Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bawarka

Pokaż wątki Pokaż posty

Bawarka

Kawa 14:04, 24 lut 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Kasia ale ty masz już cudowną wiosnę...
cudna

wielkoluda wymiziaj
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Justyna 17:46, 24 lut 2017


Dołączył: 25 paź 2012
Posty: 2282
19' w lutym, ale numer! U nas dziś strasznie wiało, a w nocy ma być przymrozek.
Kasiu, czy ja dobrze pamietam, ze rozkminialas temat opuchlakow? Wybrałaś z nimi? Pojawiły sie u mnie i wzięły sie za rododendrona i laurowiśnie. Nie wiem, czy zjedzą pare listków i tyle, czy mogą pożreć cała roślinę i zaatakować kolejne.
Walczyć z nimi, czy je zignorować. Napisz proszę pare słow na ich temat u mnie. Dzięki. Tulinki dla dogusia
____________________
Mój zielony świat / Wizytówka
sylwia_slomc... 19:16, 24 lut 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Hej wrzuciłam Ci u mnie fotki brzózek purpurea od chwili obecnej do wiosny, od tyłu , ale widać jak się zmieniały w sezonie
Fotki na str 1722 i 1723
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Napia 21:43, 24 lut 2017


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Wiosna u Ciebie prawdziwa. Ale fajnie od razu cieplej się robi, może i u nas niedługo 19 stopni
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
roma2 22:22, 24 lut 2017


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Nadrabiam zaległości! Podziwiam wiosnę. Ale pieso najcudniejszy! Ogromnie brakuje mi psa! A ja przygarnęłam kota. Dbam o niego. Ale to nie pies!. Z drugiej strony jak pomyślę, że ten bidok został wywalony na ulicę z dnia na dzień, to co miałam za wyjście.
____________________
Komendówka
Kasiek 11:52, 26 lut 2017


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Milka napisał(a)
Wiosna, wiosna u mnie identyczne zaawansowanie, jedynie nie mam tych miniaturowych irysów, gdzies wyginęły mi, przy okazji rewolucji.
Ale piwonie mam takie zaawansowane, ze byłam zdziwiona.
Teraz sobie patrze na trawę, kolor identycznie, jak moja, wielkość tez, nóżki też, tylko ja nie mam pióropuszy, powiem ci że ładne są nawet o tej porze.
No i teraz naprawdę nic nie robić??? To takie suche zostawiamy????
Dzięki za info, za jakiś czas znowu będę cię o foty prosić, jak coś z nimi będziesz lub nie robić, kiedy cos zielonego u siebie zobaczysz w pampasowych


To fakt, ona zdobi caly rok.
Nie, ja nic nie robie, dopiero luty jest, na trawy jest jeszcze czas. Troche chyba beda ja po bokach podcinac, ale to dopiero jak bede widziala ze ruszyla. Chyba. Bo nie pamietam jak ja zawsze traktowalam, wiem ze wlasnie podcinalam ale reszta?...Az musze sie jej porzadnie przypatrzyc.

Czekam na Twoje krokusy bo szukam najladniejszych
____________________
Bawarka
Kasiek 11:53, 26 lut 2017


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Kawa napisał(a)
Kasia ale ty masz już cudowną wiosnę...
cudna

wielkoluda wymiziaj


To dopiero poczateczki, takie niesmiale, tu i owdzie jakis skromny kwiatuszek sie pokaze Na pelna wiosne jeszcze troszke musze poczekac
Wymizialam wszystkie dwa i kota tez, moze byc ?
____________________
Bawarka
Kasiek 11:54, 26 lut 2017


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
sylwia_slomczewska napisał(a)
Hej wrzuciłam Ci u mnie fotki brzózek purpurea od chwili obecnej do wiosny, od tyłu , ale widać jak się zmieniały w sezonie
Fotki na str 1722 i 1723


Jeszcze raz Sylwio bardzo Ci dziekuje, te bzozy juz sa na mojej liscie zakupow
Bede je u Ciebie podgladac
____________________
Bawarka
Kasiek 11:56, 26 lut 2017


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Napia napisał(a)
Wiosna u Ciebie prawdziwa. Ale fajnie od razu cieplej się robi, może i u nas niedługo 19 stopni


Oj jeszcze zima moze narozrabic, jeszcze mozemy miec snieg po ...albo i jeszcze wiecej Ale fakt, slonko cieszy, juz tak fajnie grzeje i ptachole swiergola i zapachy juz sa I u Was tez beda
____________________
Bawarka
Kasiek 12:01, 26 lut 2017


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
roma2 napisał(a)
Nadrabiam zaległości! Podziwiam wiosnę. Ale pieso najcudniejszy! Ogromnie brakuje mi psa! A ja przygarnęłam kota. Dbam o niego. Ale to nie pies!. Z drugiej strony jak pomyślę, że ten bidok został wywalony na ulicę z dnia na dzień, to co miałam za wyjście.


Romciu moja
Bylam, widzialam, czytalam...Nic nie chcialam pisac bo mi sie smutno zrobilo...Fajna piechula byla Nawet nie chce mysle o tym momencie u siebie

Kota tak, kota tez mam Znalazlam go w kartonie, tz dwie kotki byly , karton byl zalepiony...Wzielam do domu i w te sama noc urodzily mi obydwie. Szczescia bylo co niemiara i ...kociat tez Wszystkie na szczescie znalazly dobry domek, jedna z kotek przeniosla sie do sasiadki, jedna zostala u nas. I tak jest juz do dzisiaj, Hrabina de La Bieda. Szoooondzi psami na calego. I mna tez. A co

Maz sie smieje ze chyba dobrze ze hipopotama nie znalazlam...
____________________
Bawarka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies