Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

Zana 22:58, 03 lip 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Postępy w rozwoju hortensji na awatarkowej, powojnik rozszalał się na całego, ocalała po zimie jeżówka też zaczęła kwitnąć:





____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 23:01, 03 lip 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232




____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 23:05, 03 lip 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232



____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
babka 23:07, 03 lip 2016


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Pacze i pacze i napaczeć się nie mogę
Tawułki niesamowite, to te z hostowej ?
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
Zana 23:10, 03 lip 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
I cała awatarkowa według stanu na sobotę w słońcu:




I pod wieczór:


____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 23:19, 03 lip 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Jolanka Minerwa absolutnie cudna jest, pachnie niesamowicie. Ja swoje dwie sztuki kupiłam w kwietniu z gołym korzeniem i to były taki mikrusy, że nie wierzyłam, że one w ogóle zakwitną.
Werbenka będzie kwitła?. A mój gąszcz werbenowy rośnie, ale do kwitnienia to jeszcze daleko.

Toszka miło Cię widzieć. Mam nadzieję, że ciąg dalszy Cię zadowolił

Asia nic nie pokusiłam, tylko rodzina kolacji oczekiwała

Marysiu to naprawdę da się zrobić i to nie jest takie trudne. I zapewniam Cię, że nie używam żadnych fotoshopów - nie mam, nie umiem, nie znam się. Głównie to kwestia aparatu i obiektywu, przy czym ja wcale nie mam najlepszego sprzętu z górnej półki.

Łukasz dziękuję. Cieszę się, że Ci się podoba

____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
kamila66 23:22, 03 lip 2016


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Piękny masz ogród Widać, że dużo uwagi poświęcasz w dbałość o szczegóły
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
Zana 23:30, 03 lip 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Dominika to cyprysik Filifera Aurea Nana. Też byłam za Islandią. No niestety.

Beatka motylkowa dziękuję

Agata kupowałam te tawułki jako Vision in Red, ale coś do końca nie jestem przekonana czy to ta odmiana. Nie są wysokie, kwitnące ok. 50 cm. Przed nimi żółty cyprysik Filifera Aurea Nana.

Ola nie, te tawułki są w innym miejscu, tam gdzie rododendrony (a pewnie i tak nie wiesz gdzie, ja się zawsze gubię w rozkładach ogrodów u innych). Hostowa będzie zapodana osobno w tygodniu, bo tamte też już rozkwitły. Ale Was zanudzę

Kamila z oflisowego ogrodu z tymi szczegółami to mnie zaskoczyłaś na maksa. W tym moim ogródeczku, który cały czas jest w niekończącej się fazie powstawania jest jeszcze dużo bałaganu, zapewniam Cię. W każdym razie dziękuję. Kadry fotograficzne cierpliwe są, jak papier który też wszystko przyjmie
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
LyraBea 00:00, 04 lip 2016


Dołączył: 28 cze 2015
Posty: 1240
Zana napisał(a)
Oglądam jak Francja gromi! Islandię.

Rozkwitły wreszcie tawułki na rododendronowej. I tu z kolorami zgłupiałam całkiem. Sami zobaczcie.

Jeszcze w cieniu:




Gdzie niby zgłupiałaś z kolorami? Wszystko mniodzio, bez przeginki. Bardzo lubię tawułki. U mnie sporo, ale takie bladoróżowe jakieś. Inny kolor chyba. A moze u Ciebie rosną zacienione przez trochę dnia, to kolor intensywniejszy i tak szybko nie przekwitną jak te moje na patelni.
____________________
Beata
MirellaB 00:15, 04 lip 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Bardzo podobają mi się tawułki
Na zdjęciach wyglądają wysokie, czy faktycznie takie są?
Piękny mają kolor i są takie puchate - super
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies