Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tu narazie jest ściernisko...

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu narazie jest ściernisko...

roma2 20:39, 03 lis 2016


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Miałam pisać pochwały, a tu już tyle pięknych słów padło. Się zgadzam
____________________
Komendówka
Piotr_ 11:52, 04 lis 2016


Dołączył: 13 sty 2014
Posty: 2987
Wpadam z rewizytą coś tam dla Was wstawiłem u siebie zapraszam, a u cb tak kolorowo i cudnie jesiennie i bajecznie ehhh.
____________________
Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu / Wizytówka-Egzotyczna wyspa na Podkarpaciu Pozdrawiam Piotrek
hanka_andrus 16:21, 04 lis 2016


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Miłego weekendu!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
zawitka 09:18, 05 lis 2016


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14050
Zdjęcia z kropelkami bomba.Zastanawiam się czy nie zgapić Twoich rabat przy budynku ale u Ciebie to chyba południowa strona a u mnie wysunięty mocno dach i zachodnia i wschodnia str Będę musiała ciągle podlewać
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
KasiaWB 20:35, 05 lis 2016


Dołączył: 12 kwi 2011
Posty: 11364
Basiu, bardzo ładnie masz w ogrodzie tak równiutko i czysto, no i ta skarpa Rabata przy domu bardzo mi się podoba
Ciekawe co zaplanujesz na przyszły rok
Serdecznie pozdrawiam
____________________
Ogród KasiWB-część II ----------- część I Trudne pięknego początki - ogródek KasiWB
20:56, 05 lis 2016
Piękne rabatki Basiu
zbigniew_gazda 18:13, 07 lis 2016


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11161
Basiu a w żwirku rosną azalie japońskie? No właśnie - to południowa strona?
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
BasiaLT 07:40, 08 lis 2016


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
zawitka napisał(a)
Zdjęcia z kropelkami bomba.Zastanawiam się czy nie zgapić Twoich rabat przy budynku ale u Ciebie to chyba południowa strona a u mnie wysunięty mocno dach i zachodnia i wschodnia str Będę musiała ciągle podlewać


Zawitko zgapiaj sobie ile chcesz będzie mi bardzo miło. Nie wiem o którą rabatę konkretnie ci chodzi ale żadna z nich nie jest od strony południowej. Ta rabat z azaliami jest od strony północnej, ta z trzmielinami na pieńkach i imperata od strony zachodniej a od wschodniej mam pierdzielnik. Przy tarasie od południa mam skarpę a na niech w słońcu skalniaki i lawendy a pod drzewami żurawki, barwinka, funkie i trzmieliny.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
BasiaLT 07:45, 08 lis 2016


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
KasiaWB napisał(a)
Basiu, bardzo ładnie masz w ogrodzie tak równiutko i czysto, no i ta skarpa Rabata przy domu bardzo mi się podoba
Ciekawe co zaplanujesz na przyszły rok
Serdecznie pozdrawiam

Kasiu na przyszły rok planuję dwie ogromne rabaty wzdłuż płotu, no i chciałabym też gdzieś wsadzić kilka drzew owocowych. Będzie to naprawdę duże przedsięwzięcie, zarówno kosztowo jak i zakres prac. Wstępne plany mam w głowie a przez zimę chcę zrobić projekt. W następnych latach planuję zrobić jakaś jedną wielką albo kilka mniejszych rabat centralnych ale w jakim kształcie i co by tam miało rosnąć to nie mam pojęcia. Zobaczę jak wyjdą te pod płotem i wtedy się zobaczy.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
BasiaLT 07:58, 08 lis 2016


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
zbigniew_gazda napisał(a)
Basiu a w żwirku rosną azalie japońskie? No właśnie - to południowa strona?


Zbyszku to strona północna. Azalie rosną w ziemi do nich dostosowanej. Żwirek jest wysypany pomiędzy krzaczkami bo Bogdzia mówiła żeby bezpośrednio niczym nie ściółkować korzeni bo tego nie lubią. Chyba im tam pasuje bo od wiosny podwoiły swoją wielkość.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies