Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bawarka

Pokaż wątki Pokaż posty

Bawarka

Kasiek 20:23, 24 paź 2016


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
wiunia napisał(a)
Przepiękne te widoki Kasiu!!! A jak Twoje " futerka" czworonożne na jesiennych spacerach?


Pozwol Wiolu ze przytocze wczorajsza rozmowe z kolezanka na ten temat

Dzisiaj za srylionowym razem, gdy ktos zapytal sie mnie ( na widok mojego psa) ,,co to,,( majac na mysli rase) odpowiedzialam - pies.
Czy bylam nieuprzejma?

Obydwa wzielam w gory. Fajny widok, wywolywal usmiech na twarzach ludzi, jeden pies niecale kilo ale ogon i uszy zadarte jak u lwa, drugi ponad 70 i latajace gile (czyt. gluty) kolo niego...I w okolicy 5 metrow. Czasami nawet, jak sie postara to i dalej.

Srylion razy ludzie sie pytali co ten duzy je. Opowiadalam ze dzisiaj zje tego malego. I dlatego ten maly idzie dzisiaj z nami, zeby mieso nie bylo zlezale. Tez to powiedzialam srylon razy.
Czy bylam nieuprzejma?

Nieee. Raz odpowiedzialam ze czasami je mozgi....ale tej pani co zapytala czy je mieso, odpowiedzialam ze nic jej nie grozi...


Wiuniu, moje piecha lubia spacery ale tego malego zawijam juz w szalik i wsadzam do plecaka, za zimno dla niego. Dog juz coraz starszy...Oszczedzam je jak tylko moge, obydwa. Staram sie zeby moje wycieczki nie byly dla nich meczace. Kiedy ide wysoko w gory, one zostaja na dole
Albo w domku przed kominkiem.









____________________
Bawarka
Kasiek 20:25, 24 paź 2016


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
violka171 napisał(a)

dziękuję bardzo


Prosze Violu Ja stosuje profilaktyke ale czasami...i ja nie mam czasu. Wtedy walcze metodami naturalnymi i jak do tej pory jestem zadowolona
____________________
Bawarka
Kasiek 20:27, 24 paź 2016


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
ZieloneWrota napisał(a)

Czy to wszystko to widok z twoich okien , nieziemski cudowne klimaty.


Nie, to kawalek dalej, w sumie na tyle blisko ze jestem tam bardzo czesto
Z okiem mam jednak widok na Alpy, lasy i jak sie dobrze wychyle to i zamek
____________________
Bawarka
Kasiek 20:34, 24 paź 2016


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Mam jeszcze kilka, chcecie? Jezeli jakies powtorze to przepraszam, mam je jeszcze w balaganie






____________________
Bawarka
Kasiek 20:37, 24 paź 2016


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
A tak to miejsce wyglada w lato

____________________
Bawarka
wiunia 21:00, 24 paź 2016


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Kasiek napisał(a)


Pozwol Wiolu ze przytocze wczorajsza rozmowe z kolezanka na ten temat

Dzisiaj za srylionowym razem, gdy ktos zapytal sie mnie ( na widok mojego psa) ,,co to,,( majac na mysli rase) odpowiedzialam - pies.
Czy bylam nieuprzejma?

Obydwa wzielam w gory. Fajny widok, wywolywal usmiech na twarzach ludzi, jeden pies niecale kilo ale ogon i uszy zadarte jak u lwa, drugi ponad 70 i latajace gile (czyt. gluty) kolo niego...I w okolicy 5 metrow. Czasami nawet, jak sie postara to i dalej.

Srylion razy ludzie sie pytali co ten duzy je. Opowiadalam ze dzisiaj zje tego malego. I dlatego ten maly idzie dzisiaj z nami, zeby mieso nie bylo zlezale. Tez to powiedzialam srylon razy.
Czy bylam nieuprzejma?

Nieee. Raz odpowiedzialam ze czasami je mozgi....ale tej pani co zapytala czy je mieso, odpowiedzialam ze nic jej nie grozi...


Wiuniu, moje piecha lubia spacery ale tego malego zawijam juz w szalik i wsadzam do plecaka, za zimno dla niego. Dog juz coraz starszy...Oszczedzam je jak tylko moge, obydwa. Staram sie zeby moje wycieczki nie byly dla nich meczace. Kiedy ide wysoko w gory, one zostaja na dole
Albo w domku przed kominkiem.




Kasiu uwielbiam Cię
Zapytałam o psinki, ponieważ w sobotę u weterynarza widziałam podobny widok jak na Twoim wątku kiedyś czyli cudnego doga i maleństwo ale mieli oddzielnych właścicieli zaraz pomyślałam o Tobie i Twoich cudnych psach Też mam dwa psy mamę i jej synka i teraz mamunia bardzo choruje i mam żal wielki w sercu jest między nami ponad 12 lat przyjaźni i bezgranicznej miłości walczymy.... choćby o jeszcze trochę wspólnych chwil...w dobrej kondycji naszej suni...

P.S. Widoki cudne pokazujesz Kasiu!!!








____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
Kasiek 21:06, 24 paź 2016


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Wiuniu, czesto z nami idzie jeszcze kot, ale to w okolicach domu

Wierze i wspolczuje zmartwien o sunie, bardzo sie boje tego momentu kiedy bede musiala sie z moimi pozegnac Nie wyobrazam sobie,nie i nie
Trzymajcie sie jakos, mam nadzieje ze jeszcze dlugie chwile przed Wami.
____________________
Bawarka
zbigniew_gazda 21:16, 24 paź 2016


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11161
Ech co za cudne widoki. Daleko masz Kasiu do tych krajobrazów?
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Kasiek 21:29, 24 paź 2016


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
zbigniew_gazda napisał(a)
Ech co za cudne widoki. Daleko masz Kasiu do tych krajobrazów?


Zbyszku, ja tak naprawde to wszedzie mam blisko, lub w miare blisko,do Szwajcarii, Austrii, Wloch. Alpy, najpiekniejsze jeziora Bawarii, jaskinie i zamki mam na wyciagnieci reki
To moje okolice...


[]




____________________
Bawarka
Kasiek 21:34, 24 paź 2016


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762




____________________
Bawarka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies