Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z Pszenicznej ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Z Pszenicznej ...

Urszulla 08:57, 27 cze 2016


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21826
AgataP napisał(a)


Kasia wyobraź sobie - ulewa z gradem i Bożenka która wciąż nam wypominała, że jesteśmy szalone bo ruszyłyśmy w drogę w taką pogodę...
lało bardzo, waliło w dach, jechałyśmy chyba 20km/h i przywitała nas ściana upału jak wysiadłyśmy w Łodzi



No miałyście atrakcje w podróży, współczuję Bogdzi. A u Was upał i tak właśnie mamy na południu- doświadczyłyście naszych klimatów
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
ZieloneWrota 09:17, 27 cze 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
Agata super foto relacja, widać że spotkanie udane z resztą inaczej być nie mogło, pozdrawiam
____________________
Agataod początku
Gocha 10:04, 27 cze 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Agatko jak się bardzo cieszę że mogłam Cię poznać- super kobitka z Ciebie ( ale to było wiadomo że inaczej nie może być czytając Twój wątek )
I kilka zdjęć ode mnie
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
alinak 10:16, 27 cze 2016


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Agata przybiegłam ,bo ze spotkania zapamiętałam te roześmianą sympatyczną dziewczynę. wątek pokazuje jeszcze twoja pracowitość.Jestem całkowicie oczarowana zmianami na działce.taka dokumentacja jest bezcenna dla tych co na początku i zaczynają przygodę z ogrodem.
serdecznie pozdrawiam.
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
tulucy 10:21, 27 cze 2016


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
A wiesz Ty, że ja Guernsey miałam w koszyku i ostatecznie jej nie wzięłam... szlag - jak patrzę na Twoja, to w brodę sobie pluję za pomroczność moją chwilową...
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
AgataP 10:37, 27 cze 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
ewsyg napisał(a)
Witaj Agatko, cieszę się, że poznałyśmy się w realu. Szkoda, że zabrakło czasu, żeby z każdym porozmawiać. Zapewne kiedyś to nadrobimy.


Ewo jeszcze nie raz mam nadzieję
____________________
Z Pszenicznej...
AgataP 10:38, 27 cze 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Gocha napisał(a)
Agatko jak się bardzo cieszę że mogłam Cię poznać- super kobitka z Ciebie ( ale to było wiadomo że inaczej nie może być czytając Twój wątek )
I kilka zdjęć ode mnie


Gosia dzięki za zdjęcia, super wyszłyśmy obie, nie ?
____________________
Z Pszenicznej...
AgataP 10:39, 27 cze 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Urszulla napisał(a)



No miałyście atrakcje w podróży, współczuję Bogdzi. A u Was upał i tak właśnie mamy na południu- doświadczyłyście naszych klimatów


Ulcia, Bogdzia miała i tak dobrze - nie prowadziła auta
____________________
Z Pszenicznej...
AgataP 10:39, 27 cze 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
alinak napisał(a)
Agata przybiegłam ,bo ze spotkania zapamiętałam te roześmianą sympatyczną dziewczynę. wątek pokazuje jeszcze twoja pracowitość.Jestem całkowicie oczarowana zmianami na działce.taka dokumentacja jest bezcenna dla tych co na początku i zaczynają przygodę z ogrodem.
serdecznie pozdrawiam.


Alinka super że zajrzałaś, macham Ci z Wódki
____________________
Z Pszenicznej...
AgataP 10:43, 27 cze 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
ZieloneWrota napisał(a)
Agata super foto relacja, widać że spotkanie udane z resztą inaczej być nie mogło, pozdrawiam


No ba, byłabyś to byłoby jeszcze lepiej następnym razem obowiązkowo
aha dziś wsiadłam na rower, zobaczymy jak wieczorem nogi i d...
____________________
Z Pszenicznej...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies