Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

jolanka 21:36, 22 lip 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
MirellaB napisał(a)
Uwielbiam takie zdjęcia


Ja też Uwielbiam latac po wątkach i podziwiać przepiekne fotografie Wiele osób na O. robi je wprost doskonale
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 21:36, 22 lip 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
MirellaB napisał(a)
Uwielbiam takie zdjęcia


Ja też Uwielbiam latac po wątkach i podziwiać przepiekne fotografie Wiele osób na O. robi je wprost doskonale
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 21:39, 22 lip 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Rench napisał(a)
Widzę,że szaleństwo różane nie opuszcza cię,śliczne różyczki kupiłaś


Miałam nadzieję kupić jakąś pnącą bardzo ciemną, ale nie bylo W takim razie jak mogłam wyjść z pustymi rękami Jak żyć?
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 21:42, 22 lip 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Kasia_CS napisał(a)
Jolu, na pierwszy rzut oka to która bardziej Ci się podoba? Darcey czy goethe?


Jeszcze nie wiem Obie na razie miały u mnie za mało kwiatów abym mogła je porównać. Nie zastanawialam się nad tym ale po Twoim pytaniu jutro wyniosę doniczkę z Darceyem na rabatę z Goethe i zobaczę
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 21:48, 22 lip 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Milka napisał(a)
To ci lilie niespodziankę zrobiły róże znane piękności, lubię je najbardziej u innych, po ostatnim kłuciu mam ich dość
fajnie, ze trawa rośnie, u mnie tez dosiewka...spaliliśmy trawnik, tak wielkie ognisko z odpadami ogrodowymi buchnęło


Prawda? Rosna pomiędzy tymiankiem, bazylią i innymi ziółkam
A znasz różę bez kolców? To tak jak MY !
Trzeba i do nas i do róż O S T R O Ż N I E Dosiewki pewnie często będą, tym sie nie przejmuję, chce tylko aby teraz na początku trawa urosła w miarę równo a nie troche trawy, troche chwastów Jeśli spalilo Ci trawę to wyobrażam sobie wielkość tego ogniska Ja nie mogę palić bo mam za blisko las i trochę strach
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 21:55, 22 lip 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Anda napisał(a)
Śliczne róże zakupiłaś Chippendale jest niesamowita. Na żywo widziałam ją tylko pomarańczową a Twoja proszę jaka śliczna i z guziczkiem
Jak tam trawka? Daje radę?


Trawka daje radę z pomocą
Chippendale kupilam tak naprawdę zupełnie przypadkiem, na placu bylo tyle odmian, że wybierając kierowałam się tylko i wyłącznie widokiem kwiatu Dopiero później oglądałam ją w I. Odcienie zależą pewnie i od ziemi, w której rosną.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 22:05, 22 lip 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
LyraBea napisał(a)
3 i trochę, i znowu powinnam dosiewkę zrobić, ale kompletnie odpuściłam. Za szybko się zniechęcam, potem potrzebuję trochę czasu by powstać i działać. Zbieram się.
Toszka napisała, że pierwsze koszenie przeprowadza się 6 tygodniowej trawie. Mnie kosiarka porwała na mój młody trawnik już po 20 dniach. Kosiłam na najwyższych ustawieniach, zaledwie musnełam czubeczki i 3 dni później trawka jakby zwariowała ze szczęścia i bujnęło nią równo. Teraz męczę ją dalej, bo nawiozłam (pewnie też za szybko) i czekam na efekt pasów startowych, bo niewykluczone, że troszkę dawkowanie źle ustawiłam.
Śliczne róże dorwałaś. Będę szukać zdjęć z nasadzeń. I pokaż swoją trawkę. Jak się ma?


Nie dziwie się, że masz dosyć. Ja też - dzisiaj chodzilam niby delikatnie - po dopiero co wschodzących trawkach i siałam jak Kargul z Pawlakiem
Potem podlewanie i podlewanie Ja, kiedy mam dosyć to zawsze sobie popłaczę, złoszcze sie na wszystko i wszystkich, zostawiam robotę na trochę i dopiero potem wracam do niej Pracuję niestety zrywowo.

Beatko, u mnie pewnie te 6 tygodni wyjdzie z uwagi na dzisiejsza dosiewkę "młodsze" będą ścinane tak jak u Ciebie Jutro zrobię zdjęcia "zielenizny" to pokażę. Widzialam u Ciebie
Róże pewnie troche postoja w donicach bo musze przygotowac dla nich miejsce

Powinnam wziąć przykład z dziewczyn - planują, planuja, planują a potem szybciutko sadzenie Dlaczego ja tak nie robię
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
amelia_b 22:40, 22 lip 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Zaszalałaś z różami piękne są, a u kogo brałaś zieloną?
____________________
Pogubiłam się po drodze
Kuba 05:53, 23 lip 2016


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
będę ciekawa Twojej opinii o Barcey- też mam na nią chrapkę
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
Kindzia 11:00, 23 lip 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
A ja z przyjemnością obejrzałam lilie Bardzo je lubię!!!
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies