Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Iwony II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Iwony II

Iwk4 20:07, 28 cze 2017


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Właśnie odwiedziła mój ogród młoda ogrodniczka. Spodobały jej się żurawki Lime Marmalade. Zamówiła u mnie sadzonki. A jeszcze jesienią nie chciała słyszeć o ogrodzie Obdarowałam sadzonkami bukszpanu, na razie malutkie Ale przecież urosną


____________________
Ogródek Iwony II
anbu 21:15, 28 cze 2017


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Iwonka szukam kory na OLX, sporo jest ciekawych ofert
Szukaj dostawców w swojej okolicy
____________________
Ania Ogród Ani :)
21:54, 28 cze 2017
Iwk4 napisał(a)

Dorotko, wczoraj sobie naszkicowałam plany warzywniaka, pokazałam e-Mowi. Plan polega na tym, by w poprzek dać rabatę z Anabelkami, za tą rabatą warzywnik (przejscie przecinające rabatę). W tej chwili jest długo i wąsko, chcę poprawić proporcje. M powiedział, że się nie zgadza... no to ja, ze szklarenki nie będzie, bo w obecnym układzie w kąt wciskać jej nie będę...
na tym się skończyła wymiana zdań. Dziś rano nadal M się upierał nad szklarenką, więc będę się trzymać planu, hi, hi Dam mu trochę czasu na zmianę zdania




ale ty masz cierpliwość do pertraktacji ...ze mna to nie ma takich dyskusji ...musi byc tak jak ja chce ..a jak sie okaże ze to jest żle ...to bedzie poprawiał az do skutku

PS. ciii bo usłyszy ale coraz czesciej sie zdarza ze zaskoczy mnie ciekawszym pomysłem ...na ktory ochoczo sie zgadzam z lenistwa żeby nie poprawiac
00:55, 29 cze 2017
Iwonko, ach ci faceci po czasie może dojrzeje, powoli powoli dopniesz swego
Iwk4 06:41, 29 cze 2017


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Moni, na planie zawsze gorzej wychodzi. Teraz i tak upały. Jak przyjdzie wrzesień, będzie czas na poprawki i porządek z bylinami, inaczej M będzie gadać. Ja tylko potrzebuję, by mi złotokap wyciął (2/3 przemarzło), przesadził forsycję i wyciął stary krzak tawuły (kiedyś przynieśliśmy lasu), teraz tam chcę 3 szmaragdy przesadzić. Sama się boję, bo korzenie głębokie, a mi ze względu na oczy takich wykopów wysiłkowych robić nie wolno


____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 06:42, 29 cze 2017


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Justynko, panowie potrafią zaskakiwać i to w bardzo fajny sposób. Trzeba im tylko dac szansę.
____________________
Ogródek Iwony II
Ewa777 10:09, 29 cze 2017


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18553
Śliczne różyczki Szkoda, że nie można przesłać zapachu
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Iwk4 12:37, 29 cze 2017


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Też Ewuniu żałuję, chwilowo mi ich brak.
Załatwiam kilka spraw obecnie i na ogród nie mam czasu... Wczoraj wieczorem miałam normalnie chandrę, brakowało mi tych zapachów, wyjścia do ogrodu, pogrzebania w ziemi ...
Wczoraj oglądałam na forum zdjęcia z innych ogrodów, czasami się zastanawiam, czy mój ogród nie jest zbyt kolorowy, ale jak w nim przebywam, lubię to
Na fotkach za to zieleń mnie uspokaja

Zaczyna Artemis.

Jesienią ją przesadziłam, by miała więcej miejsca. Za chwilę będą jej towarzyszyć liatry
Artemis niestety nie pachnie ...

____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 13:22, 29 cze 2017


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Szałwia - jakaś wysoka odmiana...



____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 15:18, 29 cze 2017


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Weszłam na instagram. Dom i ogród by Marta. Ile spokoju w tym, co pisze. Ogród cudny.
Gdybym miala taką powierzchnię... nie umialabym takiego zakątka chyba stworzyć. Ale w Marty Zielonej ogrodzie mogłabym pić kawę każdego poranka...
____________________
Ogródek Iwony II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies