Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród - reaktywacja

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród - reaktywacja

abes 23:57, 14 maj 2017


Dołączył: 02 kwi 2011
Posty: 90
Dziękuję za słowa otuchy i przede wszystkim za dzisiejsze spotkanie. Wspaniałe było Was wszystkich poznać. Ile teraz nowych wątków mam do przeczytania!
____________________
Ania Ogród - reaktywacja
Pszczelarnia 16:49, 15 maj 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
abes napisał(a)
(...) Ile teraz nowych wątków mam do przeczytania!


Ja już przeczytałam. Startujesz od początku i to bardzo dobrze. To będzie wszystko przemyślane i dograne na pewno. Z bieżącymi radami i poradami. Lepiej być nie może.

Widzę u Ciebie - swoimi oczyma - różaneczników wiele.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
abes 22:55, 15 maj 2017


Dołączył: 02 kwi 2011
Posty: 90
Dziękuję Ci Ewo za wizytę. Rododendrony na pewno będą. Już się kilka pojawiło. Na razie czekają w donicach. Tak jak już kiedyś pisałam, chciałam dopasować styl ogrodu do domu. A dom przedwojenny. Naooglądałam się swego czasu takich ogrodów we Wrocławiu - wszędzie rodki i cisy. A ja chcę mieć kolorowo, w tonacji ogrodów angielskich- lawendowo-różowo-błękitnie-biało. Więc jest nad czym myśleć. Chyba będzie szkielet cisowo-bukszpanowy, rododendrony, hortensje i szaleństwo bylinowe.
____________________
Ania Ogród - reaktywacja
abes 23:03, 10 wrz 2018


Dołączył: 02 kwi 2011
Posty: 90
jestem z natury optymistką, niepoprawną optymistką. W końcu, sama już nie pamiętam po ilu latach, ogród zaczyna wyglądać jak ogrod
____________________
Ania Ogród - reaktywacja
abes 23:08, 10 wrz 2018


Dołączył: 02 kwi 2011
Posty: 90
I po 2 tygodniach od posadzenia bukszpanowej obwódki pojawia się takie coś, to nawet optymista się zalamuje
____________________
Ania Ogród - reaktywacja
abes 18:21, 12 wrz 2018


Dołączył: 02 kwi 2011
Posty: 90
Na szczęście na pocieszenie są takie widoczki
____________________
Ania Ogród - reaktywacja
Tess 23:17, 12 wrz 2018


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12089
Aniu, zrób szybko oprysk na tę ćmę bukszpanową. Chyba, że już zrobiłaś?
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
abes 18:58, 14 wrz 2018


Dołączył: 02 kwi 2011
Posty: 90
Walczę od trzech dni, pierwszego pozbierałam wszystko, co było widoczne gołym okiem (tak około 100) od maleńkich kilkumilimetrowych do wypasionych grubasów, na większych kulkach było ich po kilkanaście na 1 roślinie.
Następnego dnia Mospilan, dziś pada więc dam im spokój a jutro znowu na polowanie!
Mam nadzieję, że się uda.
Przestraszyłam też sąsiadów i teraz wszyscy siedzą z nosem w bukszpanach.
____________________
Ania Ogród - reaktywacja
Wiolka5_7 09:14, 18 paź 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20498
Witaj Aniu
Bardzo fajne nasadzenia u ciebie widzę... masz projekt Danusi,więc bedziesz miała piękny ogród
Pokaż więcej fotek swojego ogrodu

Ćma i u mnie wystąpiła,ale na razie opanowałam sytuację....

Ja mam grys w przedogródku zamiast trawnika i jestem bardzo zadowolona

Pozdrawiam
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
abes 17:17, 02 kwi 2020


Dołączył: 02 kwi 2011
Posty: 90
Dzisiaj moje ogrodowiskowe urodzinki, to już 9 lat, odkąd oglądam, podziwiam i przede wszystkim uczę się od Was drogie Ogrodniczki i Ogrodnicy. Jestem ogromnie wdzięczna Danusi za wszystkie inspiracje i motywowanie do działania. Sezon 2020 będzie sezonem warzywnym, deski na skrzynie już jadą
____________________
Ania Ogród - reaktywacja
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies