Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

Sylvana 07:53, 09 wrz 2016


Dołączył: 29 wrz 2015
Posty: 3428
Może wyjmij te cebulki z torebek i wsadź do piasku....nie znam się

"Pałczok" to określenie mojego eMa - tak mówi na wszystkie pająki....moje pokolenie miało jeszcze ruski w szkole
____________________
Sylwia - Kamienny ogród patykiem malowany
Zana 08:08, 09 wrz 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Aaaa..., a ja też miałam ruski, ale się nie douczyła chiba. Cebulki może wsadzę w jakimś tzw. ustronnym miejscu i będzie eksperyment.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Anda 08:37, 09 wrz 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33824
Twój hibiskus śliczny Lubie takie kolory.
Mojego bodziszka Rozanne wywalam na wiosnę. Co prawda ładnie kwitnie wiosną i latem, ale bardzo mocno rośnie, a od końca sierpnia już nieładnie wyglada. Teraz musiałam go całego ściąć. U Ciebie półcień, wiec powinien ładniej wyglądać niż u mnie, bo u mnie dużo słońca.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Dominika11 10:31, 09 wrz 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
hibiskus piekny
wszystko jest zjawiskowe i pieknie się prezentuje

zauważyłam, że masz rozchodniki bordowe - masz może na zbyciu ???
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Zana 10:54, 09 wrz 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Ewa trochę mnie zmartwiłaś tą opinią o Rozanne, ale tylko trochę. Jak będzie źle, to się go będzie eksmitować i będzie coś nowego

Dominika te bordowe rozchodniki to Chocolate Drop, one są z takich niziutkich. U mnie drugi rok i mało przyrosły (bo te ciemne ponoć wolniej przyrastają). Ich tam jest kilka sadzonek razem posadzonych i tak bujnie może wyglądają, ale jak na razie to nie bardzo jest z każdej co dzielić, mają po 4-5 pędów.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Dominika11 11:10, 09 wrz 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
okey spoko - no problem
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Anda 11:14, 09 wrz 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33824
Zana napisał(a)
Ewa trochę mnie zmartwiłaś tą opinią o Rozanne, ale tylko trochę. Jak będzie źle, to się go będzie eksmitować i będzie coś nowego



No to dobrze, że tylko trochę Mam czyste sumienie Teraz zastanawiam się co posadzić zamiast Rozanne. Za towarzystwo będą hibiskusy, Rozanne rosła pomiędzy nimi. Masz może jakiś pomysł?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
inka74 11:23, 09 wrz 2016


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15036
A i owszem na Geishę reflektuje bo ja sprawdziłam, ciekawa jest i trafi do żółtego kącika Jakoś się umówimy na odbiór, chyba, że znajdziesz dla niej ładne miejsce u siebie. Pomarańczowy super się komponuje z fioletem na wiosnę.

Ja tych irysków 150 sztuk zamówiłam w necie bo mówimy o iris reticulata mam nadzieję.

Róże chyba też dopiero na wiosnę będę zamawiać, teraz mam roboty wystarczająco.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Zana 11:32, 09 wrz 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Ewa, ale chcesz coś niskiego, takiego zadarniającego jak bodziszek? A trytomy masz, w Twoim klimacie powinny zimować bez problemu. Tak mi przyszło do głowy, ze mnie żadna specjalistka.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 11:36, 09 wrz 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Inka, no to super Geisha jest Twoja.
Tak, to te iryski, ja mam marne 30 sztuk, gdzie mi tam do Ciebie. No to co do róż to będziemy się wiosną zgadywać.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies