Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tu narazie jest ściernisko...

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu narazie jest ściernisko...

BasiaLT 22:06, 22 lis 2016


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Żeby nie było tak zupełnie nic do oglądania to wklejam fotki sikorek przylatujących do słoninek i moich kotów, polujących i na sikorki i na słoninki. W obu przypadkach koty poniosły klęskę bo słoninki celowo są wieszane za daleko i na miękkich gałązkach, na których kotom trudno się utrzymać bo są za ciężkie
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
jolanka 22:09, 22 lis 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
A łobuziak No, no
Ale ładny to jest
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
BasiaLT 22:10, 22 lis 2016


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
zoja napisał(a)
przyszłam z rewizytą, ale zdjęć nowych nie ma
Basiu, ja okrywałam w sobotę - u mnie wszystko już mróz pościnał, a przecież jeszcze zima się nie zaczęła tylko róże jeszcze liście ładne mają - te okopczykowałam i okryłam u dołu... ja tam zimie nie wierzę - nic nie będę zdejmować, bo później nie zdążę okryć...


Zoju ja też nie wierzę zimie i nie zdejmuję okryć. Boję się że wróci znienacka i mnie zaskoczy jak drogowców Zresztą nie mam czasu ani ochoty co parę dni odkrywać i zakrywać. Co będzie to będzie.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
BasiaLT 22:12, 22 lis 2016


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
jolanka napisał(a)
A łobuziak No, no
Ale ładny to jest


Jolu a jaki cwany! Musiałabyś widzieć jego zdumienie jak spadł z tej gałęzi. Niestety nie zdązyłam tego uwiecznić bo się za szybko pozbierał
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
BasiaLT 22:18, 22 lis 2016


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
hanka_andrus napisał(a)
Ruch świąteczny sie zaczyna! No bo został tylko miesiąc na wszystko! Czekam na Twoje cudowności!


Haniulku no właśnie ... niby aż ale to tylko miesiąc. Narazie robię rzeczy prozaiczne typu mycie okien. W zeszłą sobotę była fajna pogoda to machnęłam wszystkie 13, w tym jedno wielkie tarasowe. Były już tak masakrycznie brudne jak chyba nigdy. Ale zawsze miałam coś pilniejszego do zrobienia w ogrodzie, niż tracić czas na okna. Teraz do wiosny mam już je z głowy
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
GorAna 22:18, 22 lis 2016


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Ach te zwierzaki....dla mnie ważniejsze i pożyteczniejsze sikorki
Codziennie pijąc kawkę obserwuję, jak wchodzą do środka krzaczków bukszpanu i wyjadają owady
Pracowite bestyjki, ja swoich jeszcze nie dokarmiam, zacznę jak śnieg spadnie
Pozdrawiam Basiu
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
BasiaLT 22:21, 22 lis 2016


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
My już sypiemy słonecznik i wieszamy słoninkę odkąd zaczęły się u nas przymrozki. Ptaki się przyzwyczaiły to już tak zostało. Również pozdrawiam
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Rumianka 22:31, 22 lis 2016


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10257
BasiaLT napisał(a)
Zuchwalec skrada się do słoninki, ale jakoś nie wygląda na zabiedzonego...Pańcia dba o kocia, ale mimo to słoninkę podkrada...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
hanka_andrus 22:37, 22 lis 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Ciągnie wilka do lasu, a kota do słoninki!
Zazdroszczę Wam możliwości podglądania, na moje 7 piętro to sikorki nie zaglądają. Okruszki sypię pod krzaczek berberysu na skwerku, i tam obserwuję gromadę wróbli i sikorek.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
23:26, 22 lis 2016
BasiaLT napisał(a)
Żeby nie było tak zupełnie nic do oglądania to wklejam fotki sikorek przylatujących do słoninek i moich kotów, polujących i na sikorki i na słoninki. W obu przypadkach koty poniosły klęskę bo słoninki celowo są wieszane za daleko i na miękkich gałązkach, na których kotom trudno się utrzymać bo są za ciężkie


Basiu widzę tu cały łańcuch pokarmowy, hihi

Nie wiem na co moje koty by polowały, na słoninę czy na sikorki???
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies