Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

jolanka 22:20, 21 lip 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Agania napisał(a)
Trzymałam kciuki za trawkę, super, że w końcu ją widać...i chcę zobaczyć uśmiech na twojej twarzy


Tak jeszcze nie do końca ale zobaczę jak jutro uda się zrobic dosiewki w pustych miejscach. Caluski za uśmiech
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Agania 22:42, 21 lip 2016


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
jolanka napisał(a)


Tak jeszcze nie do końca ale zobaczę jak jutro uda się zrobic dosiewki w pustych miejscach. Caluski za uśmiech

Dziękuję za uśmiech u mnie...czyli jest euforia...i niech to trwa...i dosiewki się nie martwię
buziak
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
jolanka 10:34, 22 lip 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Te kwitna na rabacie

J.W, Goethe



Aphrodite


Chippendale
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 10:37, 22 lip 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Lilie zapomniane przeze mnie w ubieglym roku wychylily sie z rabaty ziolowej
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
MirellaB 12:48, 22 lip 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Uwielbiam takie zdjęcia
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Rench 15:00, 22 lip 2016


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Widzę,że szaleństwo różane nie opuszcza cię,śliczne różyczki kupiłaś
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Kasia_CS 15:06, 22 lip 2016


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Jolu, na pierwszy rzut oka to która bardziej Ci się podoba? Darcey czy goethe?
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Milka 15:21, 22 lip 2016


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
To ci lilie niespodziankę zrobiły róże znane piękności, lubię je najbardziej u innych, po ostatnim kłuciu mam ich dość
fajnie, ze trawa rośnie, u mnie tez dosiewka...spaliliśmy trawnik, tak wielkie ognisko z odpadami ogrodowymi buchnęło
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Anda 15:37, 22 lip 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Śliczne róże zakupiłaś Chippendale jest niesamowita. Na żywo widziałam ją tylko pomarańczową a Twoja proszę jaka śliczna i z guziczkiem
Jak tam trawka? Daje radę?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
LyraBea 20:07, 22 lip 2016


Dołączył: 28 cze 2015
Posty: 1240
jolanka napisał(a)


Oj, to nie jest dobra wiadomość Będziemy też dosiewac- na pewno takiej pięknie wyrównanej powierzchni już mieć nie będę ale nie ma co żałować, mogło być gorzej. Beata siała 3 razy Ja miałam więcej szczęścia
3 i trochę, i znowu powinnam dosiewkę zrobić, ale kompletnie odpuściłam. Za szybko się zniechęcam, potem potrzebuję trochę czasu by powstać i działać. Zbieram się.
Toszka napisała, że pierwsze koszenie przeprowadza się 6 tygodniowej trawie. Mnie kosiarka porwała na mój młody trawnik już po 20 dniach. Kosiłam na najwyższych ustawieniach, zaledwie musnełam czubeczki i 3 dni później trawka jakby zwariowała ze szczęścia i bujnęło nią równo. Teraz męczę ją dalej, bo nawiozłam (pewnie też za szybko) i czekam na efekt pasów startowych, bo niewykluczone, że troszkę dawkowanie źle ustawiłam.
Śliczne róże dorwałaś. Będę szukać zdjęć z nasadzeń. I pokaż swoją trawkę. Jak się ma?
____________________
Beata
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies