Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bawarka

Pokaż wątki Pokaż posty

Bawarka

Kasiek 13:00, 26 lut 2017


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
hanka_andrus napisał(a)
Różowych krokusów nchyba jeszcze nie ma, a może nie widziałam? A pickwicków nie mam i tez je lubię, jak są w masie.
Za kolor różowy w ogrodzie o tej porze odpowiadaja pierwiosnki gruzińskie.


Oj Haniu ja tez podejrzewam ze jeszcze nie ma, a bardzo bym takie chciala miec, rozowiutkie

Moje Pickwicki malusienkie, daleko jeszcze im do tych teraz kwitnacych Sama zobacz


Jak chcesz to zrobimy machniom Twoje na moje Pickwickami moge sie juz podzielic

____________________
Bawarka
Kasiek 13:05, 26 lut 2017


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Justyna napisał(a)
Kasiek, dzięki za odpowiedz. Znalazłam Twoj artykuł, biorę sie za studiowanie tematu. Stosowałaś Lavranem, czy inne nicienie? W całym ogrodzie, czy w miejscach gdzie zaobserwowałaś zerowanie opuchlakow. Na interwencje sąsiadów tez nie mam co liczyć, jeśli chodzi o dbanie o ogrod, jestem samotna wyspa.

Mam białe krokusy wielkokwiatowe w odmianie Joanna d'Arc - ślicznoty


Nicienie mialam L. i lalam na rabaty zaatakowane, a powinno sie po calym ogrodzie. Niestety koszt jest duzy i zdecydowalam sie na mniejsza opcje. Dobra wiadosc jest taka ze nicienie sie rozprzestrzeniaja w ogrodzie i jak unicestwia jedna larwe to przenosza sie na nastepna. Zbieralam tez chrzaszcze..fuj:9 ale o tym i innych jeszcze metodach, przeczytasz na watku o tym poswieconym Milej lektury Justys

p.s Joanna jest ju w moim ogrodzie i tez na liscie do ,, dokupienia,, Cudne sa, masz racje
____________________
Bawarka
hanka_andrus 13:06, 26 lut 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Dobrze, Kasiu! Machniom,!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Kasiek 13:09, 26 lut 2017


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
hanka_andrus napisał(a)
Dobrze, Kasiu! Machniom,!


Jupiiii
____________________
Bawarka
Kasiek 13:10, 26 lut 2017


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Czyli mam juz trzy rodzaje
Pickwicki
Joanne
i...Hanusiowe

Jakies propozycje jeszcze ?
____________________
Bawarka
MirellaB 13:49, 26 lut 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Kasiu proszę - to kartka od moich świecących żółtych krokusów


____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Kasiek 13:53, 26 lut 2017


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
MirellaB napisał(a)
Kasiu proszę - to kartka od moich świecących żółtych krokusów




Oooooo...
Szczerze napisze ze jakos zoltych krokusow to jakos...hm..nie bardzo..Ale.
Twoje wpadly mi w oko bo wlasnie ten zolty taki ladny jest, taki cieply i odnosze wrazenie ze tak sie swieci Dlatego poprosilam o fotke i nazwe, dziekuje Mirelko, kochana jestes
____________________
Bawarka
kitek81 14:56, 26 lut 2017


Dołączył: 22 sty 2013
Posty: 8117
u mnie wiosna wolnej nadchodzi, jak u Ciebie-ale dobrze, że u kogoś można już takie fotki zobaczyć zawsze to nadzieja, że już bliżej niż dalej
____________________
Kasia- Działka wkoło Lubczyka :)
Kasiek 17:25, 26 lut 2017


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
kitek81 napisał(a)
u mnie wiosna wolnej nadchodzi, jak u Ciebie-ale dobrze, że u kogoś można już takie fotki zobaczyć zawsze to nadzieja, że już bliżej niż dalej


I dobrze, bo inaczej byloby nudno A tak, tu troszke , tam troszke, u mnie sie zacznie wczesniej ale i skonczy wczesniej a u Was jeszcze bedzie i to ja bede mogla podziwiac
____________________
Bawarka
MirellaB 17:27, 26 lut 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Moje krokusy kupiłam w Auchan. To nie jest złudzenie, one świecą hi hi
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies