dla nas, bo tegoroczna Zośka bardzo zimna


Aniu, dziękuję bardzo. Na razie zadowoleni i zmęczeni. Mąż planuje jeszcze bramę otwieraną zrobić, bo na razie za pilota młody robi
____________________
Z Pszenicznej...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies