Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bawarka

Pokaż wątki Pokaż posty

Bawarka

Kasiek 16:54, 26 paź 2016


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Borbetka napisał(a)
Oooo, Kasiek aleś mnie rozbawiła tym wpisem o psiakach. Bo kijowy poranek mam i dziękuję Ci bardzo za taką dawkę dobrego dowcipu. Nacieszyłam ślepia kolorami też.


Czasem...taki tam...angielski humor...czasem ...czesto.

____________________
Bawarka
roma2 17:15, 26 paź 2016


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Czekam na kolejne piękne zdjęcia.
Kiedyś maszerowałam sobie wesolutko po lesie z moją seterką. Na smyczy bidula była, bo las i nie wolno. Szłyśmy na leśna działkę do znajomych, gdzie mogła hasać do woli. Nagle z krzaczorów, jakieś 30 m przed nami, wylazła wrzeszcząca okropnie kobieta. Wrzeszczała, bo się boi psów. Wrzeszczała tak, że nawet moja piesa się wystraszyła. Poinformowałam gromkim (bardzo gromkim) głosem kobitę w momencie gdy łapała oddech, żeby się nie bała. Bo mój pies mięsko tylko z młodych ludzi jada. Czy byłam nieuprzejma???
____________________
Komendówka
Anda 18:31, 26 paź 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33373
Poczytałam sobie co nieco Pooglądałam śliczne widoki i czekam na następne fotki
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Kasiek 20:23, 26 paź 2016


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Alicja169 napisał(a)
Wyspa kwiatowa wprost bajkowa.
Już sprawdziłam jaką mam drogę do pokonania, aby to cudo zobaczyć.. tylko 1400 km.
W przyszłym roku, wiosną zaplanuję taką podróż, przez Wrocław i dalej, może po drodze jeszcze coś ciekawego się trafi?
To cudownie mieszkać w takim miejscu..
Pozdrawiam z deszczowego Mazowsza


Kawalek Bawarii pokazuje rowniez i tutaj, na watku zalozonym przeze mnie , sa tam i fotki Izy i...chyba zapomnialysmy o nim...

http://www.ogrodowisko.pl/watek/5743-bawaria

Alicjo, napewno moge polecic wyspe kwiatowa Mainau, jezioro Bodenskie i miasteczko nad nim polozone i znane, Lindau, przeplyniecie promem do Austrii i opere wodna...
To mozna obejrzec w jeden dzien. Jakbys byla zainteresowana to podam Ci dokladniej co i gdzie mozna zobaczyc.
Pozdrawiam
____________________
Bawarka
Kasiek 20:24, 26 paź 2016


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
roma2 napisał(a)
Czekam na kolejne piękne zdjęcia.
Kiedyś maszerowałam sobie wesolutko po lesie z moją seterką. Na smyczy bidula była, bo las i nie wolno. Szłyśmy na leśna działkę do znajomych, gdzie mogła hasać do woli. Nagle z krzaczorów, jakieś 30 m przed nami, wylazła wrzeszcząca okropnie kobieta. Wrzeszczała, bo się boi psów. Wrzeszczała tak, że nawet moja piesa się wystraszyła. Poinformowałam gromkim (bardzo gromkim) głosem kobitę w momencie gdy łapała oddech, żeby się nie bała. Bo mój pies mięsko tylko z młodych ludzi jada. Czy byłam nieuprzejma???


Nie. Po prostu gromkim glosem( bardzo gromkim) podalas menu swojego piecha.

____________________
Bawarka
Alicja169 20:33, 26 paź 2016


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
Kasiek napisał(a)


Kawalek Bawarii pokazuje rowniez i tutaj, na watku zalozonym przeze mnie , sa tam i fotki Izy i...chyba zapomnialysmy o nim...

http://www.ogrodowisko.pl/watek/5743-bawaria

Alicjo, napewno moge polecic wyspe kwiatowa Mainau, jezioro Bodenskie i miasteczko nad nim polozone i znane, Lindau, przeplyniecie promem do Austrii i opere wodna...
To mozna obejrzec w jeden dzien. Jakbys byla zainteresowana to podam Ci dokladniej co i gdzie mozna zobaczyc.
Pozdrawiam


Kasiu, dziękuję za link. Obejrzałam pospiesznie, ale nie mogłam sobie odmówić tej przyjemności pomimo braku czasu. jeszcze wrócę, aby spokojnie poczytać i dokładnie obejrzeć. Utwierdziłam się w postanowieniu, aby wiosną zrealizować wycieczkę w ten uroczy region.
Bliżej terminu pozwolę sobie przepytać Cię szczegółowo.
Pozdrawiam.
____________________
Otrzymaliśmy życie bez instrukcji obsługi. Ogród na piasku i z wielkim murem
Kasiek 20:38, 26 paź 2016


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Pozwolcie ze na wszystkie wpisy odpowiem za jednym zamachem, beda fotki moich okolic, postaram sie jak najszybciej ale...wpadl mi niespodziewany wyjaz z ktorego bardzo, ale to bardzo sie ciesze Poczekacie troszke?...
Tak na szybko, mglisty poranek

p.s

przepraszam, pomylilam fotki, wycofuje
____________________
Bawarka
roma2 21:04, 26 paź 2016


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Jam jak skała. Po(sz)czekam .
____________________
Komendówka
violka171 21:16, 26 paź 2016


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
jam też cekam cierpliwie
tak na szybko dałaś mglisty poranek za to jaki cudny liii
ja już sobie wyobrażam jaka petarda fot poleci
____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
Kasiek 21:28, 26 paź 2016


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
roma2 napisał(a)
Jam jak skała. Po(sz)czekam .


Nie wiem co dzis bralas ale kcem to samo
____________________
Bawarka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies