Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

jolanka 21:05, 27 cze 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
tulucy napisał(a)
Jolanko ja aż tak się nie znam swoich nn też jeszcze nie zidentyfikowałam...


dzięki, na razie próbujemy wspólnymi silami
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 21:07, 27 cze 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Kindzia napisał(a)
Ta różowa róża z pewnością nie jest Williamem Morrisem...mam WM zobacz sobie u mnie jak wygląda. Mam ją przy huśtawce. Jak rozwija pąki jest różowa (ale to nie taki róż jak Twój...), jasna, potem jeszcze blednie, ostatnie jej zdjęcia są z soboty na wątku ze spotkania u mnie.
Chyba, że Ci tak aparat przekłamał kolor.


Łoj, ale dałam plamę Masz rację, to nie Morrisek a Louisek Rosną obok siebie i kierunki mi sie pomylily Ale masz oko
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 21:10, 27 cze 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Gardener27 napisał(a)
Witam Przyszedłem z rewizytą
Pospacerowałem po ogrodzie który bardzo ciekawie się zapowiada
Widzę że rozpoczynasz przygodę z różami Ja nie wyobrażam sobie ogrodu bez nich, wszak to królowe
Ładne zakupy bylinowe Koniecznie muszę dokupić więcej jeżówek
Pozdrawiam Przemek


Przemku, dzięki za miłe slowa Choroba różana zatacza coraz szersze kręgi Masz rację, to królowe ogrodu, nie tylko wygląd ale i zapach powodują, że kochamy je chyba wszyscy

Jeżówki kupilam po raz pierwszy, mam nadzieję, że się u mnie zadomowią.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Kasia_CS 21:27, 27 cze 2016


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
U mnie jezóweczki już tez ladnie kwitną - a dokladniej wypelnila się jedna ale duzo pąków ma, to będzie ładnie

A zbieralaś kiedyś nasionka z ostrozki? Bo ja bym chciala swoje zebrac, ale nie wiem jak. Ale to dopiero pozniej, bo na razie je scielam zgodnie z artykulem w Działkowcu, gdzie napisali, że mogą zakwitnąć powtórnie na jesieni
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
jolanka 21:33, 27 cze 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Znalazłam kolejna niespodziankę różaną. Róża Geisha na dwa rodzaje kwiatów - białe i różowe. Nie wiem dlaczego? Jedna gałązka taka, druga taka




Kolejne pąki kolejnej róży.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 21:36, 27 cze 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Wczoraj dałam plamę. To nie William Morris, tylko Louis Odier Kindziu - dzięki

____________________
jolanka ogród z uśmiechem
MirellaB 21:40, 27 cze 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152

Ta róża bardzo mi się podoba Czy ona pachnie?
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
jolanka 21:44, 27 cze 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Kasia_CS napisał(a)
U mnie jezóweczki już tez ladnie kwitną - a dokladniej wypelnila się jedna ale duzo pąków ma, to będzie ładnie

A zbieralaś kiedyś nasionka z ostrozki? Bo ja bym chciala swoje zebrac, ale nie wiem jak. Ale to dopiero pozniej, bo na razie je scielam zgodnie z artykulem w Działkowcu, gdzie napisali, że mogą zakwitnąć powtórnie na jesieni


Nigdy wcześniej nie zbierałam nasion z ostróżek, mam je po raz pierwszy Mam nadzieję, że w tym roku to zrobię. Musze poczytać na ten temat więcej Działkowca tez kupuję, mam nawet roczniki sprzed 10 lat
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 21:46, 27 cze 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
MirellaB napisał(a)

Ta róża bardzo mi się podoba Czy ona pachnie?


Pachnie przepięknie"D Niestety trzeba ja często pryskać, coś ją bez przerwy łapie
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
lindsay80 21:46, 27 cze 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
jolanka napisał(a)


Nigdy wcześniej nie zbierałam nasion z ostróżek, mam je po raz pierwszy Mam nadzieję, że w tym roku to zrobię. Musze poczytać na ten temat więcej Działkowca tez kupuję, mam nawet roczniki sprzed 10 lat


Jak nie zbierzesz, to same spadną obok rośliny i sadzonki urosną, u mnie tak się stało w ubiegłym roku, a jedna z tych zeszłorocznych siewek będzie nawet kwitnąć.
____________________
Tu ma być ogród :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies