Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Z Pszenicznej ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Z Pszenicznej ...

AgataP 09:48, 27 kwi 2018


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Makusia napisał(a)
Agatka ślicznie u Ciebie! Bardzo lubię oglądać Twój warzywnik-dopieszczony jest


Marta jeszcze mu do dopieszczenia brakuje, jak się sprężę to ogarnę go już w tym roku...

Coraz częściej zauważam że nie chce mi się już brać na siebie dużych wyzwań fizycznych... starzeję się chyba... albo po prostu zmęczenie materiału.
Nikt by mnie nie namówił już na rozwalenie takiej hałdy, drugiej nie mam na zdjeciu ale była jeszcze wieksza... i wszystko ręcznie w 3 miesiące...

____________________
Z Pszenicznej...
Pszczelarnia 10:06, 27 kwi 2018


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29258
Jest pięknie. Z wielkim wyczuciem.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
AgataP 10:26, 27 kwi 2018


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
U Bożenki czytałam o przymrozku, ale i u mnie zimno jak diabli. A niby słonko świeci. Dziś nad ranem ustawiłam ogrzewanie u dzieciaków - dobrze że mam ogrzewanie nie centralne Zośka pojechała na wycieczkę w kurtce i czapce..

W ogrodzie wszystko razem kwitnie - tulipany, bzy, szafirki i tawuły, niedługo kaliny... jabłonki, wiśnie... trochę za szybkie tempo







____________________
Z Pszenicznej...
AgataP 10:30, 27 kwi 2018


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Derenie mają już piękne listki, mam jeszcze derenia aurea - stoi na rabacie w donicy a ja dumam gdzie będzie pasował..
rosną u mnie derenie: sibirica variegata, elegantissima, white gold i baton rouge... obserwuję jak sobie radzą...




____________________
Z Pszenicznej...
AgataP 10:32, 27 kwi 2018


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Na bylinowej czyściec hummelo - coś go podjada, ale rośnie ładnie



reszta







przywrotnik z bodziszkiem

____________________
Z Pszenicznej...
AgataP 10:33, 27 kwi 2018


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Na koniec klonik - dostał mega zaciszne miejsce i z małego patyczka 20 cm już mam małe drzewko

____________________
Z Pszenicznej...
kerii 11:00, 27 kwi 2018


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Śliczny klonikzastanawiam się nad zakupem podobnego, mam już jeden duży czerwony a teraz zachciało mi się coś żarówkowego nawet miejsce dla niego znalazłam tylko jest jeden mały problem, podobny do twojego "starość, zmęczenie materiału a może lenistwo jak zwał tak zwał w każdym razie przeraża mnie perspektywa zrywania darni pod kolejną rabatę
____________________
Jola Moja glebo terapia
Wendy79 11:39, 27 kwi 2018


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Agata, jak umieścić w stosunku do piwonii irysy bródkowe? Przed, w linii, za? Ty masz chyba z przodu, tak?
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
AgataP 08:34, 07 maj 2018


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
No i po majówce Pogoda dopisała, była praca i odpoczynek.

Kanazan kończy kwitnienie - w tym roku było przepiękne



Hortensje idą jak burza, graby także
Niestety mam dużą różnicę wzrostu w jarząbkach, czy to kasztan tak działa... nie wiem. Muszę więcej nawozu kierować w te 'niewyrośnięte"




____________________
Z Pszenicznej...
AgataP 08:37, 07 maj 2018


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Bylinowa wyczyszczona z chwastów - cały dzień tam działałam. Ale teraz już mniej pracy będzie, rośliny duże chwastów coraz mniej, albo ich nie będzie widać.
Aha potem zrobiłam jeszcze kancik, starczy do połowy sezonu







____________________
Z Pszenicznej...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies