Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z Pszenicznej ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Z Pszenicznej ...

Krys 22:34, 20 cze 2016


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Agata no bylinowka piekna i szacun za taki porzadek,ogrodniczki nie zjadaj tylko do mnie podrzuc bedzie miala co robic.
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
ZieloneWrota 22:47, 20 cze 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
AgataP napisał(a)


Oj tak, już się nie mogę doczekać by wyjść na taras i by nie paliło w głowę i w stopy Bo normalnie jak kotka na gorącym dachu hahah
naparstnice - no to nie wyrzucam, jak uzbieram w doniczkach to dam znać, przyjedziesz po nie na kawę no chyba że w końcu wypali nam ta giełda
Buziaczki


Dzięki, więc pamiętaj o mnie z nasionkami, kawa zawsze , zapraszam również do siebie, zawsze miło będzie, a giełda damy radę w tym tyg. jadę do znajomych.
____________________
Agataod początku
AgataP 08:45, 21 cze 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
ZieloneWrota napisał(a)


Dzięki, więc pamiętaj o mnie z nasionkami, kawa zawsze , zapraszam również do siebie, zawsze miło będzie, a giełda damy radę w tym tyg. jadę do znajomych.


Agata naszykuję dla Ciebie nie nasionka, ale sadzonki tak by zakwitły w przyszłym roku już w Twoim ogródku
Na giełdę mamy czas przez całe wakacje spoko O kawce pomyślę, od lipca jestem już nieco luźniejsza w tym temacie
____________________
Z Pszenicznej...
ZieloneWrota 08:48, 21 cze 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
AgataP napisał(a)


Agata naszykuję dla Ciebie nie nasionka, ale sadzonki tak by zakwitły w przyszłym roku już w Twoim ogródku
Na giełdę mamy czas przez całe wakacje spoko O kawce pomyślę, od lipca jestem już nieco luźniejsza w tym temacie


Jesteś boska, dziękuję, jesteśmy w kontakcie miłego dnia.
____________________
Agataod początku
AgataP 08:51, 21 cze 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Krys napisał(a)
Agata no bylinowka piekna i szacun za taki porzadek,ogrodniczki nie zjadaj tylko do mnie podrzuc bedzie miala co robic.


Krysiu, ja z tego gatunku co usiedzieć w bezczynności 10 minut tylko mogą, potem szukają sobie zajęcia. Dom miałam przez całą zimę więc teraz w ogród ruszam, zawsze jakieś chwasty się znajdą Tam gdzie nasadzenia wypełniają rabaty już mniej ich wychodzi, najgorzej z nowymi miejscami. Tam trzeba trzymać rękę na pulsie
A Zośka jak ją byś zapytała to pojechałaby do kurek, do dziś je pamięta.
Roboty się nie boi, ale robi po "swojemu" hahaha
____________________
Z Pszenicznej...
kasja83 19:38, 21 cze 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961




Agata piesior śliczny, zadbany!!Chyba mu dobrze w Twoim ogrodzie!
Jak patrzę na Twój porządek(tak,wiem-masz swój Mordor)to wstyd mi, że chlew mam taki.
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Kasya 19:42, 21 cze 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41927
AgataP napisał(a)


Kiedyś tylko wspomniałam, niedługo dalszy ciąg odcinków
Zadaszenie ruchome, meble z palet, podłoga z drewna ale bez ryfli najprawdopodobniej - mój świadomy wybór


to bardzo jestem ciekawa mam nadzieje ze nie przegapie

a czemu bez ryfli ?
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Margarete 20:16, 21 cze 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Ślicznie jest i jak obficie, rabaty pełne, tarasik się doskonali, oj będzie jeszcze cudniej
Dobrze że "doświadczona" ogrodniczka ma pieczę nad tym wszystkim....
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 20:20, 21 cze 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
AgataP napisał(a)
Psiura też się schowała przed tym wiatrem Nawet z budy nie wyszła








Śliczna mordka....
Fajna ta twoja psica....
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Luteczka 20:33, 21 cze 2016


Dołączył: 02 mar 2016
Posty: 1244
AgataP napisał(a)


Agata naszykuję dla Ciebie nie nasionka, ale sadzonki tak by zakwitły w przyszłym roku już w Twoim ogródku
Na giełdę mamy czas przez całe wakacje spoko O kawce pomyślę, od lipca jestem już nieco luźniejsza w tym temacie


Ej,mogę się uśmiechnąć o naparstnice, jeśli masz wyrzucać to chętnie przygarnę
Od połowy lipca zapraszam do mnie na kawę będę miała urlop
____________________
Ewa Luteczka znów wymyśla - czyli Joga Ogrodowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies