Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

jolanka 20:40, 26 cze 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
AnnaCh napisał(a)
Jolanka pięknie U mnie też popadało, burza była, ale tak ładnie i spokojnie przeszło


Trochę miałam pietra, bo wiatr był bardzo duży i wydawało się, że połamie tulipanowca, ale na szczęście wszystko jest OK, potarmosiło trochę róże ale niewiele.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Zana 20:46, 26 cze 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Ja Was dziewczyny podziwiam, że Wy w tym ukropie po Powsinie spacerowałyście. Nawet róże by mnie chyba nie skusiły. Ale zakupy to Ci się udały. Muszę się wybrać do tego centrum koniecznie.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
anbu 09:16, 27 cze 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
jolanka napisał(a)


Trochę miałam pietra, bo wiatr był bardzo duży i wydawało się, że połamie tulipanowca, ale na szczęście wszystko jest OK, potarmosiło trochę róże ale niewiele.


Joluś a masz go jakoś zapalikowanego/zabezpieczonego?
____________________
Ania Ogród Ani :)
Kasya 09:23, 27 cze 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41863
jolanka napisał(a)


OK, pozbieram, tylko powiedz kiedy to sie robi? Nigdy wcześniej nie mialam naparstnicy w ogrodzie


dokladnie nie pamietam, potem pokazę

i tej blękitnej ostrożki tez

a ta czerwona rozyczka nie mam pojecia
gdzie kupilas ? i jaki ma pokroj ?
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
tulucy 10:05, 27 cze 2016


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Jolanko ja aż tak się nie znam swoich nn też jeszcze nie zidentyfikowałam...
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Kindzia 12:50, 27 cze 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Ta różowa róża z pewnością nie jest Williamem Morrisem...mam WM zobacz sobie u mnie jak wygląda. Mam ją przy huśtawce. Jak rozwija pąki jest różowa (ale to nie taki róż jak Twój...), jasna, potem jeszcze blednie, ostatnie jej zdjęcia są z soboty na wątku ze spotkania u mnie.
Chyba, że Ci tak aparat przekłamał kolor.
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Gardener27 19:44, 27 cze 2016


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Witam Przyszedłem z rewizytą
Pospacerowałem po ogrodzie który bardzo ciekawie się zapowiada
Widzę że rozpoczynasz przygodę z różami Ja nie wyobrażam sobie ogrodu bez nich, wszak to królowe
Ładne zakupy bylinowe Koniecznie muszę dokupić więcej jeżówek
Pozdrawiam Przemek
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
jolanka 20:58, 27 cze 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Zana napisał(a)
Ja Was dziewczyny podziwiam, że Wy w tym ukropie po Powsinie spacerowałyście. Nawet róże by mnie chyba nie skusiły. Ale zakupy to Ci się udały. Muszę się wybrać do tego centrum koniecznie.


Tak wyszło, ale rzeczywiście temperatura była bajki, bajki Z Kasią wspaniale sie oglądało, bo wie o nich bardzo dużo.

Szkółki Zamojskie są fajne, poprawiły się od ubiegłego roku na plus. Poprzednio nie zawsze był dobry wybór roślin. W tym roku różnica ogromna. Lubię tam jeździć
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 21:01, 27 cze 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
anbu napisał(a)


Joluś a masz go jakoś zapalikowanego/zabezpieczonego?


Tulipanowca nie mam niczym zabezpieczonego Teraz to sensu by nie miało, za duży już jest Ma dosyć kruche gałązki, ale jak do tej pory nic mu się nie stalo i tak ma byc dalej
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 21:04, 27 cze 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Kasya napisał(a)


dokladnie nie pamietam, potem pokazę

i tej blękitnej ostrożki tez

a ta czerwona rozyczka nie mam pojecia
gdzie kupilas ? i jaki ma pokroj ?


OK, będe pilnować nasionek

Różę kupiłam w sklepie ogrodniczym, w pudełku, z fotografią i nazwą Lavender Perfum. Bardzo długo nie startowała, teraz wypuszcza pędy ale jak na pnącą to jakoś na razie są małe. Zobaczę jak będzie wyglądać za kilka dni.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies