Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bawarka

Pokaż wątki Pokaż posty

Bawarka

Kasiek 16:09, 16 maj 2017


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
gosika67 napisał(a)
Kasiu a jak Twoje klony, pokażesz mi?
U mnie wstawiam specjalnie dla Ciebie jak moje wyglądają, może coś mi podpowiesz.


Prosze Cie bardzo Goniu



Moje garnety ( nie focilam wszystkich) i atropurpureum. Ciekawa jestem Twoich Goniu
____________________
Bawarka
Kasiek 16:14, 16 maj 2017


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Zaczynaja kolejne roze




I ogromna niespodzianka. Posadzona kiedys tam roza New Dawn. Przez przypadek jej galazke przykrylam ziemia, nie wiem jak i nie wiem kiedy. Na to wyglada ze sie ukorzenila...

Dzisiaj ja niechcacy wyrwalam i oto co zobaczylam.


Piekna maggi, zerwalam i powiesilam do suszenia, w tym roku bardzo ladnie obrodzila


____________________
Bawarka
Kasiek 16:15, 16 maj 2017


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Kawa napisał(a)
Kasia
foty śliczne!!!
u mnie maylen kwitnie


Juhuuu
____________________
Bawarka
Kasiek 16:19, 16 maj 2017


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Cd wieczorkiem Mamy upal, o 16 mielismy jeszcze 27 stopni a w dzien ponad 30.

i kwiaty pomodorrro






____________________
Bawarka
hanka_andrus 17:42, 16 maj 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Na pomidorowe kwiatki to ja jeszcze poczekam!

Lubczyk i u mnie dorodny, a różyczki namyślają się, czy pokazywać ;pączki.

Klony japońskie cudne, ale nie na mój wygwizdów!

U Ciebie je podziwiam.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
ewa004 20:26, 16 maj 2017


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Ale cudownie u Ciebie ,Rubens wymiata
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Mixtoorka 21:11, 16 maj 2017


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
O niech mnie. Kwitnące pomidory! Lato w pełni. Floksowe dywany fantastyczne. No i klony hihi boskie. Mam do nich okropną słabość. No o Rubensach nie zapominam. Zachwycają, o ... zachwycają.

A lubczyk doskonały jest mroźony. Zawsze mroze jak koper i natkę.Suszony to juź nie to
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Magleska 21:13, 16 maj 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18443
Przepiękne zdjęcia
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Kasiek 22:04, 16 maj 2017


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
ElzbietaFranka napisał(a)
Witam Kasiu tak Kanzan, na osiedlu to szpaler tych wisni, sa piekne. Masz tez duzo floksow bo wiosna nawet pozniej sa bardzo dekoracyjne. Floksy ktore mam to rozsady z 3 doniczek ten wrzosowy kolor. Tak rozsadzala, ze tyle wyszlo.



Piekne drzewo Elu, bede u Ciebie go podziwiac Floksy dostalam od sasiadki, tez kilka malych kepeczek i tak ladnie sie rozrosly, bardzo wdzieczne sa, skromne a jakie piekne
____________________
Bawarka
Kasiek 22:11, 16 maj 2017


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Bogdzia napisał(a)
Twoje rubensy skutecznie psuja mi humor bo moje własnie zmarzły na amen (szt4), napierw jeden dawał nadzieje ale oststni mróz i jego wykończył , czekam ze moze którys jeszcze pokaze zielone ale nadzieja coraz mniejsza.To tak pomarudziłam a faktycznie to dobrze ze choc popatrzec na takie niedostępne cuda można. Pozdrówka.


Bozenko bardzo mi przykro Ale...pamietasz swojego pierwszego rubensa, kilka lat temu? Wtedy byly mocniejsze zimy i jakos nic mu nie bylo, zyj i piekne kwitl, prawda?
Moje rubensy przeszly zimy do -28 stopni, widzialam tez w glebokich Alpach rosnace na zboczach...Meczy mnie pytanie co je moglo tak zalatwic. Bo w mroz to troszke ciezko mi uwierzyc, tz w sam mroz. Moze mialy za malo wody, byly oslabione i wtedy mogl je mroz wykonczyc? No nie wiem Bogdziu, naprawde bardzo mi przykro
Najchetniej bym Ci jednego mojego wykopala aby tylko Ci humorek poprawic
____________________
Bawarka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies