Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

Kacha123 06:59, 03 lip 2016


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Czytam, że kamienna panna "obrasta w piórka" Pięknie jej będzie w takim zestawie
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Zana 20:26, 03 lip 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Mnie nie ma, a tu tyle gości. Ale już jestem i mam trochę zdjęć. Mam nadzieję, że nie będzie mulić i zaraz wkleję dla Was coś co mam najlepszego z tego weekendu.

Iwonka bardzo Ci dziękuję, że jadąc na urlop zadajesz sobie jeszcze tyle trudu, żeby wyszukać dla mnie tę molinię. Widziałam i bardzo wielkie dzięki

Sylwia Tobie też bardzo dziękuję. Na dzień dzisiejszy koncepcja nie ulega zmianie
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 20:33, 03 lip 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Basiu dziękuję za poparcie pomysłu

Mirelka ale jednak urok traw, mimo trudów uprawy co poniektórych jest niezastąpiony. Na dodatek te najładniejsze są niestety najbardziej kapryśne. Ja teraz kupiłam rozplenice Hameln Gold. No i to będzie kolejny eksperyment.

Kasiu Twoje rabatki różane są zachwycające. Nigdy Ci nie dorównam. To zestawienie będziemy u mnie oglądać w przyszłym roku. Gdybym tak wymyśliła to na wiosnę, ech...

Bea, Dominika kaprysom traw mówimy nie! i nie poddajemy się!

Marysiu i tego się w tym wszystkim trzymam. Tej turzycy w Pęchcinie nie kupowałam, jak zielenieje to pewnie ma za mało słońca.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 20:43, 03 lip 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Asiu kurcze, a to przecież taka renomowana szkółka. Mam nadzieję, że jednak zareagują pozytywnie.

Michał no wreszcie jakiś znak życia od Ciebie. Twoje najnowsze dzieło już widziałam

Iwonka niee noo to się odnosiło do zakupu kolejnych róż, a ja przecież przenoszę te które mam. Ale wiesz jak to z nami kobietami jest....

Kasia/Kasya, Mirelka, Kasia/Kasja83, Bea, Marga, Ola dzięki, że zaglądacie. To jest dla mnie niesamowite, że tak czekacie na te moje zdjęcia. Niesamowicie mnie to cieszy, w końcu kiedyś dojdę do wniosku, że tyram w tym ogrodzie po to, żeby dla Was fotki robić.

Kasia/Kacha123 no panna obrasta, ciekawe jak długo ta koncepcja się utrzyma
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 20:56, 03 lip 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
A teraz kolejny mój różany debiut: Minerva i Charles de Nervaux. Obie cudnie pachną, ale Minerva jak dla mnie ładniej. I nie muszę pisać, że obie mnie zachwyciły. Zrobiłam im xx zdjęć (jak goopia jakaś) i miałam nie lada problem, żeby dokonać wyboru. Kolor Minervy jest niesamowicie trudny do sfotografowania, nie bardzo umiem sobie z nią poradzić. Dodatkowo wygląda inaczej w słońcu, zupełnie inaczej w cieniu.





____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 20:59, 03 lip 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232




____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 21:01, 03 lip 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232




____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 21:06, 03 lip 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232




____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
jolanka 21:15, 03 lip 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16456
Anulko, u mnie Minerwa miała dopiero jeden kwiatek ale cudna jest, prawda? Twoja sadzonka pewnie była dużo większa, bo masz juz przyjemność oglądania jej w całej okazalości. Uwielbiam takie ciemne, fioletowe, lawendowe

Twoje werbenka już tylko, tylko, a będzie kwitła
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Toszka 21:18, 03 lip 2016


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
i co? i to już...?
tak mało fotek?
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies