Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród pod lasem

UrsaMaior 21:02, 10 maj 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8362
malgol napisał(a)
Iza, ja też jestem niecierpliwa, ale nie lubię wywalac jeśli coś żyje. Nawet w warzywniku nie umiem przerywać wschodow bo nie potrafię podjąć dwcyzji, która marchewkę życia pozbawić
Ale czemu ty swoje brązowe wywalasz? Przecież ładnie na rabacie wyglądały jak fotki pokazywalas?


No bo zdechły. Zastanawiam się czy kupić nowe czy może poszukać czegoś innego. Pasuje mi ten brąz i nie za bardzo widzę zastępcę
____________________
ogród pod lasem
malgol 21:06, 10 maj 2018


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Żyły w kwietniu a teraz zdechly? Pamiętasz jak mi tlumaczylas, że po brązowych widać czy żyją jak ciemniejsze źdźbla mają w środku? Może jednak nie zdechly?
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
UrsaMaior 21:09, 10 maj 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8362
No na to niestety wygląda. Całe słomiane, nie kwitną... Szkoda, bo do tej pory zimowały ok. Z trawami to tak jest, pamiętam jak mi Toszka opowiadała, że jej kiedyś na raz wszystkie dobrze już zadomowione Frosted szlag trafił.
____________________
ogród pod lasem
malgol 21:19, 10 maj 2018


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
A one kwitną w ogóle??!!
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
MirellaB 22:23, 10 maj 2018


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Podziwiam azalie i rh
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Makusia 22:31, 10 maj 2018


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
malgol napisał(a)
Makusia, to moje choiny zobacz jakie przyrosty, toż to szok jak na moje
Kiedy znowu je podciąć ?bo lekko muskałam sekatorem w kwietniu


a to te bidy Jeddelohy co kupiłam i były takie jasne.Jasne sa nadal ale zyją i chyba rosną!


Mnie o to pytasz??
Nie mm pojęcia - może tak, jak bukszpany? W miesiącu z litera "r"?

Ale tak w ogóle, to jesteś okrutna kłamczucha, bo Twoje to są jakieś Pudziany przy moich I nie tylko przy moich- po prostu są ładne, gęste i zdrowe.
A na zieleń to może żelazo? Albo miksturę od Bogdzi. Nadaje się do kwasolubów.
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
malgol 22:36, 10 maj 2018


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Makusia napisał(a)


Mnie o to pytasz??
Nie mm pojęcia - może tak, jak bukszpany? W miesiącu z litera "r"?

Ale tak w ogóle, to jesteś okrutna kłamczucha, bo Twoje to są jakieś Pudziany przy moich I nie tylko przy moich- po prostu są ładne, gęste i zdrowe.
A na zieleń to może żelazo? Albo miksturę od Bogdzi. Nadaje się do kwasolubów.

Sadziłam, że Ty juz wszystko przeczytala dotyczącego choin I Twoja wiedzą jest kompletna. Praktyka czasem zawodzi, ale do tanga trzeba dwojga...to rośliny nie współpracują
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
malgol 22:37, 10 maj 2018


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
MirellaB napisał(a)
Podziwiam azalie i rh


Dzieki mnie też strasznie cieszą w tym roku
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Zana 00:39, 11 maj 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
malgol napisał(a)
Hurra, mój Jordan ma przyrosty chyba z 15 cm!! fotka z komórki ale chyba widac?


A jednak. Ale jakoś zzieleniał czy teraz mnie jednak oko zawodzi? Taki był ślicznie limonkowy. Czy w tle jakaś rabatka powstaje?

Kfffiotki śliczne, o reszcie się nie wypowiadam, bo ja na tych nieszczęsnych iglakach to się w ogóle nie znam.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
kasja83 07:40, 11 maj 2018


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
malgol napisał(a)
Iza, ja też jestem niecierpliwa, ale nie lubię wywalac jeśli coś żyje. Nawet w warzywniku nie umiem przerywać wschodow bo nie potrafię podjąć dwcyzji, która marchewkę życia pozbawić
Ale czemu ty swoje brązowe wywalasz? Przecież ładnie na rabacie wyglądały jak fotki pokazywalas?

Jak żyć kiedy przed nami mnóstwo takich wyborów?
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies