Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z rzeźbą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z rzeźbą

makadamia 07:43, 13 cze 2017


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Asia chyba podsunęła dobry pomysł - ścinaj kwiaty do wazonów

Świetna jest ta cienista rabata biało-żółta! Chciałabym podobny efekt osiągnąć u siebie!
Jeśli tylko mogę małą, maleńką sugestię podsunąć: zamień tą bordową żurawkę na więcej tej żółtej trawy (to carex elata?) albo na żółtą hakone. Będzie większy efekt
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Kawa 15:00, 13 cze 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911

Ania dzięki za info w sprawie trzmielin

ślicznie i ta twoja dama taka cudna zamyślona
aż człowiek się zastanawia co ona w tej głowie ma (prócz kamienia)

fotki miodzio - jak zawsze zreeeeeeszzztaąąą
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Kasia_CS 16:13, 13 cze 2017


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Aniu, jak mimo wszystko zrezygnujesz i piwonii, to ja się na nie piszę ale tak to szkoda, faktycznie mus z wazonem podzialac
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Zana 16:43, 13 cze 2017


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Ola a ja kurcze mam cały czas zajawkę na fioletowe rododendrony. U dziewczyn widziałam w tym roku Petera Alana i całkowicie mnie oczarował. Chyba go dokupię do żółtej hakone.

Asia najlepsze jest to, że właśnie jak już jechałam samochodem do domu to sobie o tym pomyślałam. Ale już po ptokach było...
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Zana 16:52, 13 cze 2017


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Asia/Makadamia kochana tych żurawek już tam nie ma! Dokładnie tak samo mi zgrzytały, ale to trzy sztuki, które ocalały w przeprowadzonym przeze mnie procesie dzielenia żurawki-matki i tak je tam "chwilowo" wsadziłam. I myślę dokładnie z Twoją sugestią, żeby tam jeszcze elaty dodać. Aktualnie ta rabata od przodu jest rozkopana, będzie powiększana i trochę te nasadzenia pozmieniane. Ciekawe kiedy dam radę się z tym uporać. Niestety ziemia nie była tam dobrze przygotowana.

Kamilka a proszę bardzo, zawsze do usług

Kasiu wiesz, ja tak bidolę, ale pewnie ich nie wywalę


____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
anabuko1 16:58, 13 cze 2017


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23688
Waw! !! Zachwycam się twoimi ślicznymi pustynnikami.
Ja do nich szczęścia nie mam
A tak w ogóle pięknie ten twój ogród wygląda.pełen podziw ,za stworzenie tak pięknego miejsca.
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Zana 17:10, 13 cze 2017


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Aniu/Anabuko to nie są pustynniki, to są języczki Przewalskeigo. Za pochwały dziękuję bardzo, choć całemu ogrodowi jeszcze dużo brakuje. Pokazuję raczej tylko jako tako ogarnięte miejsca.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
MirellaB 17:15, 13 cze 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Piękny rododendron
Tyle masz ciekawych roślin w ogrodzie takich mniej spotykanych np. języczki
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
jolanka 21:53, 13 cze 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16499
Anulja, róże zagraniczne maja pąki
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Kacha123 22:05, 13 cze 2017


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Powzdychałam sobie do tych Twoich cudów! Powiedz kobieto, skąd Ty czerpiesz pomysły na takie nietuzinkowe rośliny i ich zestawienia?
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies